הבלוג של ג'וי

joy

לקחת פסק זמן ולא לחשוב... ברוכים הבאים לבלוג של ג'וי, בת 32 ממושב בצפון

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מאוגוסט 2018

סיבוב על מאדים היא תערוכה העוסקת בכוכב הקרוב לכדור הארץ, שאסטרונאוטים ניסו להגיע אליו בעשורים האחרונות. מטרת תערוכת סיבוב על מאדים של מכון ויצמן למדע ברחובות היא לעורר את סקרנותם של המבקרים ברחבי העולם, המעורבים ביותר במערכת השמש שלנו. לקראת פתיחת התערוכה, יום אחרי גמר המונדיאל, סיפרה מנהלת מכון דוידסון לחקר המדעים, ד”ר ליאת בן-דוד, על חשיבות הלימודים בתחום המדע.

בתערוכה, המבקרים ייקחו חלק פעיל ויהיו מסוגלים להשתתף במשימות ופעילויות כגון “פקודה” של צוות אסטרונאוטים המחקרים את מאדים, להרגיש איך זה ללכת על הפלנטה באמצעות טכנולוגיית מציאות וירטואלית, נהיגה ברכב חלל וחווה את תנאי החיים של אסטרונאוטים מאדים עבור התערוכה.

על מחקרי החלל, אמר ד”ר בן דוד: “חקר החלל הוא אחד המדעים העתיקים ביותר, השמים המכוכבים היו המס’ הראשון שבו צפו בני האדם, הם מצאו בו חוקיות, תנועה, תופעות מעוררות תמיהה, “הפחד” עם התפתחות המדע והטכנולוגיה המודרניים, החל מהמאה ה-20 ואילך, היכולת לחקור את החלל ואת החלל שלו עברה דרך ארוכה”, אמר. הגבולות הפיזיים של האדם והאדמה – והמגבלות האנושיות על הירח הפכו לרעיון לא מציאותי, וכמובן הצעד הבא שהאדם רוצה לעשות הוא על הפלנטה השכנה, הדומה לזו שאנחנו חיים עליה, מאדים”.

הפעילות מתאימה לכל המשפחה ופתוחה עד 31.8 בין השעות 09: 00-12: 00 ובין בשעות 9:00-12:00 ובין 16:00-20:00. מחיר: 46 ₪ למשתתף (כניסה חינם לילדים עד גיל מסוים). הזמנת סיבוב על מאדים כרטיסים מתאפשרת עבור כל משפחה שמעוניינת להגיע לתערוכה.

סיבוב על מאדים

עוד מהבלוג של ג'וי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 months

8 דרכים איך לחגוג את ראש השנה 2018

ראש השנה הוא חג דתי חשוב החוגג את ראש השנה היהודי. בדרך כלל מתרחש בחודשים ספטמבר או אוקטובר של כל שנה, הוא נצפה במשך יומיים על ידי רוב היהודים, והוא כולל מספר מנהגים ייחודיים. ...

תגובות

פורסם לפני 6 months

הכלה מאיסטנבול בישראל - כל הדרכים להזמנת כרטיסים

כולם רוצים להיות שם שזה קורה: פארוק וסורייה על במה אחת מול עשרות אלפי מעריצים ומעריצות ישראליות שיצרחו, יתרגשו ואולי גם יזילו דמעה בהופעה של ...

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה