הבלוג של גבירה

Fashion changes but style endures

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת קהילת "מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה", מפיקת אירועים "ללכת לאיבוד בדרום תל אביב" פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר,... +עוד

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת קהילת "מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה", מפיקת אירועים "ללכת לאיבוד בדרום תל אביב" פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר, ממייסדות ארגון "טנג'נט" כותבת ויצירתית על כל מה שנתפס בעין מרגיש בלב וטעים לחיך.

עדכונים:

פוסטים: 91

החל מפברואר 2016

השנה היא שנת היובל של חיי והצבתי לי רשימת משאלות, אחת המשאלות הייתה לכתוב בלוג משלי

25/01/2016

אני ילדת ירח מלא…

מה זה אומר?

לא ממש יודעת, אולם לאורך חיי כבר קרה שהרגשתי את השפעתו עלי, לטוב ולרע…

היום, יום ירח מלא הגעתי לסטודיו ולאחר שלוש שנים מתסכלות שבהם חיינו באתר בניה נגלה אלי מדרחוב חדש, אני כבר מדמיינת את שולחן הקפה והכיסאות בטורקיז, את מסיבת פתיחת הקיץ והשקת הקולקציה החדשה, את פרובנס הקטנה כאן בפאתי פלורנטין ונווה צדק.

1

אולם לא תמיד הם היו טובים,

כך לדוגמא כשאיבדתי את סבתי בדיוק היום ט”ו בשבט לפני 36 שנים, חזרתי מיום הצופה והיא כבר לא הייתה, לא ממש נפרדתי ממנה.

סבתי אשר אני נושאת את שמה, היא שהעניקה לי לאורך חיי את הרוגע שביצירה היא קיבצה לידה את שלושתנו, שלושת נכדיה היצירתיים… במלא מובן המילה, היינו אלופים בלמתוח חוט דיג מחובר לכוס מים, או ארנק מחובר לחוט דיג, פעם קראו לזה שובבים, היום קוראים לזה ילדים עם הפרעות קשב והיא,  בימים ללא טלוויזיה הצליחה לאסוף אותנו בסלון ולימדה אותנו הכול, לתפור, לסרוג לרקום ולבשל וכך תוך כדי ניהלנו שיחות והיא היתה מגיעה אלינו בחוכמה ורגישות, ממש הערצנו אותה, כולנו (נורית היתה עדיין תינוקת יצירתית).

2

השנה היא שנת היובל  של חיי והצבתי לי רשימת משאלות, אחת המשאלות הייתה לכתוב בלוג משלי, זה פוגש אותי מידי יום כשמבקשים ממני לכתוב ברכות או מכתבים וכשאני פוגשת חברים שמספרים לי שהם עוקבים אחרי ונהנים לקרוא את הפוסטים שלי, לד’ אני  הברירה האולטימטיבית ואנחנו *מברטרות, היא מדברת אלי בפרחים ואני משחקת במילים, אז החלטתי להיות מחויבת לפחות פעם בחודש לכתוב לכם ולשתף אתכם בהגיגי ליבי.

3

נכון שהכי מתבקש שאכתוב לכם על אופנה, נשים או התנדבות אבל אני ממש לא מתחייבת אני טליה אופיינית שכותבת מהבטן איפה שהכי כואב או שמח שם אני כותבת, מה שבטוח שום דבר לא נשאר בפנים.

בימים אלה התחלנו לעבוד על קולקציית קיץ (כמה מחמם רק לחשוב קיץ) איזה אושר לשוב ולעבוד עם בדי הכותנה הנעימים לפסל בויסקוזה ולעצב בדריל.

אבל קולקציה? זה כבר דורש תמונות והוכחות!

אז נפגש כאן בירח המלא הבא?

שלכם

גבירה ולקוביץ

*מברטרת- עושה עסקת ברטר, סלנג פרטי

מוזמנים לבקר באתר שלי סטודיו גבירה עיצובים - מעצבת אופנה ישראלית לנשים

עוד מהבלוג של גבירה

תצוגה מקדימה

היא אמיתית היא...

זה קרה לפני כחמש שנים, כשחברתי אילנה שושן הזמינה אותי ואת בנותיי לצפות בסרט Misrepresentation. לסרט הגעתי עם יובי שהיתה אז בשנת בת המצווה שלה, שנה של התבגרות מילדה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

חג הנשים

האמת היא שקשה לי לבחור, יום האישה הבינלאומי, יום אחד ממש לא מספיק,צריך שנה או שנתיים לפחות כדי שאוכל לחבק בכל יום את כל הנשים הראויות להצדעה על הדרך שהן עושות. אבל רגע, לא רק הן, אז זה כבר לוקח את זה ללייף טים, ...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה