הבלוג של Ifat Ohad

fufu- יפעת אוהד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על... +עוד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על מה שאסור , על מה שמכור ,מגיעה לפה ולשם באיחור ,מאוהבת 30 שנה באותו בחור !!! 

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מאוגוסט 2011

אז הבוקר הזה היה בוקר קשה לא הסכמת לצאת מהמיטה עשית דווקא נדבקת למיטה נשכבת על הרצפה ילדה עם שיתוק מוחין ועקרונות ברזל משהו בין איסמעיל הניה לאבו מרזוק השנה את תתחפשי לשטן .. נכון שגם אני לא מלאך אף פעם לא התיימרתי להיות רתחתי עלייך הבוקר לי לא עושים דווקא !! את אמורה להיות הילדה הכי קלה בבית ,לא?

07/03/2017

שחף

הנה שוב פורים וטוב שיש מסכות להסתיר את הסלידה שלי מהחג הזה שפעם כ”כ אהבתי אז יש את שתי   התחפושות   האולטימטיביות   שכנראה אלביש  אותך בהן בכל שנה ..בלרינה וברבור שחור .. 

אלא אם כן תהיה רעידת אדמה טראנס אטלנטית ויתחלפו היוצרות ותהיי בת הזוג של עידו תדמור בסיר של סימה בסוזן דלל .. 

אז הבוקר הזה היה בוקר קשה  לא הסכמת לצאת מהמיטה עשית דווקא נדבקת למיטה נשכבת  על הרצפה מה שדרש  ממני  אמא במשקל 44 קג   לתלוש  אותך עיקשת בת 16 במשקל 46 קג  .. מהמיטה ואחכ  מהפרקט שהשתתחת עליו  יפה יפה כמו ש רק ההודים עדיין “זורמים” באקשרדם   וככה מצאתי את עצמי רבע שעה   עומדת בחדר ילדים במשטן מלאך והחיים האמיתיים סע שכנועים מימיני  כפוף כמו עץ בשלכת בעל פרוץ דיסק   ומתחתי ילדה עם שיתוק מוחין   ועקרונות ברזל משהו בין איסמעיל הניה  לאבו מרזוק שנמרחת   על הרצפה בדיוק רבע שעה לפני שההסעה עם הנהג -שעון שוויצרי -אמורה לאסוף אותה לבית הספר . 

אז הפעם חרגתי ממנהגי רצתי לקופסת התחפושות והבאתי לך בספונטניות גלימה אחרת השנה את 

תתחפשי  לשטן .. נכון שגם אני לא מלאך אף פעם לא התיימרתי להיות רתחתי  עלייך הבוקר  לי לא עושים דווקא !! את אמורה להיות הילדה הכי קלה בבית ,לא?

  בינינו , כשאת רוצה להיות מלאך את מוציאה את גבריאל לשנת שבתון אבל בואי נודה שיש לך גם רגעים אחרים 

פורים מתוק

שטן עקשן  ויפה שלי 

מרגישה אותך בנשמתי 

ואחרי הבוקר הזה

בגופי 

 אין חלק בו שלא כואב לי

"</p

עוד מהבלוג של Ifat Ohad

עוף גוזל

                                  מחר ,כשכולם ישירו עוף גוזל במסיבת...

תגובות

פורסם לפני 4 years

14 חנוכות .

  שוב .. חנוכה.   יומולדת 14  אני כבר לא בת 20 ואת כבר לא תינוקת שתינו  מבינות שנס גדול לא היה פה ..  גופך מתפתח ובהתאמה גדלים גם הפערים  למדתי להחריש בקול רם!!  לעצום...

תגובות

פורסם לפני 5 years

לא בבית ספרנו ..

בשנה הבאה בקצו של החופש הגדול כשרובכם תשבו על המרפסת ותספרו  ציפורים נודדות מול ילקוט מסודר אנחנו   ננדוד בדיוק כפי שנדדנו לפני שמונה שנים .. במסע חיפוש  ...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה