הבלוג של החולמת

אם אלה החיים…

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מיולי 2012

 

זהו. עוד שבוע חלף. מחר שישי. עובר מהר הזמן.

ליום שישי יש משמעות עבורי – לא דת, מסורת. מסורת שאני משמרת שנים ומפורגנת עליה בזכות בן זוגי היקר. למעט ימי שישי בודדים, יש זמן כזה, בערב שישי שהוא שלי, עבורי, בשבילי.

הזמן הזה בערב שישי היה שנים חבל הצלה. שנים שאני מתיישבת עם מוזיקה ברקע וקפה ביד והצללים של בין הערביים עוטפים את העולם בחוץ וחודרים  לבית לאיטם ואני לא מדליקה את האור כדי למשוך עוד כמה דקות את הרוגע. רגעים אמיתיים של נחת ששרדו בעל ושלושה ילדים. רגעים עם עוצמה והישרדות.

לפני חודש בערך באה ההתגלות: למה רק בימי שישי אחה”צ? אם זה כל כך טוב למה לא עוד? גם אם בקטנה, בקטנטונת. אז החלטתי – אשאף לכל בוקר, לפני שכולם מתעוררים ומתחיל המירוץ היומיומי.

 בוקר מתחבר הכי טבעי בעולם לקפה ועיתון, עוד מפעם, כשהיה זמן לזה ומה שיהפוך את זה לרגע של  נחת זה קפה משובח, עיתון טוב ומוסיקה.

הזמן שנקבע הוא שש בבוקר, כשהטריאסטה של קפה ג’ו תמלא את הבית בניחוח הקפה המעורר. אני לא יכולה לשלוט  כמה העיתון (או הגרסא האינטרנטית שלו) ירגיע אז הוספתי מוזיקה (יש אפליקציה שנקראת ג’אנגו – אתם נותנים לה זמר זמרת או להקה והיא בונה לכם רשימת השמעה לפיו, בגיוון מקסימלי וללא עלות) ומאז הבקרים שלי כאלה. כמעט כולם…

coffee-1388139_1280

חודש אחרי. אני יכולה לדווח שבינתיים הוצאתי התוכנית אל הפועל. היו בהתחלה כמה רגעים בהם מי מבני הבית שקם מוקדם או לא נרדם ניסה לחדור לשלווה שלי אבל חשיפת שיניים עם נהמה מאיימת קטעה את הניסיון והיום בני הבית מאולפים להפליא ולא חודרים את קדושת הרגע. אפילו הילד הכי פחות ממושמע בבית, הבעל, הפנים ונזהר…:)

בנות, זה אפשרי ואתן יודעות מה? זה אפילו נחוץ והכרחי. צרו לכן את הרגעים האלה. מגיע לכן, רגעים קטנים של נחת, שלנו, בשבילנו.

עוד מהבלוג של החולמת

תצוגה מקדימה

אני רונית ונהניתי מטיפול בכינים...

זכרון ילדות: שעות אחה"צ, אחותי ואני עומדות בסלון, מגבת מכסה את הכתפיים שלנו. "שהיא תהיה הראשונה, היא הגדולה", ניסתה אחותי לדחות את הקץ. "אבל היא תמיד רוצה להיות הראשונה, אז הנה, יש לה הזדמנות", ניסיתי גם אני להרוויח עוד...

תגובות

פורסם לפני 7 years

לקנות או לא לקנות (דירה) - זאת השאלה

כבר מעל עשר שנים אנחנו גרים ביחד. התחלנו, עוד כשהיינו זוג לא נשוי, בדירת שני חדרים וחצי שכורה בתל אביב. אחרי חמש וחצי שנים, כשכבר היינו נשואים, עברנו לדירת שני חדרים וחצי שכורה ברמת גן. באוגוסט האחרון, אחרי ארבע שנים בדירה...

תצוגה מקדימה

מניסיונה של אמא לשלושה – טיפים ו(ניפוץ) מיתוסים.

אם היו אומרים לי לפני לא הרבה שנים שאהיה אמא לשלושה קטנים לא הייתי מאמינה... מדהים איך מאמא חסרת ניסיון, מבוהלת טיפה אפילו, עם הרבה עזרה ממשפחה וחברות, בסופו של דבר סופסוף מעזה לקרוא ולהגדיר עצמו בריש גלי – אני אמא. אז אין...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה