הבלוג של גלית דיאמנט

סיפורים מהקישקע

כותבת בעיקר אותי. יהיה לי הכי כיף בעולם לדעת שקראת והרגשת שכתבתי גם אותך.

עדכונים:

פוסטים: 81

החל מאפריל 2013

ואם בתחפושות עסקינן, קבלו את תערובת האסקוט ההיפראקטיבית, האובססיבית והאולטימטיבית של כל מי שאני רוצה להיות, רק בלי תוספות מיותרות. ואל תהיו קטנוניים. בפורים הכל הולך.

13/03/2014

אני רוצה אוסף נעליים כמו של אימלדה מרכוס, רק בלי האופי בת היענה הנצלני שלה.
נעליים
אני רוצה את התשוקה הטוטאלית של מיס פיגי, רק בלי האף.
piggy

piggy

אני רוצה את הסדקים והצרידות של ג׳ניס ג׳ופלין, רק בלי הסמים הקשים, ואני רוצה קול אספרסו כמו של אטה ג׳יימס, רק בלי הסבל וההשפלה שהיו מנת חלקה של אישה שחורה באמריקה של שנות החמישים.
[youtube S-cbOl96RFM nolink]
אני רוצה את חריפות השכל והשאפתנות של הילארי קלינטון, רק בלי מוניקה ברקע. אני רוצה את הביטחון העצמי של מרגרט תאצ׳ר, רק בלי חוש האופנה הדודתי שלה. אני רוצה את היכולת להמציא את עצמי מחדש חדשות לבקרים כמו מדונה, רק בלי חזיית הקונוסים. אני רוצה מוח שמתרגם רעיונות לכסף והצלחה כמו אופרה ווינפרי, אבל בלי לוותר על משפחה וילדים.

madonna

madonna

אני רוצה מספיק אופטימיות ושימת זין כדי לקפוץ על שולחן של נאדים נפוחים כמו ברגר מ”שיער”, יחד עם אנרגיה מתפרצת נוטפת סקס של רוברט פלנט בשנות השבעים, רק בלי לוותר על להיות אישה.
[youtube -1LRD3DtFAo nolink]

robert plant

robert plant

אני רוצה את האמונה הפנימית והדרייב הבלתי נדלה לכתוב ספר על מפיות נייר שיהפוך לרב מכר כמו ג׳יי. קיי רולינג. פייר, אותה אני הכי מעריצה.

rowling

rowling

אבל אני גם שטחית שזה למות, אז אני רוצה פנים צחורות כמו של  נערת קאוור גירל, ציצים מידה c כמו רבות וטובות עם או בלי ניתוח, והכי רוצה בטן שטוחה קרש וחיוך מיליון דולר כמו של בר רפאלי. בלי אבל. לא צריך תמונה, נכון?
הכי בעולם אני רוצה להיות נערת רוק, אבל אין דבר כזה. באותה הזדמנות אני אשמח לסובב ראשים כמו ג׳סיקה ראביט, רק קצת יותר במתינות ובג׳ינס וטריקו.
jessica rabbit

jessica rabbit

אני רוצה אמונה חזקה כמו של חוזרת בתשובה, רק בלי תכתיבי הלכה. אני רוצה שקט פנימי כמו של אושו רק בלי יותר מדי ויפאסנה כי יש גבול כמה אני מסוגלת לסתום.
הכי אני רוצה לאהוב את עצמי נטו ולהיות שמחה בחלקי, בלי לרצות להיות כמו. מה כבר ביקשתי?
[youtube hD-Gacu1ZRY nolink]

עוד מהבלוג של גלית דיאמנט

Thumbnail

שי פירון, תהיה ריאלי.

בהמשך לעתירת ביה"ס הריאלי לבג"ץ נגד משרד החינוך, אני פונה להיגיון הישר שלך ומבקשת ממך בכל לשון של בקשה שתפעיל אותו. כן, אני יודעת שאתה כבר לא עומד בראש משרד...

Thumbnail

לא נוח.

את משבר גיל הארבעים שלי חטפתי בדיוק לפני ארבע שנים, בגיל 42 וחצי, בערב כיפור. הבת שלי הודיעה שהיא רוצה להתחיל לצום, ואני החלטתי להכין ארוחה מפסקת ולצום יחד איתה לאות סולידריות. מיהרתי לענייני מכולת ובישולים, ועוד הייתי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

הדייט שלי עם אריאל

גילוי נאות: אני שונאת כביסה. שונאת לכבס, שונאת לקפל, והכי שונאת להחזיר למקום. חדר הכביסה שלי מזכיר לי את הקיטון של רסקולניקוב בחטא ועונשו: צר, אפלולי ומדכא, רק שבמקום מיטה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות