הבלוג של Ifat Ohad

fufu- יפעת אוהד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על... +עוד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על מה שאסור , על מה שמכור ,מגיעה לפה ולשם באיחור ,מאוהבת 30 שנה באותו בחור !!! 

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מאוגוסט 2011

אוי זה כאב . מזל שזה קרה בבית חולים . אחריי שנים של דביקות באמת תוך הרבה נקודות שפל , מכתביי נזיפה, חברים שהתקצצו להם . ,יפעת אוהד חטפה את ה”אמת” מכוון בלתי צפוי .. כשהיא מחוברת לצינורות ., ואפילו לברוח נבצר ממנה ..

05/12/2016

החיים שלי  זה ג׳ונגל ’ בכל פעם שאני   נפטרת מכמה חברויות ״אמת״  ,צצות להן כפטריות הזייה מגניבות כמה חברות אמת ממש!!  כאלה כמו זו שזוכרת  את הטיפול  הבא שלי ‘אוספת  את הקטנה מבית ספר ,מאכילה ומחזירה ל״יצרן ״.. או אחרת  ששומרת עליה ועל  האינטרסים שלה  מבלי שחלמתי בכלל  לבקש .. (כמו דודה דובה רק בהכי רזה  ומדליקה )..  וזה  אחלה . אחלה שזה פטריות אחריי הגשם  ,וזה אחלה  שהיתה לי אפליקציה זמינה שטשטשה לי את העיגול השחור  מתחת לעין והאדום שבתוכה וזה אחלה  שהסלפי יצא סביר   Tal Israel ובסך הכל האמת !!היא  משהו שחייתי איתו מעולה בחיים (חוץ מכמה עיניי עגל שנפתחו עליי בכמה חזיתות  , מכתבי נזיפה  פה ושם, ומעגל חברים מצומצם אך אמין  ) כל זה,  היה דיי סבבה עד שהיום בצהריים ,האחות חשה  “סחבקית” דייה  כדיי לחלוק  איתי את ה”עובדה” שגם   לה יש ילדה בת 50  בבית………גם!!!!אז אוליי בגלל שלא חיברו אותי מהר לחמצן התחילו לי מייד קשיי נשימה.. (הסטורציה ירדה למינוס 97 ..וחטפה פוסטראומה מעצמה זכר לימים שהכל צפצף עליה בו זמנית  כששקלה גרם בפגייה ..) ואולי זה מה שקורה באופן טבעי לבחורה בגיל 46 כשהולמים בה בלי רחמים ב”אמת של מישהו אחר”  ..היא מתחילה בקשיי נשימה ממשיכה במיצמוצים בסוף הולכת זיגזג ומפילה איזו זקנה על הדרך .. אבל לפי הפרוגנוזה  שנה שנתיים הכל עובר   ..גם הנעורים ..

ifat

 

 

 

 

עוד מהבלוג של Ifat Ohad

עוף גוזל

                                  מחר ,כשכולם ישירו עוף גוזל במסיבת...