הבלוג של gigi

הבלוג שלי

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מפברואר 2011

בעידן בו המחשב מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, ולא משנה אם אנחנו עובדים בבית או במשרד, ואפילו לא משנה אם אנחנו ילדים ומבוגרים, הרי שאנחנו מוכרחים לשבת על כיסא מחשב נוח, שיספק לנו תמיכה אורתופדית מתאימה. זאת משום שלצורת הישיבה יש חשיבות רבה בשמירה על בריאות הגב שלנו, ואם נשב על כסא מחשב שאיננו נוח ואיננו אורתופדי, אנו צפויים לסבול מכאבי גב שיפגעו באיכות החיים שלנו.

כסאות מנהלים – לנהל גם את הבריאות

כל הדברים שלעיל אמורים, כמובן, גם על כסאות מנהלים, שהם כיסאות מחשב לכל דבר. למעשה, היום אנשים רבים בוחרים לרכוש אותם במקום את אותו כיסא מחשב סטנדרטי, משום שהם נוחים להם יותר ומספקים להם תמיכה טובה יותר לגב. למעשה, אחת ההבדלים היחידים בין שני סוגי הכיסאות הוא הגודל. כסא מנהלים הוא בדרך כלל הרבה יותר גדול ומאסיבי, משום שיש לו תפקיד נוסף פרט להיותו מיועד לישיבה; כיסא שכזה צריך להיות גם רב-רושם, על מנת שכל מי שייכנס למשרד ידע בוודאות שניצב לפניו מנהל. משמעות הדבר היא, שבעצם כסא מנהלים הוא הרבה פעמים סמל סטטוס, אולם גם סמל סטטוס שעליו יושבים צריך להיות נוח ממש כמו שולחן מנהלים.

הבדל נוסף שקיים בדרך כלל בין שני סוגי הכיסאות הוא הריפוד. בעוד שכיסא מחשב סטנדרטי מרופד בדרך כלל בבד, הרי שכיסא מנהלים מרופד בדרך כלל בעור או בבד דמוי עור, על מנת ליצור את הרושם שאותו כבר הזכרנו. אבל, יש אנשים המוצאים שנוח להם הרבה יותר לשבת על אותו בד דמוי עור או על ריפוד העור האמיתי, ולכן רוכשים לביתם כיסא המוגדר ככיסא מנהלים.

על כיסאות מחשב ותפוקה בעבודה

חשוב לציין, כי אם אתם בעלי עסק ויש לכם עובדים שעבודתם מתבצעת בעיקר מול המחשב, מומלץ שתרכשו עבורם כיסאות מחשב איכותיים. זאת משום שכשנוח לעובדים לשבת, התפוקה שלהם עולה והדבר מביא, כמובן, להגדלת הפעילות של העסק. מכיוון שכבעל עסק עליך לדאוג גם לכך שבריאותם של העובדים לא תיפגע, חשוב לדאוג לרכישת כיסאות מחשב ארגונומיים, המספקים תמיכה מלאה ונוחה לחוליות עמוד השדרה. המלצה זו תקפה, כמובן, לכל מי שמתעתד לרכוש כיסא למחשב או כיסא מנהלים, ומעוניין לשמור על בריאותו.

מגוון אפשרויות רחב

ההיצע של כיסאות למחשב ושל כסאות מנהלים הוא רחב מאוד, וכל אחד יוכל לבחור את הכיסא המתאים עבורו. בעוד שרוב כיסאות המנהלים הינם בצבע שחור, הכי שכיסאות למחשב מגיעים במגוון רחב של צבעים וניתן לבחור את הצבע שמתאים לעיצוב הכללי של החדר או שאהוב במיוחד על מי שעתיד לשבת עליו.

שתהיה לכם ישיבה נוחה ועבודה נעימה!

עוד מהבלוג של gigi

מראות בחדרי כושר

בשעה טוב ומוצלחת קיבלתם את ההחלטה ורכשתם מנוי לחדר כושר. אם הפעם האחרונה שבה עשיתם פעילות גופנית כלשהי הייתה בצבא או אפילו בתיכון, אתם תגלו במהרה שלא כל כך פשוט לחזור לכושר. אולם פרט למאמץ הפיזי, לכוח הסיבולת ולכוח הרצון...

תגובות

פורסם לפני 8 years

איך להיפטר מעכברים בבית?

חידה: זה בלתי נמנע. כל בעלי הבתים ייחוו את זה לפחות פעם בחיים. זה מטרד. זה משאיר עקבות. זה לפעמים אוכל לך את האוכל. הוא מגיע בלילה כשאתה הכי פחות מצפה לו. מה זה??? אם ניחשתם עכברים, צדקתם!  עכברים בבית הם בעיה. עכברים יכולים...

תגובות

פורסם לפני 8 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה