הבלוג של galyam-studio

galyam-studio

עדכונים:

פוסטים: 12

עוקבים: 0

החל מאוגוסט 2016

23/04/2017

קיטור מים – הסוגים השונים של מכונות לניקוי ושטיפה תעשייתית

ניתן למצוא בשוק מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או בשמם המקצועי מכונות קיטור בשני סוגים, הסוג הראשון מגיע בצורה של מכונת שטיפה בלחץ קיטור אדים, כאשר למעשה המכונה עושה שימוש באדים ובמים חמים אשר נפלטים בלחץ של האדם חזק ביותר לצרכים של ניקוי וחיטוי המשטח אותו אתם מעוניינים לנקות בצורה יסודית ומעמיקה.

הסוג השני מגיע בצורה של מכונית קיטור עם שטיפה בלחץ של מים חמים. מכונת קיטור מים חמים מאפשרת שטיפה וניקוי בלחץ וזאת על מנת להסיר כתמים קשים במיוחד, להסיר לכלוך אשר אינו יורד בקלות, לכלוך אשר צריך להמיס אותו, כמו כתמי שומן למשל, לאחר מכן מבוצע חיטוי המכשור הרפואי והציוד המכני.

בהרבה מן המקרים יעשה שימוש במכונת קיטור מים לשטיפה כדי להשיג תוצאה מוצלחת ולהשגת חיסכון כספי בלתי ישוער. יש הרבה אנשים אשר הם אינם יודעים את האפקטיביות של מכונת קיטור המים וכאשר שוטפים להם את הרצפה עמה – הם יוצאים ממש המומים מן התוצאות הנהדרות. כיום מאוד שימושי ויעיל לעשות שימוש במכונת הקיטור בכל בית במדינת ישראל או במשרד שלכם, בין הוא משרד קטן או ארגון גדול. מכונת הקיטור בלחץ מסוגלת להתמודד עם כל סוג של לכלוך, גם אם כתמים ישנים שאף אחד לא מצליח להסיר אותם, בייחוד בחללים בינוניים עד גדולים, ניתן לבצע ניקוי בסוגים שונים וקיצוניים.

לעתים קורה מצב שיש לכלוך בפינות הבית או המשרד שלא ניתן להגיע אליהן ביד אדם, באמצעות מכונת קיטור המים ניתן להגיע לפינות הללו בקלות וביעילות עם גישה ובנוחות יתר ולנקות גם את האבק אשר הצטבר עם השנים. עם מכונת הקיטור ובשילוב עם זידה נקודתית תוכלו להגיע לכל אותן פינות נסתרות בקלות למדי ולחללים קטנים ביותר, קשים וצפופים עם גישה יעילה ביותר.

 - קצת על קיטור בויקי

היתרונות שיש למכונות קיטור מים על פני מכונות אחרות

היתרונות שיש למכונות קיטור מים על פני מכונות אחרות הינם רבים ומגוונים, כלהלן –

* מכונת קיטור מים מאפשרת שטיפה וניקוי יסודי בשטחים גדולים ופתוחים ואף סגורים כאחד.

* עם מכונת קיטור המים ניתן יהיה לעשות שימוש במשטחים שונים ובשטחים פתוחים ובמקביל, ליהנות מתועלת של מכונת קיטור עם לחץ מים לניקוי חיצוני, מכשור עדין, מכונית מבניים, ניקוי רכבים, מכשירים אסתטיים ועדינים, גופים תעשייתיים, צינורות וכיוצא בזה.

* ניתן לעשות שימוש בניקוי ובשטיפה של מכונת שטיפה עם קיטור בלחץ מים חמים במבני תעשייה כמו למשל מפעלי תעשייה, מרכזי מבקרים, מוסכים, בתי ייצור, מרכזי אחסון, מפעלים וכיוצא בזה.

* ניקוי באמצעות חברת ניקיון עם מכונת קיטור של מים מתבצע בעיקר בקלות ובאפקטיביות רבה אשר אינו דורש מאמץ רב וזמן עבודה וכל זאת ביחס ללכלוך הקיים שמאוד קשה להתמודד עמו.

* מכונת קיטור במים מתאימה מאוד לשטיפה ולניקוי על ידי חברת ניקיון אשר מבצעת עבודות כאלו שמותאמות באופן ספציפי ללקוחות שלה במשרדי החברה, שטחים ציבוריים, כבישים, בתי ספר, מוסדות, מוסכים ואף מכונות תעשייתיות גדולות כמו למשל – טרקטורים, ג’יפים, דחפורים וכיוצא בזה.

* למי מבינכם אשר מעוניין לרכוש מכונת קיטור – דעו לכם כי מכונות אלו מאוד חסכוניות, הן ברמת צריכת החשמל והן ברמת צריכת המים. מכונת קיטור חסכונית ביותר בשל עוצמת המים שיוצאים מהצינור.

* המכונת קיטור משיגה תוצאות נהדרות בדגש לשימוש בפחות מי ברז ומינימום של זמן.

* מכונת הקיטור בדרך כלל מצליחה להקטין את הצריכה בשימוש של חומרי ניקוי השונים וזאת בשל העובדה שהיא מצליחה להשיג את אותן התוצאות לבדה וללא מאמצים מיוחדים בשל החום של המים.

חברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות היא חברה מובילה בתחומה, הן בשירות והן במגוון הרחב של המוצרים אותה היא מציעה לשוק העסקי והפרטי כאחד.

 

עוד מהבלוג של galyam-studio

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

גני ילדים בבית דגן

גני ילדים בבית דגן גני ילדים בבית דגן - כאשר התינוק שלכם גדל והופך לפעוט אשר כבר מתחיל לצעוד את צעדיו הראשונים, אתם וודאי מחפשים עבורו את המסגרת האידאלית, אשר תהווה את המקום המוצלח ביותר עבורו ועבור התפתחותו. פעוטות...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

תינוקיה בראשון לציון

תינוקיה בראשון לציון תינוקיה בראשון לציון - כל אם שנאלצת לשוב אל עבודתה בתום חופשת הלידה שלה ולהפקיד את התינוק שלה בידיים אחרות למשך פרק זמן כלשהו ביממה, מתקשה עד מאוד לעשות זאת ולמצוא את המקום האידאלי עבור התינוק....

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה