הבלוג של גלוריה ח.

חדשות הגינה והבית

חדשות בנושא עיצוב הגינה והבית, ריהוט גן, שמשיות, דשא סינטטי, סוככים, גרילים, פרגולות, דקים, גדרות, ועוד...

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממרץ 2015

מתחממים…

בימים קרים בחורף, רובנו אוהבים להתמקם ולהתכרבל ליד איזשהו מקור חום, למשל ליד אח בנוי לבנים עם ארובה, כמו שרובנו רואים בעיקר בסרטים, או מה שיותר זמין לרובנו – תנורי חימום חשמליים.

אחד היתרונות של תנורים חשמליים – הם אינם מייצרים לכלוך או זיהום כמו בתנורי עצים או גז. תנורי החימום החשמליים הם נגישים וזמינים ביותר – רק לחבר לשקע החשמל ולהדליק.

סוגי תנורים חשמליים

קיימים מגוון תנורי חימום חשמליים. ישנם מפזרי חום, רדיאטורים, תנורים עם ספירלה מתלהטת חשמלית ותנורים המבוססים על אינפרא אדום.

מפזרי חום הם בד”כ תנורי ספיראלה קטנים יחסית, עם מפוח שדוחף את האוויר החם לכיוון אליו אנחנו מכוונים את פתח היציאה של מפזר החום.
רדיאטורים הם תנורים מסיביים, הבנויים בצורה כזאת שהאוויר יכול לעבור דרכו ולהתחמם, ע”י מערך של צלעות מתכת מופרדות. החום מגיע משמן שנמצא במערכת צינורות סגורה, העוברת בתוך גוף המתכת והצלעות שמתחממת ממקור חום פנימי.

תנורי חימום חשמליים עם ספירלות (שהם למעשה סוג של חוט להט), הם מכשירי חימום פשוטים יחסית, שהחום בהם מגיע מחוט להט חשמלי, וברוב המקרים בגוף התנור יש מקרן שמכוון את קרינת החום, לכיוון הרצוי לנו. יש תנורים חשמליים עם מספר עוצמות חום לבחירה והם מגיעים במגוון צורות.
ישנן הצורות ה”ביתיות” שעומדות על הרצפה. ויש מתקדמות יותר שעוצבו על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם מחוץ לבית (מרפסת פתוחה, פרגולה ובשטח חשוף ממש).

תנורי החימום החשמליים שעוצבו לשימוש בחוץ, יש להם דרגת אטימות מובנית מפני מים וגשם (המכשיר אמור להגיע עם תקן אטימות IPxx. הספרה השנייה מייצגת אטימות למים, מטיפות קטנות ועד הטבלה במים).
המוכרים שבהם הם פטריות החימום, שהם בעלי צורה עגולה בדומה לפטריה, ישנם כאלה שניתן לתלות מהתקרה או מהפרגולה וישנם כאלה המגיעים עם עמוד מתכוונן בגובהו. לחלקם שלט רחוק ו/או טיימר.

תנור חימום חשמלי אינפרא אדום GL2000

תנור חימום חשמלי אינפרא אדום GL2000

שכלול נוסף שנכנס בשנים האחרונות הם תנורי חימום המבוססים על מנורות אינפרא אדום עוצמתיות ביותר, בד”כ גם הם עם תקן עמידות במים/גשם לצורך שימוש חיצוני.
תנורי חימום אינפרא הם מאד יעילים, כי הם מקרינים תדר אינפא אדום, ממנורות מיוחדות, שאינן מחממות את האוויר בדרך לאובייקט אליו מופנה המקרן – הן מחממות בעיקר את האובייקט עצמו.

לרכישת תנור חימום חשמלי לבית, אתם מוזמנים לפנות לחנות של “צוות גדרון – הכל לבית לגינה ועשה זאת בעצמך” בפתח-תקווה בא.ת. סגולה 03-9349801.

עוד מהבלוג של גלוריה ח.

תצוגה מקדימה

ריהוט גן - מודל 2015

רוצים גינה חדשה מעוצבת ומשודרגת?   עכשיו אפשר לרהט מחדש את הזולה בחוץ, את פינת האכילה, את האזור מסביב לבריכה ולעצב מחדש את המרפסת או הפרגולה. הכל קיים ונגיש. סטים סלוניים, פינות אוכל לגינה, מיטות שיזוף, נדנדות, ...

תצוגה מקדימה

דק סינטטי - עשו במו ידיכם

התפתחות הדקים - בשנים האחרונות, הכוכב העולה בתחום הדקים הוא הדק הסינטטי. היתרון העיקרי שלו לעומת דקים מעץ - אין צורך לתחזק (כמעט) לוחות דק סינטטי. ידוע לכל, שתחזוקה הוא תיק רציני לבעלי דקים מעץ, שפעם או פעמיים בשנה צריכים...

תצוגה מקדימה

הכן ביתך לחורף - מרזבים וחומרי איטום

לא משנה באיזה בית אתם גרים - בניין על קומות או בית פרטי. תמיד תרצו שהוא יהיה חמים נעים ויבש, בעיקר בחורף והעיקר ללא נזילות. מתי מתגלים כל הנזילות והסדקים? בגשמי החורף החזקים ורק אז אנחנו מבינים שחבל שלא טיפלנו בזה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה