הבלוג של freshionup

freshionup

מיזם בין לאומי אשר מיועד לקדם לחשוף מעצבים חדשים ולספק פלטפורמה מכירתית שיווקית ועסקית. מעצבים שאין להם (עדיין) את האמצעים לבנות קולקציה מלאה , לשכור חנות , להחזיק מלאי ולנהל עסק ועדיין היו רוצים להתחיל להיחשף לעולם... +עוד

מיזם בין לאומי אשר מיועד לקדם לחשוף מעצבים חדשים ולספק פלטפורמה מכירתית שיווקית ועסקית. מעצבים שאין להם (עדיין) את האמצעים לבנות קולקציה מלאה , לשכור חנות , להחזיק מלאי ולנהל עסק ועדיין היו רוצים להתחיל להיחשף לעולם הרחב. האתר מבוסס אך ורק על פריטי אופנה מעוצבים של מעצבים עצמאיים ואינו מיועד לפריטים תעשייתיים ואו של מעצבי אופנה גדולים ומובילים. הפריטים באתר מבוססים על : הלבשה , הנעלה , תכשיטים , פרטי אופנה נלווים כגון תיקים ,חגורות , ארנקים וכו'. כל מעצב שירצה , פשוט נכנס לאתר , בוחר לעצמו שם משתמש וסיסמא ומעלה את הפריטים שלו לאתר (תמונות). מאותו רגע הוא נוכח באתר ויכול לבצע מכירות של מוצריו. המכירות מבוצעות ישירות מול הקונה , והמעצב שולח את המוצר לקונה ברגע שבוצע התשלום. אין צורך בידע מוקדם. התשלום עצמו מבוצע דרך מערכת ה PAYPAL. האתר מסייע לכל מעצב אופנה להחזיק חנות פעילה ,למצוא לקוחות , להיחשף , למצב את עצמו ולמכור כל זאת ללא כל השקעה או ידע עסקי מוקדם. בנוסף מספק האתר תכנים מקצועיים הדרושים למעצבי אופנה על מנת להתקדם כולל הכוונה עסקית שיווקית. לדוגמא http://freshionup.com/blog/post/being-a-young-fashion-designer בהמשך הדרך ייפנה האתר גם לקנייני רשתות , בוטיקים ואנשי אופנה - כולם בין לאומיים מובילים על מנת שיכולו לאתר דרכו מעצבי אופנה צעירים ומבטיחים , לרכוש את מוצריהם , לבצע אתם עסקאות אחרות או אף לשכור את שירותיהם. יש בכוחו של המיזם , אם יצליח , לייצר חשיפה בין-לאומית נאה לכוחות העיצוב הצעירים ולדור העתיד של עולם האפנה.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מפברואר 2015

אופק חדש למעצבי אופנה צעירים

נבטים של אופנה – בלוג של  –  freshionup

https://www.youtube.com/watch?v=SfWq0ZUD8f0

בבלוג הזה נתמקד בדבר אחד מרכזי- מעצבי אופנה צעירים. עולם , ההתמודדות שלהם ובעיקר – איך הופכים מעצב אופנה צעיר למצליח מוכר וגם , מרוויח.  זה המקום הטוב ביותר ברשת , בעברית , להתעדכן במה שקורה למעצבים צעירים ללמוד על הקשיים אבל בעיקר על דרכי ההתמודדות של מעצבים צעירים, לקבל טיפים ולהכיר .  אם יש למישהו מכם רצון לשתף בדברים או לספר סיפור נשמח לקבל כל חומר שתרצו  בדואר אלקטרוני : [email protected] כדי ללמוד ואלי גם לפרסם אותו.

Freshionup זירת המסחר הייחודית למעצבי אופנה צעירים , בלבד.

לפני מספר שנים כיהנתי תקופה כמנכל של חברת אופנה קמעונאית גדולה  שם נתקלתי לראשונה בחיי בהרבה מעצבי אופנה צעירים, מוכשרים ונלהבים מאוד. לרובם היה הרבה במשותף – הם היו מאוד נלהבים לגבי העבודה שלהם, יצירתיים מאד ולהוטים להצליח, להיחשף ולהפוך למוכרים בעולם האופנה לתת לעולם לדעת שזה העבודה שלהם.

רובם גם חלקו תסכול משותף כזה שנולד בגלל הפער בין חלום הילדות שהביא אותם לעסקו בתחום עיסוקם הנוכחי ובין המציאות שהתגלתה כמו בהרבה מקרים אחרים , שונה לחלוטין.

עיצוב הוא אמנות , יצירה , סוג של כשרון שיש רק למעטים.

אבל כדי לשרוד בעולם המודרני יש צורך שהאמנות הזו גם תייצר הכנסה ותהיה רווחית ועל מנת ליצור עסק עצמאי מרוויח צריך משאבים, ידע , שיווק  ,קונים, ועוד. מעצבת צעירה צריכה לייצר עסק שלם כולל מכלול הפעילויות שלו, ולעשות את כל זה בלי לאבד את “האמנות” , בלי להתמסחר מדי , תוך כדי עבודה יצירתית מתמשכת ועיסוק בדברים שלפחות בחלקם , אין לה שום הבנה. והמציאות הקשה הזו , הרצון העז ליצור ולביא את עצמך כמו שאת מאמינה , ליצור את מה שהבטן שלך אומרת לך ליצור אל מול הצורך להתנהל כעסק , עם לקוחות והיקוש ותחרות ותמחיר , המציאות הזו גורמת לכך שהרבה (מדי) מעצבי אופנה נלחמים על חייהם ועל הישרדותם , במקום  ליצור ולפרוח.

כך נולד הרעיון של  freshionup.

Freshionup המחבר בתוכו את המילים – אופנה, רעננה ומרעננת. מדובר בזירת מסחר אינטרנטית המיועדת אך ורק למעצבי אופנה צעירים ועצמאיים ולקהל לקוחות שמחפש אופנה ייחודית רעננה וחסרת מעצורים.

זירה שנוצרה כדי לסייע למעצבי אופנה העצמאיים לעמוד על הרגליים בצרוה עצמאית , לעשות את העובדה שהם רוצים לעשות – לעצב אופנה , לאפשר להם שיווק וחשיפה של עבודתם בארץ והעולם לקהלים רלוונטיים.

בקרו אותו והצטרפו כחברים מן המניין , זה חשוב לנו וזה חשוב לכם.

www.freshionup.com

עוד מהבלוג של freshionup

עשרה טיפים לבניית עסק אופנה עצמאי חדש ומצליח למעצבת אפנה צעירה

עשרה טיפים לבניית עסק אופנה עצמאי חדש ומצליח מעצב אופנה הוא אמן  , יוצר. זה נהדר אם מדובר רק באומנות ויצירה, עם זאת, כאשר מדובר בעסק שצריך גם להרוויח, יש כמה נקודות שכדאי...

תצוגה מקדימה

ספר כיס , המדריך למעצבת האפנה העצמאית – פרק 1

ספר כיס , המדריך למעצבת האופנה העצמאית – פרק 1 ברוכים הבאים למדריך למעצב האופנה העצמאי. מדריך מפורט תמציתי ומרוכז המיועד לסייע למעצבי אופנה עצמאיים בתחילת דרכם לבנות...

תצוגה מקדימה

היופי שאני מוצאת כאשה , במעצבות אופנה צעירות ועצמאיות

היופי שאני מוצאת כאשה , במעצבי אופנה צעירים ועצמאיים אף פעם לא חשבתי על עצמי כעל בחורה של בגדי מעצבים. ממש לא. הסתדרתי בסדר גמור עם המוצרים של הרשתות הגדולות ושל המותגים הגדולים.  אבל אז שמתי לב למשהו שפחות אהבתי (בשלון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה