הבלוג של גילי קץ

העולם של גילי

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2011

31/01/2013

הייתי רוצה לשלוח לכם תמונת לפני ואחרי, כדי שתוכלו לראות את ההבדל לבד. הרי לא סתם תמיד אומרים “טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים” או “תמונה אחת שווה אלף מילים”. בשבילי תמונה אחת הייתה שווה אז 25 קילו עודפים שרציתי להסיר מעליי.

מה שלא ניסיתי והקילוגרמים העודפים לא הרפו מימני. דיאטת מיצים, פירות, סלרי, מרקים. שום דבר לא עבד.

בסך הכל רציתי להרגיש כמו כולם. להפסיק לכסות את עצמי בבגדים ולהתחיל ללכת לים, לצאת קצת יותר וכמובן אהבה. הרי היא הכוח שמניע אותנו. ואני נמצאת כבר בגיל שהרצון להקים משפחה מתעורר בי. איך אפשר שלא אם כל החתונות האלה. כל שבוע חתונה ואני כבר יותר מחצי שנה לא יצאתי לדייט.

אני בטוחה שהייתם רוצים לדעת איך הסיפור ממשיך ומתפתח ואני אשמח לספר לכם. לפני מספר חודים שוב הייתי בחתונה, הפעם של חברה מהמכללה. היה נורא נחמד לראות פרצופים שלא נתקלתי בהם כבר כמה שנים אבל ברגע שראיתי את חגי הרגשתי קצת יותר מנחמד. חגי היה תמיד “שמנמוך” חביב ופתאום הוא היה נראה לי הרבה יותר גבוה ורזה. עוד לפני ששאלתי אותו מה פשר השינוי הוא כבר שיתף אותי בדיאטה של אואנה. שמסתבר שבאמת עובד. מיד שאלתי איך עושים זאת וקיבלתי תשובה מפורטת.

למרות הפירוט והרב של חגי החלטתי לברר עוד קצת מידע בעצמי. לקח לי בדיוק שבוע להחליט שאני נכנסת לתוך זה.

כמו כל התהליכים הנכונים והבריאים שעברתי בחיי גם פה היו לי מורכבויות שיש צורך להתמודד אתם בהתחלה. הקושי לשתות תה ירוק לדוגמה, אני פעם לא הייתי מסוגלת לשתות את הדבר הזה, היום אני מחסלת קנקנים שלמים כאילו זה מינימום מיץ פטל.

המזל שלי הוא שחגי ואני חזרנו לקשר אחרי שהתחלתי את הדיאטה וקיבלתי גם מימנו וגם מההורים שלי תמיכה מלאה. תוך מספר ימים התחלתי לראות תוצאות ולא הייתה מאושרת מימני. לעלות על המשקל הפך מעינוי לחגיגה של ממש. והיום אחרי הרבה זמן, שנייה לפני שאני מתחילה את הסבב השני שלי, חגי ואני החלטנו לצאת לדייט. בטוחה שזה הולך להיות מעניין.

עוד מהבלוג של גילי קץ

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

בדיוק במידה

מאז שאני זוכרת את עצמי המידה שלי לא השתנתה. ועם המידה מגיעים המבטים שאותם לעולם לא אצליח לשכוח. תגובות נוראיות של אנשים חשוכים שנתנו לי להרגיש כל כך קטנה בזמן שהייתי ענקית. אבא תמיד מתעצבן שלא  יצאתי מהתיכון עם ...

להתעורר ולקום זה לגמרי שונה

אני לא כל כך ישנה כבר שבועות שלמים אולי חודשים אני לא כל כך ישנה בלילות שלי מבקרים מכשפות ושדים פחדים גיה אומרת ולי יש כל כך המון מילים להוציא על עוולות ועל זכרונות שלא פעם...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה