הבלוג של גלית דיאמנט

סיפורים מהקישקע

כותבת בעיקר אותי. יהיה לי הכי כיף בעולם לדעת שקראת והרגשת שכתבתי גם אותך.

עדכונים:

פוסטים: 81

החל מאפריל 2013

סליחה שלא הבנתי שהגוש השחור וחסר החן הזה הוא בעצם יהלום פראי. שנתתי לך להסתובב שנים בתחושה שזה סתם חתיכת פחם. שלא אמרתי לך תתקרבי ותסתכלי טוב, קחי מטלית ותתחילי לשפשף, תראי מה יש מתחת.

10/10/2016

סליחה שלקח לי כל כך הרבה זמן להבין אותך ואת מה שאת רוצה להגיד. שכשאף אחד לא רצה להקשיב לך, גם אני אטמתי אזניים. שכשכאב לך בלב לקחתי מברג, דחפתי אותו עמוק לבפנוכו וסובבתי באכזריות סיבוב שלם לכיוון השעון ואחר כך עוד אחד בחזרה. שכשהראית סימני גדילה הסתכלתי עליך משל הייתי אבא שלך ואמרתי חכי-חכי, תכף את דופקת את זה כמו תמיד. וכשדפקת את זה הסתכלתי עליך בגועל פעם נוספת ואמרתי לך שאמרתי לך.

סליחה על כל הפעמים שמדדתי אותך בכסף, בתארים או בבלוקים. שלא שמחתי בשמחת היש שלך ובמקום זה חזרתי ומניתי את כל רשימת המכולת של האין. שלא רקדתי איתך כמו משוגעת כשנגעת בהצלחה אלא חיכיתי לך בפינה כמו פולניה והזכרתי בקול עם טעם של מתכת וריח רע מהפה מה את חייבת לתקן ולשפר כדי שזה ייחשב הצלחה אמיתית.

סליחה שלא חיבקתי אותך כשהרגשת שהכל סוגר עליך. שלא אמרתי לך אהובה, את טובה ונהדרת בדיוק כפי שאת. שלא אמרתי לך תעצרי רגע, קחי נשימה, פנימה, החוצה, ועוד פעם פנימה והחוצה, ועכשיו יותר טוב נכון? שבלב הסערה נטשתי את הספינה במקום להסתכל לך עמוק בתוך העיניים ולהגיד לך שגם אם זה לא מרגיש ככה – הכל כשורה בעולמך.

Mood-railroad-girl-rails-alone-hd-wallpaper

סליחה שלא נתתי לך אף פעם להזמין את הגלידה הכי גדולה והקצבתי לך, כל הזמן הקצבתי לך, בגבולות הטעם הטוב והעצוב ולאור כללי ספירה נוקשים של מותר ואסור . שלא עודדתי אותך לקנות דברים אידיוטיים ובלתי הגיוניים בעליל שאת לא באמת צריכה אבל ממש בא לך עליהם באותו רגע. שלא נתתי לחשקים מקום של כבוד.

סליחה שלא הבנתי שהגוש השחור וחסר החן הזה הוא בעצם יהלום פראי. שנתתי לך להסתובב שנים בתחושה שזה סתם חתיכת פחם. שלא אמרתי לך תתקרבי ותסתכלי טוב, קחי מטלית ותתחילי לשפשף, תראי מה יש מתחת. שלא הראיתי לך כמה את יפה ובלתי נשכחת ושלא באמת ראיתי אותך, נקודה.

 סליחה על כל השנים שלא נתתי לך פשוט להיות. בלי פילטרים. בלי צבעי הסוואה ובמיוחד בלי צבע לשיער. שהכרחתי אותך לעצור נשימה ולהכניס את הבטן. כל הזמן להכניס את הבטן. על כל הפעמים שלא נתתי לך כאפות בזמן ושמנעתי ממך ללמוד את השעורים בזמן. על ימים של חיפוש דרך שבהם לא הצעתי לא מפה, לא פנס ואפילו לא שלוק מים. על רגעים של אובדן בהם גם לא הושטתי יד.

סליחה שלא הייתי טובה יותר, רכה יותר וחומלת. עכשיו בואי אהובתי. נלך לים. נשים נירוונה באזניות ונרקוד בטירוף על החול עד אחר הצהריים. אחר כך נאסוף צדפים, נזמין מילקשייק וניל בכוס גבוהה עם קש מתקפל ומטריה דבילית עם נצנצים, נשב מול הגלים ונתבונן בשקיעה. בלילה אכסה אותך בשמיכה רכה עם ריח של כביסה ואערסל אותך קרוב-קרוב, בשקט-בשקט, עד מחר.

[youtube kjRo_CHSdt0 nolink]

 

קרדיט לתמונה: http://hdwallpapersrocks.com/i-miss-u/sad-girl-walking-alone-i-miss-you-wallpapers/

עוד מהבלוג של גלית דיאמנט

Thumbnail

שי פירון, תהיה ריאלי.

בהמשך לעתירת ביה"ס הריאלי לבג"ץ נגד משרד החינוך, אני פונה להיגיון הישר שלך ומבקשת ממך בכל לשון של בקשה שתפעיל אותו. כן, אני יודעת שאתה כבר לא עומד בראש משרד...

Thumbnail

לא נוח.

את משבר גיל הארבעים שלי חטפתי בדיוק לפני ארבע שנים, בגיל 42 וחצי, בערב כיפור. הבת שלי הודיעה שהיא רוצה להתחיל לצום, ואני החלטתי להכין ארוחה מפסקת ולצום יחד איתה לאות סולידריות. מיהרתי לענייני מכולת ובישולים, ועוד הייתי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

הדייט שלי עם אריאל

גילוי נאות: אני שונאת כביסה. שונאת לכבס, שונאת לקפל, והכי שונאת להחזיר למקום. חדר הכביסה שלי מזכיר לי את הקיטון של רסקולניקוב בחטא ועונשו: צר, אפלולי ומדכא, רק שבמקום מיטה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות