הבלוג של אפרת גת

קסם הבישול

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים... +עוד

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים בעיקר רצוי שיהיה סביב שולחן מלא באוכל טעים (פשוט ולא פלצני) לנשמה ולקיבה. ובאופן כללי משתדלת להכיל ולהאכיל את כולם סביבי.

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מאוגוסט 2015

מה החלום שלכם? מה הייתם עושים בדרך להגשים אותו? האם אפשרי להגשים חלום דרך מישהו אחר? הצפיה בסרט מיס אמריקה אולי תעזור לכם לענות על השאלות, בכל מקרה תהנו ממנו.

03/08/2016

הסרט: “גברת אמריקה”

ישודר בבכורה ארצית בלעדית

שלישי 9.8 בשעה 22:00 בערוץ yes3

מה החלום שלכם? מה הייתם עושים בדרך להגשים אותו? האם קרה שהגשמת חלום דרך מישהו אחר? האם קרה לכם שהרגשתם גבוה, על גג העולם, בגלל שהיה לידכם מישהו יותר נמוך?

גברת אמריקה 2 (1)

הסרט חושף בעלילה זורמת וקלילה, מצחיקה ואף מפתיעה, את מאחורי הקלעים של הגשמת חלומות בעיר הגדולה. חבורה צעירה, כשכל דמות אחרת בגווניה מצטלבים בדרכם עם החלומות שלהם. האם יוכלו יחד להגשים  כל אחד את החלום השונה שלו? באיזה מחיר? הקולות של הרוח מראה שיש עתיד לחלום, מצד שני יש כל כך הרבה קשיים שבדרך, למה אנחנו מאמינים? נאמנים?

תוך כדי הצפייה בסרט מיס אמריקה, עלו בי השאלות יחד תיאור של החלומות שלי, אלו שהגשמתי ואלו שעוד אגשים. הלכתי הלוך וחזור רבות בסרט לנסות לגלות לעצמי את התשובות.

האם בשם הגשמת החלום אנחנו יכולים להשתמש בכל דרך בחברות, במשפחה? רק כי לנו זה ברור שיהיה פרגון בטוח שם להגשמת החלומות שלנו. יש מחיר לחלום? טרייסי וברוק צריכות לברר את זה לעצמן, לסדר את הדברים החשובים יותר, לשים על מאזניי החיים את הקשרים ואת הרצון להתקדם ולהצליח.

בתוך החלומות והחבורה שוזר הסרט סיפורי אהבה, חלקם כאילו נלקחו מ”קליפ של שיר”, גם הם לוקחים אותנו בזרימה קלילה לעלילה מקבילה ששוזרת את החיפוש אחר אהבה בעולם של הגדולים בעיר המאוד גדולה. החיים הצעירים הסוערים בניו יורק – קסם או בדיה? בטוח שהנוף מרשים!

ברוק מתלבטת האם האחריות לחלום שלה בידיה בלבד? או שהכל תלוי בסביבתה? חברים? משקיעים? משפחה? כי ככה יותר קל להגיד שאם לא הצלחתי כולם אשמים וכשאחרים דועכים ולא מצליחים לידך, האור שבך עולה. יותר קל לוותר או ללכת עד הסוף? העבר חוזר אלייה שוב ושוב מכל פינה, מעין נבואה שמגשימה את עצמה, אפשר לצאת מהמעגל הזה? הסרט חושף שגם במעלה המדרגות להצלחה אולי כדאי לראות ולשמור את מי שלצדך כי קר שם למעלה גבוה כשאתה לבד.

בהחלט סרט בנות אך עם טוויסט, לא הקלאסי, מעורר מחשבות ותהיות, עושה חשק לבדוק ולהגשים את החלומות.

המוסיקה המשובחת שמלווה את הסרט משאירה טעם לעוד.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

תחלמו חברים! תראו את הסרט ותחלמו – והכי חשוב אל תשכחו להגשים ולאהוב!

עוד מהבלוג של אפרת גת

תצוגה מקדימה

האורז שישבור לכם את כל המיתוסים.

כפי שכבר הספקתם להכיר אותי, בישול בעיני צריך להיות פשוט, קל ומהיר אם אפשר, כמה שפחות עניינים ושלבים, מלא בצבע וטעם ובעיקר מלא בכוונה ובאהבה - כמו שאני משתדלת בכל דבר אחר בחיי. תמיד זה נראה מיוחד וצבעוני כי גם חשובה ההגשה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הכל עניין של מזל

באמת? האם הכל עניין של מזל? לאן שלוקחים אותך החיים? המפגש עם אנשים מיוחדים שבדרך? האם אתה אחראי למזל שלך? או שהכל הוא בבחירת העוגיה שתביא את המזל? לפני...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אז למה לא בעצם?!

כבר שבוע שאני מתרגשת יחד עם חברים (שהם משפחה) שנמצאים מעבר לים וחוגגים שם את חג ההודיה, וחושבת לעצמי כמה זה נחוץ לנו חג כזה, מכל החגים המופלאים ומיוחדים שהתברכנו בהם, דמיינו אפילו אחת לחודש, ארוחה חגיגית, כולם סביב...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה