הבלוג של אפרת גת

קסם הבישול

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים... +עוד

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים בעיקר רצוי שיהיה סביב שולחן מלא באוכל טעים (פשוט ולא פלצני) לנשמה ולקיבה. ובאופן כללי משתדלת להכיל ולהאכיל את כולם סביבי.

עדכונים:

פוסטים: 144

החל מאוגוסט 2015

אני אפרת, בת 41, אמא לשלוש בנות וגיליתי עוד דבר שגם אני יכולה, אז כמו שאני משננת לבנות שלי, ממשיכה לשנן גם כאן שכולם ישמעו ובעיקר אני: “אם מנסים – מצליחים!”

06/09/2017

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

כבר הרבה זמן שאני עומדת בצד ומקנאה בכל האנשים היצירתיים שעושים מהזבל של אחרים אוצרות עבורם, וזה הרי ידוע שקנאה זה משמין ועושה קמטים. לעצמי תירצתי, אז יש לך מעלות אחרות, אולי בפנסיה יהיה לך יותר זמן ועוד.

התירוצים עבדו לא רע, צפיתי בבנותיי מכינות יצירות וסרטוני הכנה ולמרות שרוב הזמן הייתי מעדיפה למכור את הבית מלנסות לנקות אחרי, בעיקר שמחתי שהיצירתיות כנראה דילגה דור והגיעה אליהן, תודה לכוחות היקום על כך.

התחלתי לחיות עם העובדה בשלום, עד הרגע שסלונה מציעה לי לבוא לסדנת DIY בשיתוף עם סימילאק, באמצע החופש הגדול (אין תירוץ שאני עובדת וזה תירוץ נהדר ליום כייף בתל-אביב הגדולה) אני מחליטה להילחם בפחדים ולהגיע ליצור בעצמי ואפילו לצלם ולהצטלם.

אחרי סדנה מרתקת עם דנה ישראלי המדהימה שמראה שהכל אפשרי ואפילו כייפי ובאמת מכל דבר ישן אפשר לעשות משהו חדש ועוד לערוך את זה בסרטון כייפי ידעתי שאני יכולה גם!

הגעתי הביתה שמחה וצוהלת ובעיקר מתרגשת כמו תינוק שעושה את צעדיו הראשונים. הודעתי לילדת השוקולד בסנדוויץ’ שלי, חובבת הסרטונים והיצירה שאנחנו הולכות לבלות זמן איכות ביחד והפעם ביצירה וצילום. קפיצה, גלגול וצעקה אישרו שהיא מרוצה עד הגג.

כבית מארח ומטבח שפעיל עד מאוד, החלטנו כמובן להכין מאריזות הסימילאק הגדולות, פריט אחסון למטבח ובחרנו לעצב לנו סכו”מון חדש לכל כפות ההגשה.

בחרנו עוזרת צלם אחת את שובבת הזקונים שלי, את הצבע האהוב עלינו, תכננו, פרסנו, הכנו, צילמנו, פספסנו, צילמנו שוב, ובעיקר צחקנו כל כך הרבה ונהנינו. התוצר היה כל כך מרשים בעינינו שאם לא היינו מכינות היינו שמחות כל כך לקבל כזה במתנה.

אז אני אפרת, בת 41, אמא לשלוש בנות וגיליתי עוד דבר שגם אני יכולה, אז כמו שאני משננת לבנות שלי, ממשיכה לשנן גם כאן שכולם ישמעו ובעיקר אני: “אם מנסים – מצליחים!”

עוד מהבלוג של אפרת גת

תצוגה מקדימה

האורז שישבור לכם את כל המיתוסים.

כפי שכבר הספקתם להכיר אותי, בישול בעיני צריך להיות פשוט, קל ומהיר אם אפשר, כמה שפחות עניינים ושלבים, מלא בצבע וטעם ובעיקר מלא בכוונה ובאהבה - כמו שאני משתדלת בכל דבר אחר בחיי. תמיד זה נראה מיוחד וצבעוני כי גם חשובה ההגשה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הכל עניין של מזל

באמת? האם הכל עניין של מזל? לאן שלוקחים אותך החיים? המפגש עם אנשים מיוחדים שבדרך? האם אתה אחראי למזל שלך? או שהכל הוא בבחירת העוגיה שתביא את המזל? לפני...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

אז למה לא בעצם?!

כבר שבוע שאני מתרגשת יחד עם חברים (שהם משפחה) שנמצאים מעבר לים וחוגגים שם את חג ההודיה, וחושבת לעצמי כמה זה נחוץ לנו חג כזה, מכל החגים המופלאים ומיוחדים שהתברכנו בהם, דמיינו אפילו אחת לחודש, ארוחה חגיגית, כולם סביב...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה