הבלוג של גיל מרטנס

gillmertens

אחת שאוהבת. והרבה. בבלוג כאן אנסה לשתף אתכם באחת האהבות הגדולות שלי - ספרים. עוד עלי? מוזמנים לבלוג שלי "רובע צפון מזרח" - http://www.rovazm.co.il/ וגם לבלוג האישי החדש שלי - http://www.gillmertens.com/

עדכונים:

פוסטים: 109

החל מאוקטובר 2012

(הציור: רות ווב קריל)

לא מעט פעמים במהלך חיי תהיתי איך קרה שדווקא האנשים שהצליחו להיכנס אצלי ללב בצורה עמוקה הגיעו לחיי. האם ייתכן וזה מקרי? האם יכולה היתה להתקיים מציאות מקבילה ובה אני מוקפת באנשים אחרים? איך קורה הפלא הזה שפגישה (כאילו) מקרית הופכת לאהבה גדולה?

מכירים סיטואציה שבה אתם פוגשים מישהו לראשונה, וכבר לא מחבבים אותו? או לחילופין, מתאהבים באדם שפגשתם לפני דקות, ומרגישים כאילו הוא היה שם מאז ומתמיד? קרה לכם שלאחר דקות תקשרתם עם מישהו ברמת פתיחות שהצליחה להפתיע אתכם? או שמישהו גרם לכם להרגשה לא נעימה ובלתי מוסברת בבטן? תהיתם האם ייתכן וכבר פגשתם אותם? אולי בחיים אחרים, אולי בגלגול אחר? אולי מה שאנחנו מכנים בשם “אינטואיציה” הוא פשוט זיכרון?

בשנים האחרונות אני משתכנעת יותר ויותר כי הבחירה באנשים סביבנו אינה מקרית. לא סתם נמשכתי אל האנשים הללו – יש להם תפקיד משמעותי בחיי, בדיוק באופן שלי יש אצלם. מאז אני מנסה להבין לגבי כל אדם שאני פוגשת מהו התפקיד שלו אצלי, מה תפקידי אצלו, ואף על פי שלרוב אין לי מושג מהם התפקידים, אני מבינה שהם קיימים. כשאני בוחרת לראות כך את פני הדברים, נותר לי לומר תודה לכל אדם שמגיע לעולם שלי, כי הוא בא להראות לי משהו שלא היה שם קודם. אני יכולה רק לקוות שאנשים איתם באתי במגע רואים את הדברים באותו האופן.

הבחירה, שאינה מקרית, את מה לראות, אפילו במדיה הכחולה שהשתלטה על חיינו, כבר הוכיחה את עצמה, לפחות לגביי. מאז שנחשפתי דרכה לאורי רז, אני נותנת לה מקום של כבוד. כך יצא שפגשתי את רות ווב קריל, ונחשפתי לעיסוקה המרתק.

רות, הילרית ישראלית שמתגוררת בכפר באנגליה (ונהנית ממזג אוויר חורפי בעוד אנחנו דוחים מרתון בגלל גל חום היסטרי), היא הילרית שמתמחה בשחרור קשרים אנרגטיים שליליים. לטענתה, לכולנו קשרים אנרגטיים בלתי נראים, שנשלחו ע”י אנשים אחרים במודע, או שלא במודע. חלק מהקשרים הללו נעוצים בגלגולים קודמים. קשרים אנרגטיים חיוביים מחזקים, אך השליליים עלולים לגרום לנו לתקיעות, בעיקר במערכות יחסים. האמת? הסתקרנתי מאוד, ונמשכתי אליה, כמובן – שלא במקרה.

פניתי לרות, והיא הציעה לי טיפול הדגמה, כמובן לאחר התייעצות עם המדריכים הרוחניים שהראו לה שזה נכון. הם הראו לה גם איזה סוג טיפול מתאים לי. רות טיפלה בי מרחוק, כשאנו רק מתכתבות. משהו בזה הרגיש לי, למרות זאת, מאוד קרוב. אולי היה זה הדיוק של דבריה, או השאלות ששאלה, שהצליחו להתמקד בדיוק בשאלות שמלוות אותי בעת האחרונה.

דקות לאחר הטיפול קרו כמה דברים שערערו אותי, פיזית ונפשית, ואני לא יכולה שלא לקשר זאת לטיפול. כאילו הייתי צריכה להתנקות, לשחרר כמה דברים…

ושוב אני חוזרת לתהות – אם כל כך הרבה נסתר מעינינו, ברמה האנרגטית, הנפשית, הרגשית – האם העולם הגשמי הוא רק שביב קטן ממה שנמצא שם? האם מעבר למציאות, כפי שהיא נתפשת בעינינו, יש עולמות נוספים? האם האנשים סביבנו מלווים אותנו כבר כמה גלגולים? ומה בדיוק השיעור שאנו לומדים זה מזה? שאלות על שאלות. איזה מזל שיש לי כמה מורות רוחניות כמו רות כדי להמשיך ללמוד מהן.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

רות ווב קריל – [email protected]

לחצו לאתר של רות ולעמוד הפייסבוק של רות – מסמכים מרתקים בפני עצמם.

עוד מהבלוג של גיל מרטנס

תצוגה מקדימה

כוחה של ספרות יפה

הספר של לואיזה מיי אלקוט הזכיר לי מה אני אוהבת כל כך בספרים. כמה כוח יש באיפוק. כמה כוח יש בכתיבה אינטיליגנטית ועדינה. כמה כוח יש ביכולת לשמור סודות מהקורא, ולגלותם לאט...

תצוגה מקדימה

שנה חסרת שיפוטיות בירושלים

אחד הנושאים שלאחרונה מעסיקים אותי הוא השאלה כיצד אני יכולה להימנע משיפוטיות יתר. כן, אני יודעת שזו שאלה כבדה, ותשובות עליה יכולות להעסיק אדם במשך חיים שלמים,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה