הבלוג של gitahaham

gitahaham

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיוני 2018

מרגע קבלת התרגיל – “כתיבה ללקוח החלומות”, מצאתי את עצמי במחשבות: מה לעשות בעסק שלי גיתה עיצוב פרחים מסוכר, לאן הלאה? להמשיך לעוד סדנה.. חייבת להציב מטרות חדשות לצמיחה.

אחת ממטרותי היא לפתח את יצירת הפרחים בחומרים נוספים ועמידים, מאחר והחומר הנפלא של בצק סוכר שביר ורגיש עד מאוד.

כדי שאוכל לשווק זרי כלה קלים ופרקטים, זרי יום הולדת, ליצור פרחים לקישוט ועיצוב אירועים או זרי פרחים מעוצבים לבתים, פורצלן ובצקים אחרים יתאימו יותר.

פרחי אכינצאה/ קיפודנית ארגמנית בצק סוכר

פרחי אכינצאה/ קיפודנית ארגמנית בצק סוכר

בנוסף אני רוצה לכתוב ספר הדרכת פרחים+CD בשיתוף עם חברה המייצרת חותכנים וצבעיי מאכל, ספר שיכניס אותי בדלת הראשית למוסד הקולינארי להדרכת פרחים מתוקי, ויסייע לי להרחיב את הסדנאות בבצק סוכר, שוקולד ופורצלן.

בנוסף להכין פרחים לשילוב בתכשיטים ואבזרי אופנה ולהגיע לקהלים חדשים.

פרחי דליה מסוכר

פרחי דליה מסוכר

אתמול הגיע שליח לביתי עם סיפרו המופלא של אריק מליניאק מאמן לשעבר בכדורסל שלקח את עולם המשחק לחיי היום היום, על הכריכה כתוב “אפשר לשבת 40 שנה בחושך, להדליק אור לוקח שנייה, זה שאתם לא רואים אפשרות, לא אומר שהיא לא קיימת. עלו על המגרש!

תודה לקבוצה הנפלאה, קבוצת הדיגיטליות שמלמדת ופוקחת את עייני מידי שבוע!

עוד מהבלוג של gitahaham

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

הגיע זמן גיתה

בפרק ב' של מעגל החיים ובהגשמה עצמית של חלומות הגיע הצעה להצטרף לדגטליות בעסקים ובכך מצאתי מנוף חדש להעצמת עיסוקי כמדריכת עיצוב פרחים מבצק סוכר. בגיל 56 הבטתי לאחור בסיפוק, גדלתי באושר ובשמחה חמישה ילדים מופלאים אשר אט...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

כשנסגרת דלת, נפתח חלון

שנים של עבודה סזיפית בגני העיריה בעיר מגוריי עפולה עוברות חולפות ובהן אני מביאה לעיתים את כישורי האומנות כשמלמדת את הילדים ליצור בפלסטלינה,חימר, לאפות ובכלל להכיר את עולם הטבע והפריחה אך בד בבד אני חווה כתוצאה...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה