הבלוג של גיל שלו

gilshalev

מרוקאי לבן. בלי כיפה, עם זקן. לא שונא, רק אוהב. מבלבל ת'אויב. לא ימין ולא שמאל. ללא "צד" בגדול. לא שייך למרכז. לא עומד למכרז. עם מקלדת ביד. וסיגריה בצד. לא חרד מהשם. מאמין ונושם \\ הארכיון בתהליכי עדכון!

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מספטמבר 2015

היום, אם תשאלו כל פעוט שלמד לדבר “מה את\ה רוצה להיות כשתגדל\י?” התשובה תהיה בהרבה מהמקרים – מפורסמ\ת.

cam

ולמה לא? מפורסמים מקבלים הרבה ליטופים וחום מעדת המעריצים שלהם. הם מוזמנים לכל מיני אירועים “נוצצים” ומקבלים מתנות. ואם פעם, היה צריך לעשות משהו משמעותי כדי “לזכות” בפרסום, הרי באו פריס הילטון וקים קרדשיאן והוכיחו שממש לא. מספיק לטפח עמוד אינסטגרם עם תמונות של איברים מוצנעים ולכווץ שפתיים.

duck

אבל, כמו בסרט האלמותי “זולנדר“, לא מספרים לכם על הצדדים האפלים של הזוהר. הבינו. חייהם של ה”סלבס” יכולים להיות קשים עד קשים מאוד. לפעמים… הו האימה… הם יכולים להיות אפילו סיוט.

לפניכם חמש סיבות בגללן אולי כדאי לשקול להישאר “סתם אדם” ולא להכניס את עצמנו למציאות חייהם הבלתי נסבלת של ה“סלבס”. הרשימה הבאה לוקטה מתוך ראיונות עומק עם מספר רב של ידוענים וכוללת דברים  עימם הרבה יותר קשה “להם” להתמודד מאשר לנו, פשוטי העם:

1. נישואין

2. הורות

3. מציאת עבודה

4. מקום מגורים

5. מוות של קרוב

אני יודע…

גם אני פעם חשבתי שלהיות מפורסם זה סוג של פרס. אבל אחרי שקראתי את הראיונות האלה וגיליתי לתדהמתי שקשה לגדל ילדים? שילד הוא אחריות בלתי נתפשת? אני כולי נפעם. ומה יש אפילו לומר על מוות של מישהו קרוב? אוי ואבוי… יגונו של הסלב (אגב – ס.ל.ב <==> ס.ב.ל – קולטים?)… ללא זוית ראייתו הבלעדית של הידוען, איך הייתי יכול לקבל ולו מבט חטוף אל עולמו של מי שאיבד אדם קרוב? מה צר עולמי היה אילולי נפטר אדם זה?

ואני עוד פוטר אתכם מהיומיומיות של הנישואין ומציאת העבודה. אין לכם מושג כמה זה קשה…

בקיצור ידידי, הודו לשם כי טוב. הללוהו ואמרו תודה שאתם לא.

גיל שלו

פוסטים באנגלית – www.gilshalev.com

עוד מהבלוג של גיל שלו

Thumbnail

במה נשאר להאמין?

בהשראת הפוסט המצויין של  עדי שרף-ג'יבלי שגרם לי לנסות ולזקק כמה מחשבות על אמונה. לאו דווקא אמונה בהקשר של דת, אלוהים וכו' אלא אמונה פשוטה כמשמעה. לא מזמן יצא לי לצפות בסרטון TED...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

לטפו לי את האגו

בואו לטפו לי נא את האגו, בגוונים שונים של ורוד אל תבחלו במילים בעשות כן, כי אין לתהום תחתית רק בור בואו טפחו לי נא את האגו, בעדינות וביסודיות אל תחשבו, עשו כן, כי החלל ריק שחור בואו עסו לי נא את האגו, קצת שמן טוב...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

רעש לבן \ השקר

בהתגנבות יחידים, בחסות החשיכה לאור היום, בתוך ים של מילים הוא יגיע, לבושו מרופט צל זקן וסכין לחיתוך מצב רוח. מתוך מסך עשן של השקר יבליח לו כך והלהב חד יעביר את המסר. על גבי הנייר ובחלל האוויר במסווה של רעש לבן בלי הסוס,...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים