הבלוג של רינת

הלוחשת לספרים

"אני אוהבת ספרים. אני אוהבת את הרגע בו אני פותחת ספר ושוקעת בתוך הסיפור. אני יכולה לברוח מהמציאות לתוך סיפור שהרבה יותר מרתק מאלה שחיי אי פעם יהיו" https://www.facebook.com/thebookswhisperers

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מינואר 2012

סיפורה של קאסי ממשיך בספר “סיקרט לנצח”.
אל קאסי מצטרפת דמות חדשה בשם דופין לה קאסי משמשת כמנטורית באגודת סיקרט.
כמו שכבר כתבתי בפוסט לספר הראשון זהו ספר שקצת שונה בנוף הספרים הרומנטיים. אין כאן סיפור של גבר עשיר/חזק ואשה שנסחפת אחריו. הספר כולו על העצמה נשית וגילוי מחדש של האמונה בעצמן ובנשיותן.
 
“בלי ביקורת. בלי גבולות. בלי בושה”
 
קאסי מתמודדת עם החיים לאחר הגילוי שלגבר שהיא אוהבת הולך להיוולד ילד עם אישה אחרת.
היא פוגשת את דופין בזמן שבפעם הראשונה מאז שסיימה את ההכשרה בסיקרט היא נותנת את המספר שלה לבחור שמתחיל איתה (בחור שיעשה טוויסט בסיפור בהמשך).
דופין איבדה את החשק לחיים ולגברים אחרי שגילתה שהחבר שלה בוגד בה עם חברתה הטובה יותר וכדי להוסיף שמן למדורה הוא כתב ספר שהפך לרב מכר והיא מוזכרת בספר. באיזכורים לא נעימים.
 
“תודה לכן. אבל אני לא מתכוונת למלא את רשימת הפנטזיות הזאת. לא כי אני לא רוצה לעשות את זה. להפך. לא רק שאני רוצה לעשות את זה, אני צריכה לעשות את זה. אבל כל החיים שלי אני מכינה רשימות ומציבה גבולות, חיה בשטח תחום ומוגדר וכפוף לכל מיני כללים.”
 
הספר מסופר מנקודת מבטן של קאסי ודופין ומצטלב ושוזר את ההתקדמות של שתיהן בכל פרק.
 
הסתובבתי והסתכלתי עליו. “זאת את… זאת תמיד הייתה את.”
 
קאסי מנסה להתמודד ולהמשיך בחייה למרות המשיכה החזקה בינה לבין ויל.
 
דופין מגויסת על ידי קאסי לסיקרט ומתחילה להוריד את השכבות והפחדים שהיא הלבישה על עצמה עם השנים.
 
זאת לא הייתה פנטזיה. זה היה אמיתי. הנה מה שקורה שמסכימים לאבד שליטה ומפנים מעט מקום, חשבתי. כל העולם נפתח פתאום.
 
מי אמרה גירל פאוור ולא קיבלה???
 
“המילה מזדיינת תמיד שימשה כלי נשק נגד נשים בכל העולם, כדי שנרגיש שאין לנו שום ערך ושאין לנו שום כוח משותף. יכולות להיות לזה השלכות טראגיות במיוחד על נשים צעירות. יש נשים שפשוט מסתגרות בתוך עצמן; יש כאלה שמאבדות את הביטחון העצמי שלהן; יש כאלה שמאבדות את החשק להתעמק במיניות שלהן ויש כאלה שפשוט חיות כל החיים עם רגשי אשמה ובושה בגלל המיניות שלהן”
 
אני פשוט מעריצה את דמותה של מטילדה היא כמו אמא אדמה שמרחפת מעל כולם ואומרת את המשפטים הנכונים והמחזקים מתי שצריך. יש לך רגע קשה? אין מצב מטילדה לא תנער אותך ממנו.
כל אחת צריכה מטילדה משלה.
הספר לוקח אותך לטיול ברחובות ניו-אורלינס. התיאורים כל כך אמיתיים שיש רגעים שאת ממש מרגישה שאת נמצאת שם.
 
כמו שכתבתי בפוסט על הספר הראשון והביקורות החלוקת על הספר זה, אני כנראה מאלה שפשוט אהבו את הספר. נהניתי כל לקרוא אותו. הדבר שאהבתי בספר הוא גילם של הדמויות שרובן נמצאות בגילאי 30-40. כנראה שהיה בזה משהו שחיבר אותי יותר לספר.
 
זהו ספר ההמשך ל - סיקרט ויש לקרוא אותו לפני קריאת ספר זה.
 
בהוצאת כנרת-זמורה-ביתן.
 
סיקרט לנצח
 

עוד מהבלוג של רינת

תצוגה מקדימה

התשוקה לשרוד מאת דנה לוי-אלגרוד

ווואו... מאיפה מתחילים? תנו לי שנייה לסדר את המחשבות שלי. סיימתי לקרוא את "התשוקה לשרוד" אתמול בלילה ואני חווה הנאגאובר ספרותי חמור! למי שלא מכירה את המושג הזה אז הוא מתאר הנאה כל כך גדולה מספר שכרגע אני לא מסוגלת להתחיל...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אהבה בדרך לונדון מאת סמנתה יאנג

אני אוהבת את החטיף "באונטי". הוא מורכב משתי חתיכות של שוקולד ממולא בקוקוס. שתי האהבות שלי בחטיף אחד. בד"כ אחרי אכילת חתיכה אחת אני מרגישה מעין וירבציות בגוף והנאה שפשוט קלעה בול לחשק שלי למתוק. הספר "אהבה בדרך לונדון" הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הלוחשות לספרים- מי מפחד מאירוטיקה?

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת ספרים. בתור ילדה בקיבוץ ביליתי זמן לא מבוטל בספריה. הייתי חברת כבוד שם. יש משהו ממכר בתחושה שהמילים לוקחות אותי למקומות בעולם שלא הייתי בהם, אני פוגשת אנשים חדשים דרך הדמויות ומתאהבת,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה