הבלוג של ג'וד לייף

goodlife

גו'ד לייף הוא בלוג לאוהבי החיים הטובים. ההנאות הקטנות שעושים לנו סיבה לקום בבוקר ולחייך אל העולם... מוזמנים לעקוב אחרי מה שעושה לי טוב ולכו תדעו, אולי תידבקו...

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מדצמבר 2017

איך אני אוהבת סופגניות. עם ריבה, עם שוקולד, עם סוכריות ואם יורשה לי – אפילו בלי כלום. כן כן, אני ג’וד לייף ואני מכורה לבצק. אוהבת אותו עם מילוי, אוהבת אותו בלי מילוי, אוהבת אותו עם ציפוי ושואבת אותו במהירות. אז כמה שמחתי שחנוכה הגיע ואיתו המאכל הבצקי הנפלא והאהוב כל-כך.

משנה לשנה נדמה כי הקונדיטוריות והמאפיות מגזימות יותר וממציאות לנו סופגניות מדהימות יותר ומוגזמות הרבה יותר. כגודל ההגזמה כך גודל המחיר והנה אני מוצאת את עצמי נדרשת להלוואות חסרות תקדים מהבנק שלי לקראת חג האור הנהדר והיקר.

השנה החלטתי! לא עוד! לא אפול למלכודות של המאפיות, לא ארוקן את הענק בעבור חתיכת בצק מוגזמת ולא אתרושש בעבור עונג רגעי של דקה וחצי. השנה אכין לבד. אז הכנתי לבד. והאמת? אני חייבת להגיד לכם: השד אינו מסובך כל-כך. והאמת? אני חייבת להבין על מה המאפיות לוקחות כל-כך הרבה כסף לסופגניה כשהעלות של ההכנה בבית היא אפסית.

סוד נוסף שאני חייבת לחלוק הוא שאת הסופגניות לא הכנתי בעצמי. כי עם כל הכבוד לאהבתי לבצק, לא באתי להתלכלך ולהתעסק בשמן רותח אז קניתי את הפשוטות והזולות ביותר וביקשתי אותן ללא מילוי. אני כבר אדאג בעצמי, כך החלטתי, להפוך אותן למושלמות כאילו יצאו הרגע מהקונדיטוריה הזאת שלא אנקוב בשמה אבל אני מניחה שבעליה בנו מספר בתים בזכותי.

אחרי שהצטיידתי בסופגניות ריקות, הצטיידי בכמות נכבדת של מוצרי אפייה לקישוט ומילוי החברות החדשות שלי. ציפיתי, זילפתי, המסתי, מילאתי, פיזרתי, ואחרי מלא שמות פעולה יצאו לי סופגניות אלוהיות! אני אומרת לכם חברים! אתם לגמרי יכולים לעשות את זה בעצמכם. זה קל, זה פשוט, זה כייפי וזה כל-כך חסכוני.

שכל החיים יאירו לכם כמו שחנוכה האחרון האיר לי.

שלכם,

ג’וד.

עוד מהבלוג של ג'וד לייף

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה