הבלוג של tamarweil

איך התעוררת הבוקר?

בהיותך אדם עצמאי, עם חשיבה מקורית ואמביציה להצליח, MBM היא הפתרון הנגיש והנוח ביותר שמוגש דרך האינטרנט, באמצעים המצויים ממילא בביתך, לביצוע עצמאי, בשעות הנוחות לך, גם בחו"ל. התנועה שלך תשתדרג ותשתפר בפרק זמן קצר ביעילות,... +עוד

בהיותך אדם עצמאי, עם חשיבה מקורית ואמביציה להצליח, MBM היא הפתרון הנגיש והנוח ביותר שמוגש דרך האינטרנט, באמצעים המצויים ממילא בביתך, לביצוע עצמאי, בשעות הנוחות לך, גם בחו"ל. התנועה שלך תשתדרג ותשתפר בפרק זמן קצר ביעילות, ותגרום לגופך להיות חסר כאבי גב, כאבי ראש או רגלים.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מאפריל 2010

רוצה לדעת מהי שפת גופך משדרת ב- 60 • רוצה להעצים ולהעשיר את הביטוי הייחודי לך, המשתקף בשפת גופך?

06/01/2015

המראה לא קובע? האם זה רק מה שהאישה אומרת?
חיוכה של אישה הוא קיסמה ואמצעי הפתיינות הכי חזק שיש. גם כלפי נשים וגם גברים. זוהי תנועת מיגנוט נפוצה בין בני האדם – גברים ונשים.
“מראה של אישה מחייכת, הבאה לקראתי – מרתק את מבטי אל החיוך, ממיס כל התנגדות בליבי. אני נשאבת לעולם הקסום האישי שלה, ושערי ליבי נפתחים אליה כי לרגע יש לי הזדמנות להסתכל על תוך עצמי במידת החמלה המשתקפת מהחיוך”.

המשפטים שכתבתי – נכתבו בשיקול דעת, (אני אישה) ומשקפים מחשבות ורגשות שכולנו חווים, כהרף עין, שלא במודע, מפני שהם חלק של שפת הגוף שלנו, בני האדם.

אנחנו “גרופיס” של הבעות פנים. במיוחד של הבעות פנים המביעות: שמחה, שביעות רצון, הכלה, קבלה, אהבה. כולנו מייחלים לראות אותן. זהו הד לתגובה הכי חשובה עבורנו – החיוך של הורינו בתהליכי ההתפתחות הראשוניים שלנו. זוהי אבן שואבת שמפשירה קרח. בתוספת של לחיצת יד (מגע חשוב עבורנו באותה המידה) –יש לנו כלי שהוא עוצמתי הפותח שערים בליבו של כל אדם.

201109-omag-confidence-949x534

שפת הגוף היא חלק מהביטוי החיצוני שמחבר בתוכנו בין המחשבות והרגשות לבין הביטוי הגופני המוחצן של מה שקורה בתוכנו.

מה קורה אם אין לנו חיוך על השפתיים? אם היום נדמה לנו עמוס, משעמם או מתיש? האם יש בנו כוחות לגייס את עצמנו מול אחרים ולהביט בהם בחיוך?

אפשר להבין יותר על עצמנו בסדנאות שמסבירות מהי שפת הגוף – מבפנים – בהתהוות שלה בתוכנו החוצה – לאופן שבו אנחנו מבטאים את עצמנו.

עוד מהבלוג של tamarweil

תצוגה מקדימה

למה כולם אומרים לך: לכי לשיעור פלדנקרייז?

למה כדאי לך לבחור בשיטת פלדנקרייז כדרך לאימון גופני ארוך טווח? חוג פלדנקרייז בחיפה בנוי על שיטת תנועה המפתחת בנו מודעות רב תחומית לשידרוג יכולת הפעילות הפיזית, הנפשית והמחשבית, וליצירת איכות החיים האישית. בשעורים...

תצוגה מקדימה

מה עדיף לך: להכיר את הרמטכ"ל בני גנץ באופן אישי או לישון הלילה?

מה עדיף לך? לנסוע להכיר את רב אלוף בני גנץ או לישון היטב בלילה? רוצים לפגוש את בני גנץ, מסקרן אתכם לראות מי האיש? אולי זה בגלל שאתם מודאגים, וכמוני, יש להם / מכירים פייטר...

נפלאות המילים וגבורתן - פרק ב' בהבדלים בין המוח של הגברים וזה של הנשים

נושא האתר עדיין מככב בשיחות ביני לבין בן זוגי. לאחרונה מצאתי את עצמי עומדת מול קיר אטום. הבעיה לא היתה בינינו אלא ביני לבין עצמי. התחושה שלי היתה שמרוב הצעות שאני מקבלת אני הולכת לאיבוד ביער, ושההצעות שאני רואה בכלל לא...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה