הבלוג של גבריאלה - לעשות הבדל

gavriella

שמי גבריאלה פוגל, אמא לנער מקסים ושני חתולים. הבלוג נכתב במטרה לעשות הבדל בחיי ובחייכן/ם,

עדכונים:

פוסטים: 36

עוקבים: 7

החל ממאי 2015

איך השפיע פרוייקט watchme 247  על המשפחות? ריאליטי ללא גבולות: האם הוא טוב למשתתפים לאורך זמן?

בינואר 2015 עלתה לשידור כתבתו של  יוסי מזרחי בערוץ 2 : “האח הגדול, גרסת המציאות”.  סקירה נוספת בנושא ריאליטי ללא גבולות פורסם ב 17 ביוני על ידי בכתבה במגזין tlvtimes   והעלה את השאלה שנוגעת לכולנו: “בנימין ברששת ועופר סלע: הילדים הרעים של הריאליטי הישראלי?”

ריאליטי ללא צנזורה וללא גבולות: המשך מעקב

ריאליטי ללא צנזורה וללא גבולות: המשך מעקב

בימים אלה חזרתי אל המשפחות, כדי לבדוק אתן את ההשפעה של פרוייקט “ריאליטי ללא גבולות” על חייהן. אני חייבת לציין שלפני השיחה אתן היו לי שיחות עם עצמי: איך זה השפיע עליהן, איך בחירה כזו היתה משפיעה על חיי. העלתי השערות שונות ביני לביני. אני מזמינה אתכם לעשות את התרגיל הזה: לחשוב איך היה פרוייקט watchme 247 משפיע עליכם. התשובות שקיבלתי מהמשפחות הפתיעו אותי:

ש. “איך השפיע הפרוייקט על הזוגיות שלכם?”

טוני מספרת: “היחסים עם אבי כבר אז לא היו טובים, והרגשתי שסוף היחסים השתלב עם הפרוייקט. התחלנו אותו יחד. בזכות המצלמות בבית יש לי הוכחות לצעקות ולמריבות, ועובדה שיום אחד הוא התפרץ לבית משום שחשב שיש לי מישהו. התינוקת היתה חולה, וחברה שלי שראתה מה קורה אצלי בבית, התקשרה כי הוא השתולל. התקשרתי למשטרה, לקחו אותו וקיבל צו הרחקה. המצלמות נתנו לי אומץ להתחיל תהליך שרציתי לעשות מזמן. הפרוייקט נותן לי גב כלכלי, כי יש לי גם ילדים וגם אבא סיעודי בבית, ואני לא עובדת כי יש לי תינוקת.”

מרינה: “היחסים מאד השתפרו. בהתחלה היינו מסתתרים כי היינו מושפעים מהמצלמות, אז למשל היינו נכנסים לעשות סקס במקלחת או בחדר של הילדה על הרצפה. היום אנחנו לא מסתירים כלום, וזה מגרה קצת: כשאת מודעת למצלמות אז את רוצה להיות יותר יפה, יותר טובה, וזה משפיע גם על הבעל: הסקס יותר טוב. וגם כשצופים בזוגות אחרים יש תחרות, וזה משפר ביצועים”.

ש. “באיזה נושאים נוספים הפרוייקט השפיע עלייך?”

טוני: “ביצירתיות.  אנחנו חייבים לעניין את הקהל שמסתכל, אחרת לא יהיה פרוייקט. צריך שיהיה משהו אותנטי ומעניין. הזמנתי חברות שלי ועשינו מסיבת חינה. עשינו פרוייקט יצירתי של ציורי גוף: אנחנו ציירנו עם הגוף שלנו על בדים בגובה אדם, ויצרנו פרוייקט אומנותי:  מעבר לאמנות זה נתן לי צבע בחיים. אני מאד בודדה בלי בן זוג, אך watchme 247 הוא הבמה שלי, והתגובות לאומנות שיצרנו היו מאד טובות.”

מרינה: “אם רציתי להתפרסם ולהתקדם בתחום הזה, היום זה נטו פרנסה. גם הילדה שרצתה להתפרסם בשירה הבינה שרוב האנשים שמסתכלים הם מחו”ל”.

ש..”איך היית מסכמת את פרוייקט ?watchme  247 “

טוני:  “בנימין ברששת ועופר סלע מקיימים את ההבטחות שלהם מבחינה כספית, ואני סומכת עליהם. הם רציניים. ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלי. בהתחלה הייתי יותר סגורה, היום אני יותר משוחררת, ויש לי יותר אומץ”

מרינה: “אני עובדת בבורסה ליהלומים ומקס נהג אגד. בהתחלה זיהו אותנו לקוחות, אבל היום אנחנו כבר לא מקבלים כמעט תגובות. אנשים בארץ לא מסתכלים. זה הפתיע אותי, כי אם חברות שלי היו בריאליטי הייתי צופה בהן. רוב הצפיות הן ממדינות אחרות”.

בניגוד לתסריטי האימה שהילכו בראשי לפני שדיברתי עם המשפחות, המציאות של “ריאליטי ללא גבולות” התבררה לי כשונה לגמרי: המציאות הזו, כפי שהמשפחות הללו חוות אותה, לקחה אותם למקומות טובים יותר אם מבחינה כלכלית, יצירתית או מינית.

אז השאלה נותרה בעינה: בנימין ברששת ועופר סלע: הילדים הרעים של הריאליטי הישראלי?

ושוב:

אינני מביעה דעה אישית. אם תתרצו תוכלו להכנס, ולחוות ריאליטי לא מצונזר דרך הקישור

www.watchme247.co.il

 הנסיון בהשתתפות בפרוייקט עשה הבדל בחיי המשתתפים בו בדרכים שונות לחלוטין מהכוונה שהיתה להם כשהצטרפו אליו. מתי קרה לכם שתכננתם משהו, עשיתם פעולות, וגיליתם שהגעתם למקום אחר מזה שתכננתם? לא טוב יותר, לא טוב פחות, אלא שונה?

להצצה לספר שלי  “הזיברפה” תוכלו להגיע דרך הקישור הבא:

https://www.facebook.com/GavriellaFogelHazibrafa?pnref=lhc

לכתבות נוספות תוכלו להגיע דרך הקישור הבא:

http://saloona.co.il/gavriella/?p=173&fb_ref=Default

עוד מהבלוג של גבריאלה - לעשות הבדל

תצוגה מקדימה

שודדי המזונות

חד הורית? עובדת? לא מרוויחה מספיק? מרוויחה "יותר מדי"?: המדינה תמצא איך להעניש אותך ואת ילדייך. פעם, לפני הרבה שנים, היתה מדינה קטנה, שדאגה לכל יושביה, בעזרת גוף שקראו לו: "המוסד לביטוח לאומי": כשמישהו מיושביה של המדינה הקטנה...

תצוגה מקדימה

שפע לשנה החדשה: המלצה ומתנה ממני

השנה החדשה בפתח, והחלטתי לשתף אתכם, קוראים יקרים, ועוקבות נאמנות, בסוד השפע. נתקלתי בו שוב, לפני מספר שבועות, בספר שרכשתי, שנקרא: ארנק שמח מלא באושר ועושר, מאת דייויד קמרון גיקנדי. למי שזוכר, התחלתי את מסענו לתודעת שפע, בספר...

תצוגה מקדימה

נכה, קשיש/ה: חצי בן אדם?

איך מתייחסת המדינה הקטנה לחלשים, או אולי, למוחלשים שבה? במדינה הקטנטונת, זו שיש בה שודדי מזונות בחסות החוק, יש גם אוכלוסיות מוחלשות אחרות, כמו: נכים וקשישים. בואו נראה איך המדינה, שהיתה פעם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה