הבלוג של goingout

goingout

המלצות וביקורות

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 0

החל מאוגוסט 2018

קסם של משחק

תקופת הקיץ היא הזמן בה הפקות החנוכה מתחילות להתפרסם והפעם אנחנו שומעים על מופע החנוכה החדש קסם של משחק שיציג את כוכב הילדים יובל המבולבל יחד עם אורנה ומשה דץ, הדוד חיים, מני ממטרה ובובו במופע חדש וחגיגי לחנוכה 2018 שירוץ במעל 20 ערים ברחבי ישראל.

המופע יוקדש לחגיגות 70 שנה לישראל ויותאם במיוחד לילדים בין 2 ל-6 ויציג מערכונים חינוכיים ובידוריים לילדים. את המופע כתב יובל שם טוב (הלוא הוא יובל המבולבל) וביים אבי דור.

יובל המבולבל נחשב כיום לאחד הכוכבים המובילים את תחום הופעות הילדים בפרט ומופעי חנוכה בכלל. בעשור האחרון, הוא הופיע במגוון הצגות חנוכה שונות כאשר הוא מקפיד מדי שנה לגוון בנושא חדש לגמרי ובשורת שחקנים ומשתתפים מגוונת.

גם הצמד אורנה ומה שדץ שהיו בעבר הכוכבים הבלתי מעורערים של עולם הילדים (את השיר “איפה, איפה, איפה…. העוגה” מכירים?) הופיעו כבר במגוון מופעי חנוכה ותוכניות ילדים שונות ואם זכרוני אינו מטעני מדובר בשיתוף פעולה ראשון בין יובל המבולבל לבין הזוג דץ.

יהיה מעניין ביותר לראות גם את שיתוף הפעולה עם הדוד חיים ומני ממטרה שמצליחים מאוד בעולם תוכניות הילדים בשנים האחרונות אבל את החותם הסופי, נשאיר לילדים שיחליטו. כל זה יקרה החל מתחילת חודש נובמבר 2018 ועד ינואר 2019. את לוח ההופעות הרשמי והמלא ופרטים נוספים, תוכלו למצוא כאן.

עוד מהבלוג של goingout

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה