הבלוג של אלה מתחילה

יומן מסע.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מספטמבר 2015

חתונה

יום הנישואין הראשון שלי כגרושה.

הייתי בטוחה שהוא יחלוף לידי, עוד תאריך. דאגתי למלא את היום שלי עד אפס מקום בעבודה, פגישות,חברים, לימודים. כולה תאריך, חסר משמעות. אם ברבנות לא בכיתי כשהתגרשנו אז זה מה שישבור אותי? אני הרי בחרתי ללכת משם.

לפני ככה וככה שנים התאריך הזה היה יום מאושר בחיי, מלא תיקווה וציפיה לעתיד משותף. חגיגה של אהבה גדולה שמהווה רק פתיח לחיים שלמים. הייתי בטוחה שלא משנה מה באש ובמים אנחנו ננצח כי יש אהבה. היא תמיד מנצחת.

היא תמיד מנצחת?

שוכבת במיטה עם שתי יצירות הפאר שבראנו יחד. שומעת אותם נושמים בשלווה ומריחה את הריח המופלא שלהם, ככה מריחים מלאכים .אתה מתגנב לי למחשבות. אני נזכרת איך התרגשנו כמו שני ילדים קטנים בקושי הצלחנו לחשוב ישר. נזכרת איך לפני שבאת לאסוף אותי מהסלון כלות לא הצלחתי לגרוב גרביון מרוב לחץ ושתקתי כאילו בלעתי את הלשון. אני נזכרת איך הרב איחר וכשחיכינו בחדר לבואו אתה כבר היית לחוץ קצת וצחקת שאני אברח לך. אני זוכרת שאחרי ששברת את הכוס עמדנו מחובקים כמה דקות טובות אוחזים האחד בשניה ואף אחד לא הצליח להפריע לנו. אני זוכרת איך חיבקת את אבא שלי ובהירואיות אופיינית לך הבטחת לו שאני בידיים טובות.

אז מה קרה? איך פספסנו? מה לא עשיתי מספיק? עשיתי מספיק?

טבעת

מביטה בלפני שנה כשכתבתי לך את הפוסט הרומנטי ההוא לכבוד יום הנישואין בפייסבוק. התכוונתי לכל מילה. אתה מבין, זו הייתה הבעיה לאורך כל הדרך כנראה. מעולם לא הפסקתי לאהוב אותך, תמיד קיוותי שהפעם ננצח את כל הסרטים האלה כי האהבה מנצחת.

האהבה מנצחת?

אחרי שנים של ניסיונות כשזה הסתיים זה קרה כ”כ מהר שלא נראה לי שהספקתי לעכל. עוד לפני כמה חודשים הכנתי פנקייקים בשבת בבוקר והתכרבלנו כולנו במיטה ו..הופ, נגמר. מאד יפה, עם חיבוק ודמעות. היום אני כבר במקום אחר לגמרי, עדיין מסוחררת מהשינוי המטורף.

התכוונתי אז - חתונה לבנה לכל החיים. התכוונתי להזדקן איתך, לצפות בילדים שלנו גדלים יחד. האמנתי שאנחנו זוג מנצח כי לא משנה מה: יש בנינו אהבה גדולה.

יום נישואין ראשון כגרושה. אני עדיין אוהבת אותך, פשוט כבר לא מאמינה.

האהבה לא ניצחה.

עוד מהבלוג של אלה מתחילה

תצוגה מקדימה

האשליה של מאיה.

  הפעם הראשונה בה גיליתי את המשמעות השם מאיה בסנסקריט (שפה הודית עתיקה) הייתה בגיל 20 בהודו.  פרוש השם הוא - אשליה. אני זוכרת הרגשתי משועשעת מעצם הרעיון שזהו שמי. כבר בגיל צעיר הייתי בעלת דעות שנהנתי להשמיע לכל מי...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

טריינספוטרית

עומדת על הרציף מחכה שתגיע רכבת, אוחזת בכל יד ילד. בראש רצה לי הסצנה מהסרט "טריינספוטינג", כשהוא מדבר על הבחירות שלנו בחיים..."choose a life". מתבוננת במתרחש על הרציף ותוך כדי המתנה תוהה לעצמי באיזו נקודת זמן בדיוק בחרתי לשים את כל...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ילדים שלי.

  בתוכי מתחוללת מהומה. בליל של רגשות, מחשבות,פחדים. פתאום נעלם לו השקט שהיה ונכנסו להם המון רעשים. אתמול התיישבתי על הספה וכמו משקולת כבדה נחתה על ליבי :"מה יהיה הסוף שלי? לזה נגזרו חיי? לעבוד ולחיות מהיד לפה ולג'נגל את...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה