הבלוג של galyam-studio

galyam-studio

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מאוגוסט 2016

שואבי אבק תעשייתיים

שואבי אבק תעשייתיים

כל משרד או מפעל תעשייתי חייב לשמור על הניקיון בו. כידוע משרד או מפעל מארח לקוחות והוא מהווה כרטיס הביקור שלו, משרד או מפעל תעשייתי שיש בו בלגאן והוא לא נקי, ישדר ללקוחות שלו חוסר רצינות, והלקוח יעדיף ללכת למתחרים שלו. בנוסף, הניקיון יאפשר לשמור על האיכות של המוצרים אשר מייצרים אותם במפעל בפס הייצור. שואבי אבק תעשייתיים משמש כיום כאחד הכלים הכי חיוניים כדי להשיג את המטרה הזאת, כאשר הוא מונע מהאבק והלכלוך אשר מצטברים על גביה של רצפת המפעל לפגוע באיכות של המוצרים מעל גבי רצפת הייצור.

כל אחד מכם בוודאי מחזיק בביתו בשואב אבק, על מנת לשאוב את כמויות האבק והלכלוך אשר מצטברות בביתו מעת לעת. גם ברחביה של התעשייה נחשבים שואבי האבק לנכס בל ישוער עבור התעשייה, בייחוד שמדובר במפעלים גדולים במיוחד. שואבי אבק תעשייתיים נבדלים במיוחד מהשואב האבק הביתי המוכר לנו כל כך, כאשר הוא עונה על כל הצרכים בהם דורש מפעל או כל גוף תעשייתי אחר.

מה הם היתרונות של שואבי אבק תעשייתיים אל מול השואב האבק הביתי?

א. סוגים רבים במשק הישראלי של שואבי אבק תעשייתיים הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מכל מפעל או מכל גוף תעשייתי גדול אחר, כשהוא דואג להעלים בכל שימוש בו אל כל הלכלוך והאבק אשר מצטברים על גביה של הרצפה או על גבי השטיחים השונים. בשונה משואבי האבק הביתיים אשר מוכרים לכם כל כך, מתאפיין שואב האבק התעשייתי בין היתר בעוצמת שאיבה חזקה במיוחד, עבודה במצב יבש או רטוב, נפח אחסון מוגדל, זמן פעולה ארוך וכיוצא בזה.

ב. שימוש בשואבי אבק תעשייתיים שומר על בריאותם של העובדים ברחבי התעשייה ומונע מהם להיחשף לאבק מזיק, בנוסף כמובן לשימור איכותם של המוצרים על גביו של פס הייצור.

ג. כל דגם מתקדם של שואב אבק תעשייתי אשר מוצע כיום למכירה ברחבי השוק, מציג יכולות מגוונות ומרשימות מכל ההיבטים, כאשר הבולטת ביניהם היא ללא ספק עוצמת השאיבה החזקה במיוחד בה מסוגל השואב לעבוד. באמצעות עוצמת השאיבה מסוגלים היום שואבי אבק אלו לכסות בצורה נפלאה שטחים של מפעלים וגופים תעשייתיים אשר נוהגים להשתמש בשירותיהם, עד להעלמה מוחלטת של כל שאריות הלכלוך וכן האבק.

ד. אחד היתרונות העיקריים שניתן למצוא כיום בכל שואב אבק תעשייתי הינו האפשרות לבחור בין מצב עבודה רטוב לבין מצב עבודה יבש, בהתאם לכך בוחר היום כל מפעל או גוף תעשייתי אשר נוהג להשתמש בשואבי אבק מן הסוג הזה את צורת העבודה המתאימה ביותר מבחינתו, ובכך מבטיח מבחינתן שמירה על סביבת עבודה היגיינית ונקייה עבורם של כל העובדים בו.

שואב אבק תעשייתי

בין יתר היישומים ניתן להשיג שואבי אבק תעשייתיים המותאמים עבור

  • למקומות מאובקים במיוחד – ניעור מסנן חיצוני ידני או אוטומטי אשר מאפשר עבודה רציפה בלי צורך לפרק את המסנן ולנקות בזמן העבודה.
  • קוטר שונה של צינור השאיבה בהתאם לגודל ונפח סוג הלכלוך הנשאב.
  • משרדים ובתי מלון – קלים ושקטים.
  • מנוע תלת פאזי העובד על מנוע טורבינה ולא מנוע פחמי עם עוצמת יניקה חזקה במיוחד.

 

עוד מהבלוג של galyam-studio

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

גני ילדים בבית דגן

גני ילדים בבית דגן גני ילדים בבית דגן - כאשר התינוק שלכם גדל והופך לפעוט אשר כבר מתחיל לצעוד את צעדיו הראשונים, אתם וודאי מחפשים עבורו את המסגרת האידאלית, אשר תהווה את המקום המוצלח ביותר עבורו ועבור התפתחותו. פעוטות...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

תינוקיה בראשון לציון

תינוקיה בראשון לציון תינוקיה בראשון לציון - כל אם שנאלצת לשוב אל עבודתה בתום חופשת הלידה שלה ולהפקיד את התינוק שלה בידיים אחרות למשך פרק זמן כלשהו ביממה, מתקשה עד מאוד לעשות זאת ולמצוא את המקום האידאלי עבור התינוק....

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה