הבלוג של hagar

hagarbarzelai

אוהבת שיווק ופרסום, אוהבת אנשים ואוהבת את החיים.

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 1

החל מאוקטובר 2017

אתה חייב לאהוב את מה שאתה עושה, אז אני אוהבת יין. ככה נולדה רשת החנויות שלנו ליין.

29/10/2017

הימים שלכם עמוסים? עבודה, ילדים, מטלות ואירגונים? צריכים להירגע בסוף היום? יש לנו פתרון מושלם עבורכם. פתחו בקבוק יין. אדום או לבן. מה שאתם אוהבים. מיזגו לכוס. אתם שומעים את הצליל המתוק של המזיגה? הקישו את הכוסות. בכל זאת זו המסורת. קחו לגימה, ותתמכרו להנאה. מושלם נכון?

Young handsome couple drinking red wine at home

יש אמירה שאומרת שיין משתפר עם הגיל, ככל שאני מתבגרת ככה אני יותר אוהבת אותו.  זה נאמר בצחוק אבל אם תחשבו על האמירה הזאת, תגלו שיש בה הרבה אמת. לפחות ככה אנחנו רואים את עולם היין, אנחנו כל הזמן אוהבים אותו יותר. יין הוא המשקה התרבותי ביותר בעולם, הוא אלגנטי, הוא מורכב, והוא מעצים כל ארוחה. יין תמיד מגיע עם הסיפור וההיסטוריה שלו. ולכן העסק שלנו הוא על טהרת היין. רשת של חנויות יין בתל אביב, נשמע לכם כמו משהו שיש בכל מקום, אז זהו שלא. אנחנו אוהבים יין. אנחנו מאמינים ביין, ומתעסקים רק ביין. זה ה-DNA שלנו.

all_you_need_5

הכול התחיל בחנות אחת בשיכון דן, לפני 11 שנה, קנינו את החנות ולא ידענו כלום, או כמעט כלום על יין. אבל כבר אז אהבנו יין וידענו שההתעסקות ביין דורשת מקצועיות ומומחיות, צללנו פנימה. למדנו. חקרנו. התעמקנו ולגמנו.

בנינו קהל לקוחות שאוהב יין כמונו, שחשוב לו איך מתייחסים לבקבוקי היין, הרי יין הוא נוזל עדין וככזה דורש השקעה בטמפרטורה ובתנוחה שהוא נשמר, שחשוב לו הסיפור מאחורי כל בקבוק, ושחשובה לו האווירה בחנות. זה לא פשוט לייצר קהל לקוחות כזה  נאמן ומבין בשוק שבו כולם מחפשים את המבצע, שבו הכול ב-3 ב-100, אבל לא נשברנו. האמנו שיש לנו ערך מוסף לתת ושיש לקוחות שזה חשוב להם וכך באמת היה.

Celebratory drink

כל הזמן גדלנו, פתחנו חנות בנמל תל אביב, בשוק האיכרים, פתחנו חנויות בשווקים קולינריים, בשרונה מרקט ובשוק צפון. כל הזמן בכל חנות התעקשנו לבנות קהל לקוחות חוזר, כי הכי כיף בעולם זה לשמוע מלקוח, היין שהמלצת לי עליו בשישי האחרון היה מעולה, תודה. קהל לקוחות קבוע מאפשר לנו לתת יחס אישי, לדעת מה הוא יאהב ולהתייחס אליו כמיוחד. ובינינו מי לא אהב שמתייחסים אליו באופן אישי.

אז לחייכם! לחיים!

אתם יכולים לעשות לנו לייק בעמוד העסקי שלנו  Winewise.il בפייסבוק, בעמוד האישי שלי Hagar Barzelai וגם לבוא לבקר אותנו בחנויות: “יין ועוד” בטופדן שיכון דן, “יין בשוק” שוק צפון, “יין בנמל” נמל תל אביב, “יין בשוק” שרונה מרקט.

עוד מהבלוג של hagar

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

אני מכירה אותך

אני מכירה אותך אני מכירה אותך ממש טוב. אני מכירה את הדרך בה אתה נכנס. הדרך בה אתה מדבר. הדרך שאתה מחזיק את הגוף שלך. אחדים יגידו מתנשא. אבל אני יודעת שאתה פשוט חסר בטחון. אולי לא באופן מלא אבל בהחלט חלקית. אתה אוהב לשתות יין....

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

משהו חדש מתחיל עכשיו

בשבוע שעבר התחלתי משהו חדש. בית הספר לשיווק דיגיטלי. התרגשות גדולה. אני לא זוכרת מתי למדתי והעמקתי את הידע שלי בתחום שהוא חלק של כול חיי הבוגרים. שיווק. אז למה באמת באתי לבית הספר? בהסתכלות ראשונית זה נראה לא הגיוני, הרי...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה