הבלוג של gamezone

gamezone

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מיולי 2014

החופש הגדול הוא חוויה לכל הילדים. חודשיים של חופש, בילויים, להיות ערים עד מאוחר, בלי בית ספר, בלי שיעורים או מבחנים רק כיף הנאה ומנוחה. אולם, כשם שהחופש הגדול הוא הנאה גדולה לילדים, כך הוא גם פחד גדול להורים. אז חוץ מקייטנות והרבה טלוויזיה אספנו בעבורכם מספר אטרקציות לילדים אשר יגרמו לקטנטנים אושר, ולכם קצת רגיעה.

ספארי וגני חיות כאטרקציות לילדים ולהורים

embedded by Embedded Video

אין ילד שלא אוהב חיות. עולמן של החיות הוא עולם מרתק, אליו נחשפים הילדים בסרטים ובתכניות טלוויזיה שונות. כל ילד מקטן ועד גדול ישמח להזדמנות להציץ אל תוך עולמן מקרוב, ולא דרך המסך. לשם כך קיימים בארץ מספר גני חיות קטנים וגדולים אשר יכולים להעביר לכם ולילדים את היום בנעימים.

  • ספארי: זה הוא גן חיות ענק בו ניתן להסתובב באמצעות הרכב המשפחתי ולצפות בחיות בשטח, במקומן הטבעי ולא בתוך כלובים. בספארי תוכלו לחוות מקרוב את עולמם של האריות, הנמרים, הצ’יטות, הפילים, בנות יענה והרשימה עוד ארוכה.
  • גן חיות: בגני החיות תוכלו להסתובב בין כלובים של קופים, תוכים, היפופוטמים, שימפנזות, נחשים ועוד ולצפות בהן מקרוב.

גני החיות הם אמנם אטרקציות לילדים, אך יוצרים הנאה בקרב כל בני המשפחה.

פארקי שעשועים, אטרקציות לילדים בכל הגילאים  

השוק הישראלי רווי באטרקציות לילדים מכל הסוגים, אולם אחת האטרקציות המהנות ביותר לכל הילדים היא פארק השעשועים. בפארק השעשועים מתקנים רבים לילדים בכל הגילאים. רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, רכבות שדים, מגלשות, ומתקנים מסתובבים בכל הצורות, אשר יעבירו לכם ולילדים את הזמן בנעימים.

פארקי שעשועים, ג'ימבורי ומשחקיות

פארקי מים  

ילדים חובבי מים ייהנו מאוד בפארקי מים. מגלשות מים, בריכת גלים, סירות, אבובים ומזרקות הן רק חלק מהאטרקציות המחכות לכם בתוך הפארק. הילדים יתרוצצו, ישתוללו, ישתכשכו במים, ויחזרו הביתה עייפים אך מרוצים מיום מלא בחוויות.

עוד מהבלוג של gamezone

תצוגה מקדימה

משעמם בשבת? הנה 5 פעילויות לכל המשפחה

ימי שבת קורצים להורים וילדים המעוניינים לבלות בפעילות משותפת. הנה כמה אפשרויות לאטרקציות המפוזרות בכל רחבי הארץ: 1. מתחם משחקים עם פעילויות הפתרון המושלם עבור הורים וילדים הוא להגיע למתחם משחקים עם מגוון של פעילויות....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

5 אטרקציות לילדים לפורים - שכדאי לכם להכיר

חג הפורים – החגיגה השנתית לכל הילדים חג הפורים, קצר ככל שיהיה, הוא החגיגה הגדולה ביותר של הילדים שלנו בכל שנה. ההמתנה מרובה, והחג עצמו אורך בסך הכל שלושה ימים – אבל מדובר בשלושה ימים אליהם הילדים שלנו מצפים בכיליון...

תצוגה מקדימה

פסח עם הילדים - אטרקציות 2015

הזדמנות מעולה לבלות עם הילדים במשך רוב ימות השנה, הילדים שלנו מחויבים לבית הספר ואנחנו עסוקים בעבודה, כך שאין לנו את ההזדמנות האמיתית לבלות עם הילדים שלנו ולקחת אותם למגוון הבילויים והאטרקציות שאליהם אנחנו לא מוצאים את...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה