הבלוג של גילי קץ

העולם של גילי

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2011

מאז שאני זוכרת את עצמי המידה שלי לא השתנתה.

ועם המידה מגיעים המבטים שאותם לעולם לא אצליח לשכוח.

תגובות נוראיות של אנשים חשוכים שנתנו לי להרגיש כל כך קטנה בזמן שהייתי ענקית.

אבא תמיד מתעצבן שלא  יצאתי מהתיכון עם  בגרות מלאה למרות שעשיתי חמש יחידות במתמטיקה,אנגלית,תנ”ך וספרות.כן זה קרה כמובן רק בגלל כל שעורי הספורט מהם הברזתי.

בשיעורים האלה תמיד הייתי מעדיפה ללכת ל”מאפיית צמח” לשתות שוקו ולחמנייה במקום לרוץ, כמו כל הגבעוליות בכיתה.

כך עוברות להם שנים בהם המשכתי למנוע מעצמי דברים בסיסים בגלל המשקל,לדוגמה שירות צבאי סדיר. וכן ניחשתם נכון בעיקר בגלל המקלחות.

כל כך התביישתי בגוף שלי  שהעדפתי לוותר על היותי חיילת ולתת שנתיים של שירות לאומי למדינה. שום טיול למזרח לא היה לי גם לא לדרום אמריקה. הכי רחוק שהגעתי היה ללונדון.

המשקל גם היה הדבר שהפריד בין לבין האהבה. אוי כמה שרציתי אהבה. את יכולה לדבר שעות בטלפון עם המיועד,להרגיש ש”הנה מצאתי את הנשמה התאומה שלי” וברגע שהוא רואה אותך המשפט המוכר מכה שנית “זאת לא את,זה אני”.

שלא תחשבו שלא ניסיתי. עברתי דיאטת מיצים,דיאטת אשכולית,כדורי הרזיה, שומרי משקל. אימא שלי אפילו קנתה לי חבל קפיצה שאוכל להתאמן בבית.

מכון כושר לא היה בא בחשבון אני לא רואה את עצמי מזיעה דם על אופנים שלידי מדוושת בקלילות מישהי בחצי משקל מימני.

אפילו הלכתי לסדנה בחיק הטבע “תתחברי לאדמה ותאכלי חול”. מדריכה שלא הפסיקה לספר לנו כמה קל להיות רזה שמחובר לעצמו. לא עזר,חזרתי הביתה, מלאה בחיבור עצמי ובלסתי שני מגשי פיצה.(בתוספת זיתים שחורים ופטריות.)

לפני שבועיים פגשתי את מיטל, בחורה שחלקה איתי דירת שירות.  תמיד תייקתי אותה  במחשבותיי כ”אחות לצרה”,וכזאת שחלקתי איתה ארון בגדים שלם.

הפעם לא זיהיתי אותה. היא קוראת בשמי ואני מתאמצת ומנסה להיזכר מי זאת.

התלהבתי ושאלתי אותה איזה דיאטה היא עשתה והיא אמרה ששום דיאטה.

כמובן שישר חשבתי שהיא צוחקת עליי.בסוף לקחתי את כול הפרטים והבנתי את המשמעות  “הדיאטה של אואנה”.

אני טיפוס מאוד אחראי ורציתי לחקור על השיטה.גיגלתי קצת,הקשבתי לסרטונים של אואנה ליבוביץ.אפילו הלכתי להתייעץ עם רופאת המשפחה שלי. ברגע שהיא נתנה את האישור רכשתי את הערכה המלאה של דר’ סימונס. וראיתי כי טוב.

ממש בתחילת התהליך ירדתי כמו שצריך והבנתי שהדרך לשמור על זה היא להמשיך עם השיטה ותוסף האצות לחלק השני.

עכשיו,אני בדיוק באמצע התהליך ולא מאמינה לשינוי שאני רואה.אפילו אימא שלי ושכנה שלה החליטו לנסות.

עוד מהבלוג של גילי קץ

תצוגה מקדימה

בייבי פאט

הייתי רוצה לשלוח לכם תמונת לפני ואחרי, כדי שתוכלו לראות את ההבדל לבד. הרי לא סתם תמיד אומרים "טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים" או "תמונה אחת שווה אלף מילים". בשבילי תמונה אחת הייתה שווה אז 25 קילו עודפים שרציתי להסיר מעליי. מה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

להתעורר ולקום זה לגמרי שונה

אני לא כל כך ישנה כבר שבועות שלמים אולי חודשים אני לא כל כך ישנה בלילות שלי מבקרים מכשפות ושדים פחדים גיה אומרת ולי יש כל כך המון מילים להוציא על עוולות ועל זכרונות שלא פעם...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה