הבלוג של רינת

הלוחשת לספרים

"אני אוהבת ספרים. אני אוהבת את הרגע בו אני פותחת ספר ושוקעת בתוך הסיפור. אני יכולה לברוח מהמציאות לתוך סיפור שהרבה יותר מרתק מאלה שחיי אי פעם יהיו" https://www.facebook.com/thebookswhisperers

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מינואר 2012

(פוסט זה נכתב בלשון זכר אך (בהחלט) פונה במידה שווה למין הנקבי).

  • שאתה מציע לי לעשות ילד לבד כי אני לא נעשית צעירה. אתה יודע בת כמה אני? יכול להיות שאני חסינת קולות תקתוק?
  • שאתה אומר לי, לאחר ששאלת אותי האם יש לי חבר (ומקבל ממני את התשובה “לא” ללא נימוקים), שאני בררנית בגברים. מתי הייתה הפעם האחרונה שסיפרתי לך את קורות חיי בדייטים?
  • שאתה אומר לי שהרבה זמן לא שמעת ממני ושאני צריכה לשמור על קשר. אני מצטערת, חברות ושיחות בצ’ט של פייסבוק אינן מצביעות על חברות בריל לייף. וכן גם לך יש את המספר שלי. עצלן.
  • שאתה מסתכל לי על השיער ואומר לי שהגיע הזמן לעשות צבע ודי פדיחה להסתובב ככה. לא, כי אין לי מראות בבית ואינני מודעת לעובדה. והפדיחה היא שלי, סו?
  • שאתה אומר לי שאני צריכה לטפל בפצעים שיצאו לי בצידי הפנים. כמו התשובה של העצה למעלה. אולי כדאי לי להסיר את המראות.
  • שאתה מציע לי להמעיט במוצרי חלב ומתוקים ולאכול יותר ירקות. מתי הייתה הפעם האחרונה שביקרת במקרר שלי? או סעדת 3 ארוחות ביום עמי?
  • כשאני נאלצת להשמיש את צמד המילים “אני יודעת” יותר מפעם ביום.
  • שאתה מציע לי לעשות תואר שני כי זה יוקרה ויותר שכר ונחשב וממש כדאי.  אתה עשית תואר שני? לא. אז למה אתה שולח אותי? אתה שתול של איזו אוניברסיטה? אתה יודע כמה זיעה ודם נוקזו ונטפו ממני לעשות את הראשון?
  • שאתה מציע לי ללכת לנסות להתקבל לחברת היי-טק א’ או חברת היי-טק ב’ כי יש להם תנאים ממש טובים ושווה לעבוד שם. מתי שאלת אותי מה אני באמת רוצה לעשות עם הקריירה שלי? אולי החלום שלי הוא להיות בלרינה?

אז כן אני מנסה להיות סובלנית ולנשום נשימות עמוקות כאשר אני נשאלת שאלות אלו ומשתדלת לא להעביר את העומדים מולי סדרת חינוך (למרות שבראשי מתרוצצת מחשבה על איך היה יכול להיות נחמד לחבוט בהם עם התיק).

אנשים מציעים עצות ממקום טוב (אני מקווה!) אבל אם כל אחד ישאל את עצמו לפני נתינת עצה “האם האדם שעומד מולי צריך עצה?” יכול להיות לנו עולם טוב יותר.

אז פשוט תשאלו שאלות (כמו בפסח).

עוד מהבלוג של רינת

תצוגה מקדימה

התשוקה לשרוד מאת דנה לוי-אלגרוד

ווואו... מאיפה מתחילים? תנו לי שנייה לסדר את המחשבות שלי. סיימתי לקרוא את "התשוקה לשרוד" אתמול בלילה ואני חווה הנאגאובר ספרותי חמור! למי שלא מכירה את המושג הזה אז הוא מתאר הנאה כל כך גדולה מספר שכרגע אני לא מסוגלת להתחיל...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אהבה בדרך לונדון מאת סמנתה יאנג

אני אוהבת את החטיף "באונטי". הוא מורכב משתי חתיכות של שוקולד ממולא בקוקוס. שתי האהבות שלי בחטיף אחד. בד"כ אחרי אכילת חתיכה אחת אני מרגישה מעין וירבציות בגוף והנאה שפשוט קלעה בול לחשק שלי למתוק. הספר "אהבה בדרך לונדון" הוא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הלוחשות לספרים- מי מפחד מאירוטיקה?

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת ספרים. בתור ילדה בקיבוץ ביליתי זמן לא מבוטל בספריה. הייתי חברת כבוד שם. יש משהו ממכר בתחושה שהמילים לוקחות אותי למקומות בעולם שלא הייתי בהם, אני פוגשת אנשים חדשים דרך הדמויות ומתאהבת,...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה