הבלוג של galeyal

galeyal

אני גל, בת 28 בעלת בלוג Diy - www.gulidiy.com אחרי כמה שנים שעסקתי בתחום כתיבת תוכן, שיווק ופירסום, החלטתי לקחת את האהבה שלי ליצירה, כתיבה וחומר ולהפוך אותה לעיסוק. פתחתי את הבלוג ואני בדרך לפתוח מערך סדנאות יצירה לכל מי שאוהב את... +עוד

אני גל, בת 28 בעלת בלוג Diy - www.gulidiy.com אחרי כמה שנים שעסקתי בתחום כתיבת תוכן, שיווק ופירסום, החלטתי לקחת את האהבה שלי ליצירה, כתיבה וחומר ולהפוך אותה לעיסוק. פתחתי את הבלוג ואני בדרך לפתוח מערך סדנאות יצירה לכל מי שאוהב את התחום כמוני.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאפריל 2018

אז למה בעצם אני עושה את זה לעצמי? למה בעצם הגעתי לקורס הזה?

22/04/2018

כמה קשה לי לכתוב את הפוסט הזה מ – 1-10? 142.

אני, שכבר פתחתי בלוג ואני מנוסה בכתיבה ושכביכול, לא אמורה להיות לי שום בעיה עם כל זה. אבל התחושה הזאת בתחתית הבטן שמופיעה בכל פעם שאני מפרסמת פוסט, באה להגיד שלום גם עכשיו.

השנה החלטתי שאני מתמודדת עם כמה פחדים גדולים שיש לי, וחשיפה זה אחד מהם. מי שמכיר אותי יודע שאני לא מפרסמת דברים בפייסבוק, אני לא נוהגת לכתוב על עצמי שום דבר – אפילו לא בבלוג האישי שלי, ועל תמונות בכלל אין מה לדבר. אבל הקורס החדש שהתחלתי, ״דיגיטליות בעסקים״, דוחף אותי עוד צעד אחד קדימה ומאלץ אותי להתמודד באומץ עם כמה מפלצות מאוד גדולות, ואין שמחה ממני על כך.

Screen Shot 2018-04-22 at 10.30.36

כמו רבות ממשתתפות הקורס, לקחתי החלטה שאני לא רוצה יותר לעשות את מה שעשיתי עד עכשיו. לא ממש משנה מה זה היה, העיקר שזה פשוט לא היה בשבילי. התפטרתי מהעבודה מבלי לחפש אחת חדשה, הספקתי להיבהל מהחחלטה ולהיכנס שוב לעבודה שבכלל לא רציתי וגם ממנה להיפרד. אחר כך לקחתי נשימה עמוקה ופתחתי את הבלוג שלי – www.gulidiy.com. הבנתי שכל מה שעשה לי טוב בשנים האחרונות היה פשוט ליצור. אם זה לכתוב, לצייר, לפסל, לגזור, לצלם… הבנתם את הרעיון. ראיתי כמה שזה מרגיע אותי, כמה שזה עושה לי טוב, והחלטתי שאני ממשיכה איתו. מאז הבלוג הוא הפינה השקטה שלי, התרפיה שלי, המקום האישי שלי שאני חושפת לכולם.

אז למה בעצם אני עושה את זה לעצמי? למה לי לנסות לעמוד מול הפחדים הכי גדולים שלי? למה בעצם הגעתי לקורס הזה?

מי שאמר שככה זאת לא תשובה – טעה, כי זאת התשובה שאני עונה לעצמי בכל פעם שאני מקבלת קצת רגליים קרות.

ככה – כי צריך להתמודד.

ככה – כי בשביל להגשים את החלומות שלך צריך לקחת סיכונים.

ככה- כי את צריכה לצאת, להכיר, לשאול, וללמוד.

ככה – ואל תתווכחי איתי.

IMG_0975

אז השנה אני ממשיכה לקחת סיכונים ואני מתרגשת להיות חלק מדיגיטליות בעסקים. מחכה לפרוץ את הגבולות של עצמי, ללמוד ולשאוב כמה שיותר מהבנות הקסומות שעוברות איתי את הקורס הזה, ולצאת ממנו גדולה יותר :)

עוד מהבלוג של galeyal

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

איך נולד עסק?

מי שקרא את השאלה בכותרת וענה לעצמו: מהבטן, צדק לחלוטין. אני לא יכולה לענות על השאלה ״איך נולד עסק?״, אבל אני יכולה לספר מאיפה מגיעה ההחלטה המפחידה הזו. אמנם אני עדיין לא יכולה לקרוא לבלוג שלי עסק, אבל אני רוצה שהוא יגיע...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

חלום הוא משאלת לב

חלומות הם דבר מאוד אישי. ואני לא מדברת על חלומות שחולמים בלילה בזמן שישנים, אלא על אלו שאנחנו מעיזים לחלום במודע, בזמן שאנחנו לגמרי ערות. לא כולן מעיזות לספר על החלומות שלהן. למה? כי לא יבינו אותן, כי יזלזלו בהן, כי אולי...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה