הבלוג של גבירה

Fashion changes but style endures

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת קהילת "מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה", מפיקת אירועים "ללכת לאיבוד בדרום תל אביב" פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר,... +עוד

מעצבת אופנה ישראלית בעלת המותג "גבירה" מייסדת קהילת "מועדון ארוחת הבוקר,תעבירו את זה הלאה", מפיקת אירועים "ללכת לאיבוד בדרום תל אביב" פעילה חברתית וקהילתית, נשיאת ארגון "מעגל נשים ישראל".לשעבר, ממייסדות ארגון "טנג'נט" כותבת ויצירתית על כל מה שנתפס בעין מרגיש בלב וטעים לחיך.

עדכונים:

פוסטים: 91

החל מפברואר 2016

אני לא שופטת את גולברי על הסיפור עם איילת זורר אולם כמי שעוסקת באופנה ומכירה את הקולקציה שלהם אני אומרת יקיריי Big Mistake!!! ו

24/02/2016

10462497_10203505799902237_768504838371358588_n (1) - עותק

זה קרה לפני כחמש שנים,

כשחברתי אילנה שושן הזמינה אותי ואת בנותיי לצפות בסרט Misrepresentation.

לסרט הגעתי עם יובי שהיתה אז בשנת בת המצווה שלה, שנה של התבגרות מילדה לאישה, שנה בה הדימוי העצמי כאישה נבנה, הסרט היה חזק המסר הועבר והאסימונים נפלו…

אני זוכרת שבדרך חזרה הביתה ניהלתי שיחה עם יובל ולאט לאט הבנתי עד כמה דימוי הגוף של הילדות שלנו מושפע מהפרסומות ואיזה מודל לחיקוי מהוות הדוגמניות בעידן שבו הכל חשוף והמדיה החברתית מקבלת פלטפורמה חדשה כל פעם וכמה עיוות יש במודל היופי.

ולא, אני לא חושבת שדוגמנית רזה וצעירה היא לא יפה אני פשוט חושבת שיש סוגים שונים של יופי וחבל שרוב חברות האופנה נצמדות למודל אחד.

זה קרה בדיוק שבועיים לאחר שצילמתי את קטלוג הקיץ שלי עם דוגמנית מקסימה,יפה ומוכרת שזרמה עם המצלמה באופן חושני ביותר.

אז כבר ידעתי שעלי ללכת עם הלב… אם אני מדברת בקולקציה אל נשים, אז אני צריכה את הנשים כדוגמניות שלי ואני הריי מוקפת נשים מדהימות יפות ואיכותיות שכל קמט הבעה רק מוסיף להן עוד חן ויופי והלא הן ממרום גילן וחכמתן מהוות את מודל היופי האמיתי.

DSC_3841

DSC_3989

וכך כשבתיה איתגרה אותי, הפתעתי את חברותי במהלך חופשה בחוות האנטילופות והערתי אותן בשש בבבוקר וצילמתי את קולקציית הג’לביות הראשונה שלי.

התגובות לא איחרו לבוא.

וגם הצלמת הפרטית סיגל איילנד יזמה יום צילומים נוסף אצלה בסטודיו אליו הוזמנו החברות דוגמניות, יום הצילומים שלאחריו כבר היה בכנס הארצי של מעגל נשים וכולן השתתפו בחגיגה.

הביטחון שהן הרגישו היופי שהן שידרו וההתחברות לבגד אשר ממילא מיוצר לקהל הנשים שהן מייצגות עבר מסך נפלא ועבר לחברותיהן וללקוחות.

AhWydHsgaNicljnrz0TH9jPPFSvqXw01wSkq8A3ay-I2

וזה הביא כמובן תגובות מצויינות ונשים קיבלו את המסר הנכון לגבי הבגד.

מעצבות נוספות אף אימצו את המסר השיווקי.

 

אני לא שופטת את גולברי על הסיפור עם איילת זורר אולם כמי שעוסקת באופנה ומכירה את הקולקציה שלהם אני אומרת יקיריי, Big Mistakeֱֱ !!!

ולמה אני אומרת את זה?

דוגמנית כשמה כן היא, מהווה דוגמה לאחרות, אז אם יש לכן קולקציה שמתאימה לנשים קחו נשים אמיתיות שישקפו את הבגד.
כמו שאני תמיד אומרת,

…Just the way you are

מוזמנים לבקר באתר שלי סטודיו גבירה עיצובים - מעצבת אופנה ישראלית לנשים

עוד מהבלוג של גבירה

תצוגה מקדימה

ימי הירח המלא

אני ילדת ירח מלא… מה זה אומר? לא ממש יודעת, אולם לאורך חיי כבר קרה שהרגשתי את השפעתו עלי, לטוב ולרע… היום, יום ירח מלא הגעתי לסטודיו ולאחר שלוש שנים מתסכלות שבהם חיינו באתר בניה נגלה אלי מדרחוב חדש, אני כבר מדמיינת את...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

חג הנשים

האמת היא שקשה לי לבחור, יום האישה הבינלאומי, יום אחד ממש לא מספיק,צריך שנה או שנתיים לפחות כדי שאוכל לחבק בכל יום את כל הנשים הראויות להצדעה על הדרך שהן עושות. אבל רגע, לא רק הן, אז זה כבר לוקח את זה ללייף טים, ...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה