הבלוג של Ifat Ohad

fufu- יפעת אוהד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על... +עוד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על מה שאסור , על מה שמכור ,מגיעה לפה ולשם באיחור ,מאוהבת 30 שנה באותו בחור !!! 

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מאוגוסט 2011

אנשים סביבך כלל לא רואים שאת חולה כי את נראית בריאה כמו שור פעם בשבועיים אשפוז עם סבתות בנות 80 שחלקו מסטינג עם בגין .זה אחלה מסאז’ לדימוי העצמי . (אופטימיסטית לוחמת )

29/07/2017

יש מי שמפרגן לה את שמה המלא ״פיברומיאלגיה״ אבל אני ,אופטימיסטית לוחמת ,קוראת לה בזלזול  ״פיברו״

היא מצדה פושה   מאסיבית בכל מפרק ושריר בגוף הלא ענק שלי שזה די מבאס  באופן כללי כי כל השרירים  מפעם כבר כ״כ פאסה שהם  שכחו מזמן שהיה להם שם  פרטי   . וגם ..כי אין מנוס ממשכחיי כאבים שמשכיחים  בעיקר את הזיכרון הקלף הכי חזק שלי  עד כה.

 פעם בשבועיים אשפוז   עם סבתות בנות 80 שחלקו מסטינג עם  בגין ומיד אח״כ איתחול לאותה פוזה באותה שעה מאותה ספה בסלון  .

.. פיברו זה חתכ׳ת שינוי סגנון חיים שאין לו רע ,אבל חשוב מאוד שיהיו  בו אחות בעל ומשפחה תומכת

ובתוך כל זה יש גם ארבעה ילדים מתוכם  ילדה עם אוטיזם ושיתוק מוחין שיש  לטפל בה היטב מבלי לשחרר איזה כוסאומו ארבע פעמים ביום כי ככה זה כשיש ימים שאת רוצה לעשות מלימון לימונצ׳לו אבל הכח שלך בקושי מספיק לפתוח כפתור בחולצה שלא לדבר על טיפול בילדה מיוחדת 

 ועדיין רב הנסתר על הגלוי במחלה הזו ,את כבר מזמן לא מנחיתה כדורים כקפטנית  בקבוצת כדורעף   ,הכדורים היחידים שאת פוגשת הם אלה שאת בולסת בקבוצות מחקר ,אנשים סביבך כלל לא רואים שאת חולה כי את נראית בריאה כמו שור,  לכי תסבירי שאת חווה שפעת תמידית ושזו לא עוד הפקה של מולייר ..

אז מעכשיו (לפחות עד  שתהיה פריצת דרך בכל מה שנוגע לחקר המחלה )אני אקרא  לה דווקא!  פיברו, ואם  יהיה לי מזל היא לא תענה לי כמה ימים .

44             ifat

עוד מהבלוג של Ifat Ohad

עוף גוזל

                                  מחר ,כשכולם ישירו עוף גוזל במסיבת...