הבלוג של גו ליידי - אימון כושר לנשים

גו ליידי | GO LADY

מדובר בבלוג כושר עבור נשים בלבד https://www.go-lady.co.il/ בבלוג תוכלי למצוא כתבות וסרטונים מעולים הכושר. בין הנושאים: אימוני כושר יצירתיים במיוחד, אימון עם רצועות TRX, תרגילי כושר עבור נשים בהריון וכמובן איך חוזרים לגזרה אחרי לידה.... +עוד

מדובר בבלוג כושר עבור נשים בלבד https://www.go-lady.co.il/ בבלוג תוכלי למצוא כתבות וסרטונים מעולים הכושר. בין הנושאים: אימוני כושר יצירתיים במיוחד, אימון עם רצועות TRX, תרגילי כושר עבור נשים בהריון וכמובן איך חוזרים לגזרה אחרי לידה. קדימה כנסי!

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מפברואר 2015

נשים רבות במגזר הדתי מחפשות מסגרת ספורטיבית הולמת עבורן, כאשר קיימות מגוון של מסגרת למשל: חדר כושר לנשים דתיות, סטודיו לנשים דתיות בלבד, ואימוני כושר אישיים לצד מאמנת כושר אישית.

היום אנו נעמיק בכל הנושא של מאמנת כושר לדתיות על כל היבטיו והדברים הייחודיים שהוא מעניק. אנו מקוות שהכתבה תעזור לך ושתהיה לך קריאה נעימה.

למי הכתבה מיועדת בעיקר?

הכתבה מיועדת לנשים מהמגזר הדתי, אשר מחפשות לעשות אימוני כושר אישיים בלבד עם מאמנת ויודעות כי לדבר הייחודי הזה יש גם תוצאות מעולות, וגם מחיר שצריך לשלם עבורו (מבחינה כלכלית) ויש באפשרותן לעמוד בכך.

היתרונות באימוני כושר אישיים לנשים מהמגזר הדתי

» שמירה על פרטיות - נשים רבות מהמגזר הדתי, חשוב להן נורא כל נושא הדיסקרטיות והפרטיות. שהמאמנת מגיעה אלייך את יכולה להיות רגועה כי את לא צריכה לצאת מהבית, לנהוג ולהיראות בציבור. אין כמו להתאמן בבית במקום הכי פרטי וצנוע שיכול להיות.

» תכנית מלאה ומותאמת לצרכים שלך - נמאמנת תדאג להתאים לך תכנית אימונים אידיאלית בדיוק עבורך המתאימה לאורח חייך. למשל: נשים דתיות בעלות מספר רב של ילדים, תתקשנה למצוא את הזמן המתאים לאימונים, וגם כאשר תמצאנה לא בהכרח תדענה מה לעשות. לשם כך מאמנת הכושר נועדה לבנות לנשים הקצרות בזמן את התכנית הכי אפקטיבית עבורן.

» המאמנת מגיעה עד אלייך הביתה - את לא צריכה לדאוג מה לעשות עם הילדים או כיצד להגיע אל המאמנת, אלא היא תגיע עד לאן שתרצי. היתרון המובהק הוא שאת לא צריכה להניע את האוטו בשביל זה, אלא היא חוסכת לך מראש את זה.

» אין חשיפה לגברים באימון - יתרון נוסף של אימונים עם מאמנת הוא שאת לא נחשפת לגברים באימון, היות והאימון מתקיים בשקט ובצניעות תחת קורת ביתך. לנשים דתיות רבות, קשה הסיטואציה בה הן צריכות להיות בסביבת גבר ואילו כאן זה 100% בא לטובתן.

כמה עולה מאמנת כושר אישית לנשים דתיות?

טווח המחירים ינוע בין ה140 ש”ח ויכול להגיע ל 180 ש”ח לכל אימון בודד, כאשר את מקבלת תמורה מלאה לכספך ממאמנת כושר מקצועית ומהימנה. הוזלת המחיר תתבצע בהנחה ותרכשי סדרת אימונים מסויימת (ככל שסדרת האימונים גדולה יותר – את תשלמי פחות כסף. תוכלי לבקש אימון כושר ראשוני לטובת התנסות וללא התחייבות במטרה לבדוק האם המאמנת מספיק מתאימה לך.

לסיכום, גם נשים מהמגזר הדתי יכולות לשמור על כושר ועדיין לעשות זאת בדרך צנועה, ושקטה עם הדרכה מסודרת וליווי מלא של אישה לצידן (מדריכה).

בהצלחה יקירה, מבנות גו ליידי – אימון כושר לנשים

עוד מהבלוג של גו ליידי - אימון כושר לנשים

תצוגה מקדימה

מאמנת כושר אישית - מחיר לשעה

תפקידה של מאמנת כושר אישית, ללא קשר לעלות, היא להקנות לך כלים נכונים לאורך חיים בריא. מאמנת כושר אישית מחוייבת להחזיק בהכשרה מלאה...

תצוגה מקדימה

מדריכת כושר אישית

מדריכת כושר אישית טייטל אשר זכה לאחד המקצועות החופשיים הפופולאריים ביותר לשנת 2015 עם עליה של למעלה מ-32%. אז לכל בנות ישראל, אשר...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

ספורט בשליש הראשון של ההריון מותר או אסור?

יש איזושהי קלישאה שמרחפת לה באוויר ועוברת מאישה לאישה אשר אומרת: “שלא מומלץ לעשות פעילות גופנית בהריון”, אבל ההיפך הוא הנכון. כלומר, מומלץ ואף רצוי מאוד לעשות ספורט בהריון ובמיוחד בשליש הראשון כי יש לכך שפע של דברים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה