הבלוג של גבירה

Fashion changes but style endures

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה, פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר ממייסדות ארגון "טנג'נט" כותבת ויצירתית על כל מה שנתפס בעין... +עוד

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה, פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר ממייסדות ארגון "טנג'נט" כותבת ויצירתית על כל מה שנתפס בעין מרגיש בלב וטעים לחיך.

עדכונים:

פוסטים: 70

עוקבים: 10

החל מפברואר 2016

מיכלי ז”ל הקימה את מעגל נשים נתניה והביאה אור גדול לכל מקום אליו הגיעה ואהבתה, חמלתה ופועלה פרצו מזמן את גבולות העיר

29/05/2017

הזיכרון האחרון שלי ממיכלי היפה הוא מאוגוסט 2016, מסיבת היום הולדת של יוני, מיכלי בשמלה שחורה ארוכה וסקסית מסתובבת בין האורחים מפזרת חום ואהבה ומשקה אותם, דואגת שכולם נהנים  בחיוך שובה לב.

מיכל בן רעי ז"ל (צילום: סיגל איילנד)

אותו חיוך שהמיס לבבות וחימם את יומו של מי שנזקק לה, בשגרת יומה בעבודתה כפסיכולוגית ילדים בשירות הפסיכולוגי ברעננה ובמעגל נשים,

מיכלי הייתה הפיה שמפזרת אבק פיות לכל מקום שהגיעה אליו.

מעגל נשים נתניה הוקם ע”י מיכל מתוך מטרה להושיט יד לנזקקים ולהנציח את חברתה הטובה שנרצחה עם ילדיה הילה בכר, בהלווייתה בה נכחו המונים רבים ניתן היה להבין שאהבתה, חמלתה ופועלה לעזור לזולת פרצו מזמן את גבולות העיר נתניה, מיכלי הביאה אור גדול לכל מקום אליו הגיעה.

מיכל 3

היא הייתה הרוח החיה של הארגון והמעגל, זאת שהכירה את כולם וכולם אהבו להכיר אותה, כך באופן טבעי היה ברור שהתפקיד הבא שלה היה דוברת ארגון מעגל נשים ישראל  ומהמקום הזה היא עשתה הכל כדי להביא את הארגון הנפלא שלנו לתודעת הציבור.

הערב הייתי ב”ארוחה מתקדמת”  מנהג של הארגון, מפגש בו מעגל מעיר אחת מארח מעגל מעיר אחרת לארוחת ערב, צילה יו”ר מעגל קריות לשעבר הדליקה נר לזכרה וספדה לה צילה ידעה לספר  כמה היא עזרה להן בדרך לפרסם לקדם ולחשוף את העשייה הברוכה שלהן, איך תמיד ידעה לתת עצות ולהיות שם לעזר לכולן, כמה מתאים לה למיכלי לעשות שליחות של דוברות ולהביא את הארגון לתודעה ארצית עם לכתה.

מיכל 4

מיכל 1

מיכלי מתה בנסיבות טרגיות והשאלה אם גילוי מוקדם בבדיקה שגרתית היה מונע את האסון המיותר הזה והאם יש להוסיף במהלך ההיריון בדיקות נוספות בעיקר אם יש תלונות, עולה וצצה בכל שיחה.

המקרה של מיכלי הוא המקרה השני שמטלטל אותי השנה, המקרה הקודם אירע לפני מספר חודשים כאשר גלית חברה טובה אשר התלוננה על גירודים בגופה וחולשה וכאבים והרופאים ייחסו את זה לתופעות טבעיות של ההיריון לא יכלה עוד והגיעה לבית חולים “מאיר”, שם הצוות המקצועי לא הקל ראש ולאחר בדיקות יסודיות גילו שהיא עם סרטן השד ששלח גרורות לכבד, משם המסלול היה זהה, ניתוח קיסרי ולידה של פגית שנולדה בשבוע ה-34, גלית נכנסה לטיפול נמרץ והתחילה מיד טיפולים כימותרפיים.

היום גלית נאבקת במחלה, היא יודעת לשבח את הצוות הנפלא של בית חולים מאיר, המומה וכואבת את הסיפור עם מיכל ולשאלתי האם לדעתה ניתן היה למנוע את זה תשובתה היא להקשיב לגוף, הריון זו לא מחלה ולא צריך לכאוב, הכאבים הם בצירים ולידה, הבדיקות אצל רופא הנשים הן כמו סרט נע, לא מתעמקים במצב הדם והוא למעשה אחראי יותר על היריון תקין ובריאות העובר.

אז לכל ההריוניות,  מומלץ לבקש במהלך ההיריון מצב דם כללי מידי פעם בעיקר אם חשים שלא בטוב, אמנם רנטגן מזיק לעובר אבל MRI זו אמנם בדיקה יקרה אבל מותרת בהריון ומצילה חיים.

מיכלי הותירה אחריה בעל ושלושה ילדים,

מיכלי היקרה, נוחי בשלום על משכבך

צילום: סיגל איילנד

 

 

עוד מהבלוג של גבירה

תצוגה מקדימה

היא אמיתית היא...

זה קרה לפני כחמש שנים, כשחברתי אילנה שושן הזמינה אותי ואת בנותיי לצפות בסרט Misrepresentation. לסרט הגעתי עם יובי שהיתה אז בשנת בת המצווה שלה, שנה של התבגרות מילדה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

חג הנשים

האמת היא שקשה לי לבחור, יום האישה הבינלאומי, יום אחד ממש לא מספיק,צריך שנה או שנתיים לפחות כדי שאוכל לחבק בכל יום את כל הנשים הראויות להצדעה על הדרך שהן עושות. אבל רגע, לא רק הן, אז זה כבר לוקח את זה ללייף טים, ...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

ימי הירח המלא

אני ילדת ירח מלא… מה זה אומר? לא ממש יודעת, אולם לאורך חיי כבר קרה שהרגשתי את השפעתו עלי, לטוב ולרע… היום, יום ירח מלא הגעתי לסטודיו ולאחר שלוש שנים מתסכלות שבהם חיינו באתר בניה נגלה אלי מדרחוב חדש, אני כבר מדמיינת את...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה