הבלוג של Ifat Ohad

fufu- יפעת אוהד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על... +עוד

מאוהבת ,כותבת, על תופים מתופפת ,לפעמים מתפלק לה לפעמים חושבת ,אומרת תודה ,קצת אשה קצת ילדה , מטר שישים ,אוהבת קשישים, אוהבת מקרונים אלדנטה קשים ,לא מיוחדת ולא רגילה , בגדול, מתברווזת על הילדים שלה .. שמה קצוץ על מה שברור , על מה שאסור , על מה שמכור ,מגיעה לפה ולשם באיחור ,מאוהבת 30 שנה באותו בחור !!! 

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מאוגוסט 2011

IMG_36601

בשנה הבאה בקצו של החופש הגדול כשרובכם תשבו על המרפסת ותספרו  ציפורים נודדות מול ילקוט מסודר

אנחנו   ננדוד בדיוק כפי שנדדנו לפני שמונה שנים .. במסע חיפוש   הזוי  ומתיש אחר בית ספר לילדה. 

נעבור ממוסד למוסד נקשיב קשב רב כדי למצוא חן בעיניי מנהל בית הספר ומיד לאחר מכן נתחיל ״לשווק״ את בתנו משל היתה כנפי עוף באטליז נציג בפרוטרוט  את הכישורים והפוטנציאל.

ולאחר מונולוג הורי מתחנפן  וארוך יאמר המנהל /ת   שהם נורא, אבל נוראאאא!! מצטערים, אבל פה זה מוסד לילדים ניידים  עם פיגור ואוטיזם והיא הריי אוטיסטית לא ניידת והם לא ערוכים וזה. 

ואנחנו נהנהן במן פסבדו חיוך מבין שכזה כי אנחנו תמיד בצד המבין וגם כי תכל׳ס אין לנו ברירה ונארוז אחר  ״כבוד״ את המילים היפות שיתפזרו להן בחדר ואת הפחות יפות שיישארו ארוזות באמתחתנו ושכנראה כבר לא ישתחררו לעולם. נסדיר נשימה ונשים פעמינו ותקוותינו למוסד אחר.

שם שוב נבהיר את הפוטנציאל ונתרשם  שהם נורא אבל נוראאאא מצטערים אבל    מדובר ב מוסד לילדים עם שיתוק מוחין   עם יכולות קוגניטיביות תקינות והיא הלוא משותקת מוחין  אוטיסטית עם עיוורון קורטיקאלי .

וכך ממוסד למוסד נישאר עם פחות ופחות מילים ומספר מצומצם  של  אותיות.

אז לפני שאשאר בלי הגה כמה תובנות לי אליכם שועי החינוך ומפקחיו.

1. הורים אינם  אמורים לשווק את ילדיהם  בישראל של שנת 2015 (גם לא בשנת 200 לפני הספירה) גם אם הם אוטיסטים משותקי מוחין עם עיוורון קורטיקאלי.

2. מפקחים אמורים לנפק חינוך לא להציע  חינוך ביתי.

3.בתי ספר לחנ״מ הם עדיין  לא אוניברסיטה  ומוטב שתנאי הקבלה יהיו בהתאם. 

4. אם בחינוך המיוחד לא תופעל בינת הלב אז איפה? 

5. בגלל שהבטחתי לעצמי לכתוב באיפוק אז אוותר הפעם  אבל רק שתדעו שיש גם חמש והוא נושך !! 

עוד מהבלוג של Ifat Ohad

עוף גוזל

                                  מחר ,כשכולם ישירו עוף גוזל במסיבת...

תגובות

פורסם לפני 5 years

14 חנוכות .

  שוב .. חנוכה.   יומולדת 14  אני כבר לא בת 20 ואת כבר לא תינוקת שתינו  מבינות שנס גדול לא היה פה ..  גופך מתפתח ובהתאמה גדלים גם הפערים  למדתי להחריש בקול רם!!  לעצום...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ניר

הוא בן 17התינוק שלי, כן ההוא, הבכור, המלאכי עם העיניים הכחולות שאפשר ללכת לאיבוד בתוכן בשנייה  .. זה שהחזיק לי את היד בגן עד נמק  וגרם לי לבכות מאחורי גדר חלודה, בכי כזה ,עם...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה