הבלוג של אפרת גת

קסם הבישול

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים... +עוד

אני אפרת, נשואה לערן ואמא לעופרי, יערה ועומר, גרים באושר וכושר (כשיש זמן) בגולן המדהים. מורה בעיסוקי הרשמי, אבל בעיקר אמא, רעיה ואשת קריירה במטבח. חיה ונושמת ריחות, טעמים, מתכונים, בישולים, צילומי אוכל, מסעדות, אירוח ואנשים בעיקר רצוי שיהיה סביב שולחן מלא באוכל טעים (פשוט ולא פלצני) לנשמה ולקיבה. ובאופן כללי משתדלת להכיל ולהאכיל את כולם סביבי.

עדכונים:

פוסטים: 144

החל מאוגוסט 2015

כמה פעמים שמעתם את עצמכם אומרים לילדים או בכלל: “איפה הסדרות שהיו פעם כשהיינו ילדים? אז הייתה טלוויזיה!” הנה, אחת מהן חוזרת למסכים בקרוב – מק’גייוור.

17/12/2016

מק’גייוור – חוזר!
ימי שני בשעה 22:45 בערוץ 
yes Action
ובכל עת שתרצו ב-
yesVOD

תקציר: דרמת מתח והרפתקאות, הרימייק המצליח לסדרה הקלאסית הוותיקה, שכבשה את דמיוננו בשנות השמונים. אנגוס “מק” מק’גייוור בן ה- 20 פלוס, מקים ארגון חשאי יחד עם ממשלת ארה”ב, שבו הוא נלחם בטרור ומציל חיי אדם.

image002 (1)

אמנם זה יסגיר את גילי, אבל הכי גדלתי על סדרת המתח מק’גייור שהיתה להיט בשנות השמונים, שבמרכזה היה החתיך (ריצ’רד דין אנדרסון) שפתר כל בעיה ברומו של עולם עם חוט דנטלי. לא מעט הפעמים ששומעים את הכינוי הזה, מק’גייוור, לאנשים שמסוגלים לפתור כל בעיה ונמצאים בכל רגע נתון עם לדרמן, כמו האיש הלבן שלי (כי אי אפשר לדעת מתי ידרש לתקן משהו או סתם לגזור ציפורניים לבנות שלנו).

אחרי כמעט 24 שנה מאז שירדה הסדרה המצליחה מהמסך, הבטיחו ב- yes שהיא חוזרת, אני הראשונה שקפצתי והושבתי את החיקוי שלו (או המקור) שחי איתי והתיישבנו במתח להציל את העולם.

בתפקיד החתיך התורן (לוקאס טיל), המכונה אנגוס מק’גייוור או בקיצור “מק”. מק עומד בראש צוות ששייך לארגון DXS, ביחד הם נשלחים למשימות חשאיות ומורכבות, לא כאלו שהצבא וכוחות אנושיים רגילים יכולים לפתור.

בצוות, הבוסית שלו פטרישיה תורנטון (סנדרין הולט) ולצידו ג’ק דלטון (ג’ורג’ אידס) וריילי דייוויס (טריסטן מייס) בפרק הראשון הם יוצאים להציל את העולם מנשק ביולוגי.

הסדרה מתחילה בהילוך גבוה, ישר ולעניין, מתח והפתעות מחכות בכל פינה ושומרות על עירנות. הטריקים הפשוטים יותר של מק’גייוור העתיק הוחלפו, לעיתים, בתוכנות מחשב ולוחמה טכנולוגית. בין ה”מתכונים” לטריקים שלא בטוח שכדאי ורצוי לנסות בבית יש רגעי הומור וצילומים מרתקים (שלעיתים נראה כאילו קצת שוחזרו מסרטים מוכרים).

מה שאהבתי בעיקר, זה השימוש בפתרונות יצירתיים להציל את העולם בכמה שיותר תחכום ואינטילגנציה וכמה שפחות אלימות, מה שמרענן לגמרי את המסרים על המסך היום.

לסיכום, סדרה קלילה שמחזירה את רוח הנעורים, 40 דקות שחולפות בעניין ובמהרה בציפיה לרגע שהעולם שוב ניצל בדרך נס ע”י הצוות המשובח בראשותו של מק’גייוור. בנוסף, גם העובדה שסוף טוב הכל טוב, כי גם מגיע לנו כאלה ‘חדשות’ וגם קצת טלוויזיה של “פעם” לא תזיק לנו היום בכלל, התגעגענו.

אם גם אתם התגעגעתם, מק’גייוור בקרוב אצלכם על המסך.

ימי שני בשעה 22:45 בערוץ yes Action
ובכל עת שתרצו ב-
yesVOD

mack5

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אפרת גת

Thumbnail

האורז שישבור לכם את כל המיתוסים.

כפי שכבר הספקתם להכיר אותי, בישול בעיני צריך להיות פשוט, קל ומהיר אם אפשר, כמה שפחות עניינים ושלבים, מלא בצבע וטעם ובעיקר מלא בכוונה ובאהבה - כמו שאני משתדלת בכל דבר אחר בחיי. תמיד זה נראה מיוחד וצבעוני כי גם חשובה ההגשה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

הכל עניין של מזל

באמת? האם הכל עניין של מזל? לאן שלוקחים אותך החיים? המפגש עם אנשים מיוחדים שבדרך? האם אתה אחראי למזל שלך? או שהכל הוא בבחירת העוגיה שתביא את המזל? לפני...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

אז למה לא בעצם?!

כבר שבוע שאני מתרגשת יחד עם חברים (שהם משפחה) שנמצאים מעבר לים וחוגגים שם את חג ההודיה, וחושבת לעצמי כמה זה נחוץ לנו חג כזה, מכל החגים המופלאים ומיוחדים שהתברכנו בהם, דמיינו אפילו אחת לחודש, ארוחה חגיגית, כולם סביב...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים