הבלוג של friedanovo

friedanovo

עדכונים:

פוסטים: 70

החל מיולי 2018

ספר מותחן על עולם הפשט. 4 נשים טירוניות בעולם הפשע, צריכות לפלס את דרכן בעקבות מות בעליהן. דולי מוצאת את תוכניות השוד של בעלה. היא בוחרת להיעזר בחברותיה האלמנות כדי לבצע את השוד. זהו מותחן הנוגע לעולם הפשע כאשר על האלמנות נצרכות להתמודד עם המשטרה ועם גורמים שונים מעולם הפשע. האם תצלחנה לבצע את השוד? זהו מתח קליל ונחמד לחובבי הפשע אם כי ישנם רמזים המעידים על הפתרון כבר בתחילתו, דבר שקצת מאכזב לחובבי המתח.

22/12/2018

1

הוצאת דני ספרים.

הארי הוא שודד שפרנסתו הרשמית הוא בעל חנות עתיקות. עד שיום אחד משהו משתבש… בשוד שמארגן שאמור ללכת לפי כל מה שכתוב ביומנים ובתיעודים לקראת השוד משתבש. שלושה אנשים נהרגים. דולי רולינז היא אלמנתו של הארי והיא מזהה את גופתו של הארי על סמך השעון שלו. והיא מחליטה לקיים את רצון המת. היא פותח את הכספת של הארי בבנק, ומגלה בה אקדח, כסף, ותוכניות שוד נוספות לשנים הקרובות. יש לה כמה אופציות: 1. למסור את החומר למשטרה 2. למסור את החומר לאחים פישר המתחרים הגדולים של בעלה  שמעוניינים להשתלט על השטח 3. לשכוח את הכול ולקחת את הכסף ולפתוח בחיים חדשים 4. לבצע את השוד הבא.  היא מחליטה לבצע את השוד הבא, ואז להיעלם מהשטח לכמה זמן. לשם כך היא נעזרת בשתי האלמנות האחרות: לינדה פירלי ושירלי מילר. כאשר במהלך הספר אנו עומדים על אופיין השונה של כל אחת מהנשים. אך מסתבר במהלך התכנונים והאימונים שלהן לקראת השוד, כי נדרש אדם נוסף לביצוע השוד וכי מסתבר שגם בשוד הקודם היו 4 אנשים. לקראת השוד שלהן, לינדה מוצאת את בלה , שלמרות שדולי לא אוהבת תכתיבים היא מגלה שבלה מתאימה למשימה כמו כפפה ליד. אך מיהו אותו אדם רביעי שנטל חלק בשוד הקודם? היכן הוא?

זהו רומן פשע קלאסי. כאשר המשטרה, האחים פישר והאדם הרביעי האלמוני רודפים אחריהן, לוח הזמנים מציב בפניהם פרק זמן קצר להתכונן כאשר הן טירוניות מוחלטות בעולם הפשע. האם תצלחנה לבצע את השוד? מיהו אותו אדם אלמוני והאם יעלה על עקבותיהן?

הספר הוא ספר מתח קליל, ורמזים רבים נמצאים כבר בשלבים מוקדמים של הספר כך שקל להבין איך הספר עתיד להסתיים. אך הכתיבה רהוטה והספר זורם וכיף לקרוא בו למרות הסוף הצפוי….

עוד מהבלוג של friedanovo

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

מילים ששמרתי בלב/הלן קאלן

הוצאת פן ידיעות ספרים אתחיל ואומר שהכריכה מאוד מצאה חן בעיני, ומתאימה להפתעה של הספר, ומותירה עם סימני שאלה על כותבת מכתבים עלומה. לכאורה נראה כי זהו עוד ספר על מכתבים,...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

ארץ עיר ילדה/אביגיל קנטורוביץ

הוצאת מודן כליל מילר נמצאת בשבוע ה-32 להריונה ומאושפזת במחלקת האם והעובר בשל החשש לרעלת הריון עם לחץ דם מרקיע שחקים. וכמו כל שמירת הריון זה ממש לא הזמן המתאים לאשפוז. חנות...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה