הבלוג של gilaclay

gilaclay

גילה טננבאום הדר - אמנית קרמיקה מעצבת ויוצרת אלמנטים פיסוליים לקירות, וגופי תאורה שולחניים אמנותיים, בהתאמה לסגנון ולגוני החלל המעוצב. ניתן לשלב תאורה פנימית נסתרת הבוקעת מתוך האלמנטים המפוסלים לקירות. בוגרת Pratt Institute... +עוד

גילה טננבאום הדר - אמנית קרמיקה מעצבת ויוצרת אלמנטים פיסוליים לקירות, וגופי תאורה שולחניים אמנותיים, בהתאמה לסגנון ולגוני החלל המעוצב. ניתן לשלב תאורה פנימית נסתרת הבוקעת מתוך האלמנטים המפוסלים לקירות. בוגרת Pratt Institute New-York (תואר B.Arch) והמכון לאמנות "בית שניידרמן" בגבעתיים.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממאי 2015

קורה לי לעיתים קרובות שאני צועדת בפארק, ורואה מולי עץ ענק בעל צמרת מרשימה עם צורה מושלמת ומאוזנת. כאשר אני ממשיכה בדרכי ורואה את העץ מזווית אחרת, אני מגלה שהצמרת בעצם מורכבת מחלקי צמרות של כמה עצים, שכל אחד מהם תורם את חלקו לתמונה השלמה.

עצים שלובים בטבע. פארק עמק החולה, מודיעין.

עצים שלובים בטבע.
פארק עמק החולה, מודיעין.

את התעתוע האופטי המופלא הזה של הטבע תרגמתי ליצירת האמנות “עצים שלובים” המורכבת מכמה אלמנטים מפוסלים בקרמיקה שפורצים מתוך הקיר, ויוצרים קשר המשכי בינם לבין עצמם, וכן עם פריטי העיצוב הנוספים בחלל המעוצב.

תאורת לד פנימית נסתרת הבוקעת מתוך האלמנטים המפוסלים מבטאת את הרעיון שגם אם הפירות נקטפו, העצים הנדיבים ממשיכים לשרת אותנו ולהעניק לנו באמצעות האור והרוגע שהם משרים עלינו.

קיר מעוצב בהשראת עצים שלובים, עם תאורת לד נסתרת

קיר מעוצב בהשראת עצים שלובים, עם תאורת לד נסתרת

הכניסו את שפת העיצוב של הטבע אל תוך החללים שבהם אתם חיים, בתרגום אמנותי חפשי לפיסול, ציור, צילום ועוד… כי זאת השפה הנצחית ביותר. השפה שכל איש יבין ויזדהה איתה. לכן שפת העיצוב של עולם הטבע היא הנכונה ביותר, השפה המדוברת ביותר בעולם.

עוד מהבלוג של gilaclay

תצוגה מקדימה

המעצב הגדול והמוכשר מכולם

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. אבל הוא נמצא גם בפרטים הגדולים. אם נתבונן ונתעמק בפרטים של עולם הטבע, נגלה עד כמה הכל מורכב ומתוחכם. העולם הוא גדול, והכל נראה כל כך אקראי, אך ככל שמתעמקים, מגלים שמאחורי כל פרט קטן כגדול,...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

Gilaclay משחררת מתכון מעניין - מה החומר רוצה להיות?

כבר משחר ההיסטוריה, כשבני האדם גילו לראשונה את השימוש בחמר, הנטייה היתה ליצור ממנו כלי קיבול. כלים מכילים. לכל חומר תכונות פיזיולוגיות משלו, המאפיינות את אופן השימוש בו. ישנם חומרים החזקים במתיחה, וחלשים בלחיצה. זאת תכונה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה