הבלוג של גבריאלה - לעשות הבדל

gavriella

שמי גבריאלה פוגל, אמא לנער מקסים ושני חתולים. הבלוג נכתב במטרה לעשות הבדל בחיי ובחייכן/ם,

עדכונים:

פוסטים: 36

החל ממאי 2015

השנה החדשה בפתח, והחלטתי לשתף אתכם, קוראים יקרים, ועוקבות נאמנות, בסוד השפע. נתקלתי בו שוב, לפני מספר שבועות, בספר שרכשתי, שנקרא: ארנק שמח מלא באושר ועושר, מאת דייויד קמרון גיקנדי.

למי שזוכר, התחלתי את מסענו לתודעת שפע, בספר של וולאס: מדע ההתעשרות. מוסברים בו עקרונות מעשיים ליצירת שפע ועושר.

הספר ארנק שמח מלא באושר ועושר, הוא מעין המשך מעמיק, כמו זום מעשי לספר של וולאס. הוא מתחיל בהסבר קצר על פיזיקת הקוונטים. חומר לא פשוט, אמנם, אך ניתן להבין את עיקרי הדברים. משם הוא ממשיך ישירות לדרך מעשית ליצור אושר ועושר בחיינו.

שינוי תודעת שפע לשנה החדשה

שינוי תודעת שפע לשנה החדשה

כן, אני יודעת ששמעתם כבר חדשות לבקרים על מטפלים, מדריכים וספרים, שמבטיחים אושר ועושר. חלקם אף עושים את עבודת ההדרכה טוב מאד מנסיוני האישי. ובכל זאת: אני ממליצה מאד על הספר. הוא לא רק פתח לי  פתח לשינויים בחיים, הוא גם מאד מעודד אותי ברגעים של נפילות קלות: במצב הרוח, בתקווה וביצירת המציאות שלי. וכדי שתבינו על מה מדובר אתן מספר דוגמאות להצלחות שאני חווה בזכות הספר בזמן של כחודש מאז שהתחלתי ליישם את ההוראות בו:

מזה שנים אני רודפת אחר משתמט ממזונות, והנה: השבוע קיבלתי צ’ק של 17,218 שח של חוב מזונות. וזה לאחר שבחודש שעבר קיבלתי צ’ק על סך 4,700 שח. תאמינו לי שזה נס.

אני עובדת בעבודה מאד מתסכלת, והייתי בחופשת מחלה שמונה חודשים. לאחרונה חזרתי לעבודה עם חששות כבדים מהרגשות שיהיו לי. זה הגיע למצבים של בחילות והקאות כשחשבתי על חזרה לעבודה. אך הפלא ופלא: אני הולכת לעבודה, מנותקת לחלוטין מרגשות שליליים. אני מרגישה כמו אורחת במקום. אם קודם הייתי מסיימת משמרת כשאני מתוסכלת, מרירה, כועסת על עצמי ועל העולם, ועייפה מאד, עכשיו אני פשוט הולכת וחוזרת. אני גם מקבלת המון מחמאות בעבודה והרבה יותר קל לי להיות שם עד שאמצא עבודה אחרת.

במסגרת התנדבותית פתחתי קבוצה ששמה: צו הסעה. זוהי קבוצה שמטרתה לארגן הסעות של חברים בפייסבוק, למען חיילים/ות בכל רחבי הארץ. אתם, כמובן, מוזמנים להצטרף לפרוייקט.

ולמה אני מספרת לכם את כל זה? הרי רובנו מכירים את השיטות שעובדות, ואנו מיישמים אותן. אני מספרת לכם כי אני רוצה שגם אתם תעשו הבדל בחיים שלכם. שתתנו לכם וליקרים לכם ערך נפלא: ספר משנה מציאות. ספר מאד פרקטי, שעשה לי קיצורי דרך רבים מספרים נפלאים שקראתי ויישמתי בחיי.

ספר שמשנה את תודעת השפע של כל מי שקורא אותו.

אז איפה קונים? ובכן, ניתן כמובן לרכוש את הגירסה המקורית באנגלית, וניתן לרכוש את התרגום של חברת “גולד מיינד”. מחיר הספר המתורגם: 100 שח + 20 שח דמי משלוח.

ומה מקבלים מתנה לקראת ראש השנה? הצלחתי לרתום את חברת “גולד מיינד” שהחליטה לתת, לכל הקוראות והעוקבות שלי מתנה את הדיסק שלהן להורדה: “מחשבה יוצרת מציאות, מדריך למשתמש”, בשווי 77 ₪ מתנה.

אז מה צריך לעשות?

ללחוץ על הקישור ולהזמין את הדיסק מתנה. שימו לב: המתנה אינה מותנית בקניית הספר. 

http://goldmindglobal.weebly.com/hamadrichfree.html

אם רוצים אפשר להזמין את הספר.

אשמח מאד אם תלחצו על הנעץ, תעדכנו את המייל, ותקבלו עדכונים נוספים ישירות.

כל חייל וחיילת ישמחו אם תצטרפו לקבוצת הפרוייקט להסעות חינם לחיילים, ותפרסמו מאיפה ולאן אתם נוסעים. וזהו הקישור לקבוצה:

https://www.facebook.com/groups/163983067266308/?pnref=story

אנא שתפו אותי ואת כל הקוראים/ות בחוויות שלכן מהספר ומהדיסק.

אני מקווה מאד שהצלחתי לעשות הבדל בחייכן/ם לשנה החדשה עם מתנה להתחלה חדשה לחשיבה שתיצור את המציאות שאתן רוצות לשנה זו: יצירת שפע בקלות ובהנאה.

עוד מהבלוג של גבריאלה - לעשות הבדל

Thumbnail

שודדי המזונות

חד הורית? עובדת? לא מרוויחה מספיק? מרוויחה "יותר מדי"?: המדינה תמצא איך להעניש אותך ואת ילדייך. פעם, לפני הרבה שנים, היתה מדינה קטנה, שדאגה לכל יושביה, בעזרת גוף שקראו לו: "המוסד לביטוח לאומי": כשמישהו מיושביה של המדינה הקטנה...

Thumbnail

נכה, קשיש/ה: חצי בן אדם?

איך מתייחסת המדינה הקטנה לחלשים, או אולי, למוחלשים שבה? במדינה הקטנטונת, זו שיש בה שודדי מזונות בחסות החוק, יש גם אוכלוסיות מוחלשות אחרות, כמו: נכים וקשישים. בואו נראה איך המדינה, שהיתה פעם...

Thumbnail

כמה אתם מוכנים לשלם על תיק?

איפה מסתיים מחיר האיכות ומתחיל מחיר המותג? אופנה: את מי היא משרתת? שלש שאלות שיעזרו לכם לעשות סדר בשאלה: מה לקנות, מתי ובכמה. כמה את מוכנה לשלם עבור תיק אופנתי? 150 שח? 1500 שח? 5000 שח? ועל שמלה? או נעליים? כמה אתה מוכן לשלם על...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים