הבלוג של ג'וי

joy

לקחת פסק זמן ולא לחשוב... ברוכים הבאים לבלוג של ג'וי, בת 32 ממושב בצפון

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מאוגוסט 2018

ראש השנה תשע”ט 2018 בישראל הוא אחד הזמנים המיוחדים ביותר של השנה! ראש השנה 2018 בדרך כלל מתקיים בחודשים ספטמבר או תחילת אוקטובר. השנה, ערב ראש השנה יחול בתאריך ה-9.9.2018, ויסתיים בצאת החג ראש השנה בתאריך ה-11.9.2018.

חופשת ראש שנה היא בת שני ימים והעסקים ברחבי הארץ יהיו סגורים בשני הימים, לכן זכרו זאת אם אתם מארץ באותה תקופה. בשנת 2018, ראש השנה יחל עם שקיעת השמש ב-9 בספטמבר, ויסתיים בשקיעה ב-11 בספטמבר. במובנים רבים, להיות בישראל בראש השנה הוא כמו שבת שבו רוב העסקים סגורים, אבל לא רק.

במהלך החג יתקיימו הופעות ראש השנה, פסטיבלים, הופעות סטנדאפ, הצגות ילדים והצגות תיאטרון. ובכלל – מגוון של אטרקציות ופעילויות לילדים בראש השנה לאורך כל החופש.

אטרקציות ופעילויות לילדים בראש השנה: תערוכת הממותה האחרונה, הצגת ילדים העץ הנדיב, פסטיבל אבירי ירושלים ועוד רבים אחרים.

הופעות ראש השנה: התקווה 6, עידן רייכל, פסטיבל מטאור, פסטיבל קאנטרי ופולקלור, מוסיקה מהסרטים, פסטיבל סן רמקו, קומדי בר חוגגים ראש השנה, ערב במה פתוחה בסטנדפ פקטורי ועוד פעילויות שוות שתוכלו לקרוא באתר הבא.

בנוסף, אם אתה בישראל באותה תקופה, ביקור בבית כנסת כדי לשמוע את התפילה היא חוויה מדהימה. יהודים עוסקים בשירותי בית כנסת ארוכים, ומתפללים תפילות מיוחדות ושירי ליטורגיה שנכתבו על פני מאות שנים, המשתנים בין יהודים שהתפתחו תפילות שונות על בסיס מקום מגוריהם במשך מאות שנים.

תקיעת השופר היא סמל איקוני של ראש השנה ותקיעת שופר נשמעת בבית הכנסת כדי לסמל את ריבונותו של אלוהים על העולם, להזכיר ליהודים את מתן המצוות בהר. סיני, מסירותו של אברהם ויצחק לאלוהים, לעורר אנשים בתשובה ולהבשר את יום הדין ואת בואו של המשיח.

סמלים אחרים של ראש השנה כוללים תפוחים ודבש נוהגים לאכול וכן מאכלים מתוקים אחרים כדי לסמל שנה חדשה ומתוקה. תשליך הוא מנהג שנערך ביום ראשון אחר הצהריים, שבו יהודים הולכים אל הנהר, לאגם או לגוף פתוח אחר של מים, כדי לנער את הכיסים של אחד וסמלי להטיל את חטאי אחד לתוך המים. אם אתה מגיע לישראל בתקופה זו, מעניין לראות את היהודים הדתיים נוהג זה.

ראש השנה

עוד מהבלוג של ג'וי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

8 דרכים איך לחגוג את ראש השנה 2018

ראש השנה הוא חג דתי חשוב החוגג את ראש השנה היהודי. בדרך כלל מתרחש בחודשים ספטמבר או אוקטובר של כל שנה, הוא נצפה במשך יומיים על ידי רוב היהודים, והוא כולל מספר מנהגים ייחודיים. ...

תגובות

פורסם לפני 2 years

הכלה מאיסטנבול בישראל - כל הדרכים להזמנת כרטיסים

כולם רוצים להיות שם שזה קורה: פארוק וסורייה על במה אחת מול עשרות אלפי מעריצים ומעריצות ישראליות שיצרחו, יתרגשו ואולי גם יזילו דמעה בהופעה של ...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה