הבלוג של ורדה דרור

חופש להיות – הבלוג של ורדה דרור

מורה רוחנית, מפתחת דרך "חופש להיות"', הוציאה לאור את הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". מלמדת אנשים לחבר בין הרגש לשכל, ולגלות מחדש את האופן בו הדברים באמת עובדים. לראות את הטוב שבדכאון ואת המתנה שבכעס.

עדכונים:

פוסטים: 15

החל מאוקטובר 2012

אנחנו, האנשים השקופים, חייבים להפוך את היוצרות ולזכור שכל אלה ממומנים על ידינו ובמיטב כספנו. יש לנו את הכוח להראות את הצבעים שלנו ולהחזיר מחדש את הסדר על כנו

12/01/2013

אנחנו נחסוך בחשמל ונשלם יותר כדי שחברת החשמל תוכל לרפד את עובדיה ובני משפחותיהם.

אנחנו נחסוך במים ונשלם יותר כדי שחברות המים יוכלו לממן את המשרדים המפוארים ואת השכר הגבוה.

אנחנו נשלם יותר לביטוח לאומי כדי שהם יוכלו לרכוש נכסים ולשלם להרבה פקידים שימררו את חייהם של הנזקקים.

אנחנו נממן את כנסת ישראל, את פקידיה וכל העסקנים, כדי שהם יחיו טוב בזמן שהם מקבלים החלטות שמכבידות על החיים שלנו.

אנחנו נממן את הצבא הבזבזני והמצ’ואיסטי בזמן שהם שומרים עלינו. האמנם?

אנחנו נממן את חברות הענק שמשלמות אחוזים בודדים למס הכנסה לעומת עשרות אחוזים שמשלם כל אזרח שאין לו חברת ענק.

אנחנו נממן את הבזבוז הבלתי נתפס של אנשי הצללים שאף אחד לא יודע עליהם.

אנחנו נממן את שכר המנהלים הגבוה בכל החברות הציבוריות בזמן שהנתינים שלהם, שעושים את העבודה ומנקים להם את המשרדים, “לא זקוקים לכסף”. קצת בשביל דמי כיס אבל לא הרבה, כי הם שקופים.

אנחנו מעמד הביניים, שמחזיק את כל המדינה הזו דרך העבודה שאנחנו עושים והמיסים שאנחנו משלמים. אנחנו, האנשים השקופים, צריכים לשתוק, כי הרי כל אלה המרויחים שכר עתק על חשבוננו “מספקים לנו את העבודה”.

לא, הם לא מספקים לנו עבודה, הם מספקים לעצמם זכות להתנהג כאילו הם חיים לבד בעולם שכולו טוב.

כסף מעוור את עיני כולם, עוד ועוד ועוד נכסים בארץ ובחו”ל, בכל העולם, ועל חשבון מי? על חשבוננו, האנשים שמפקידים את חסכונותיהם בקופות למיניהן ובבנקים, מתוך תקווה שהכסף יעזור לנו כשנצטרך.

אנחנו לא חושבים שיש כל כך הרבה אנשים החוגגים על הכסף שלנו. אחר כך, כשהם מפסידים, הם אומרים ‘פוס, לא בא לנו להחזיר לכם את הכסף שעמלתם עבורו’.

מה קורה לנו?

למה?

אנחנו, האנשים השקופים, חייבים להפוך את היוצרות ולזכור שכל אלה ממומנים על ידינו ובמיטב כספנו. יש לנו את הכוח להראות את הצבעים שלנו ולהחזיר מחדש את הסדר על כנו.

עוד מהבלוג של ורדה דרור

מילה על ברית

ברית מילה עם אלוהים היא ברית מילה בלב בלבד. אין צורך בחוקים, במצוות ובאיסורים. המנהג הפרימיטיבי לחתוך לעוללים חסרי ישע את איבר המין בשם אלוהים הוא חסר מצפון ולב. אלוהים לא אוהב אותנו בתנאי שנחתוך בבשר החי, הרי הוא ברא...

תגובות

פורסם לפני 7 years

הכבשה השחורה: מתנה ושמה חריגות

אחת התחושות שאנשים גדלו איתן היא  תחושת חריגותם. שהם היו חריגים בחברה, בבית ספר, בבית. "הכבשה השחורה", המושג הידוע. "לא הייתי כמו כולם, הייתי שונה, הייתי אאוטסיידר, אחר". הילדים האלה, כולל אני, גדלנו בידיעה שאנחנו לא בסדר, כי...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

כעס מוסיף לבריאות

כעס זו אנרגיה מדהימה, אש מתפרצת כמו לבה מתוכנו, בלי תכנון. הבעיה היא שאנחנו מחשיבים את עצמנו לאנשים תרבותיים ובתרבות שיצרנו אסור לכעוס, אסור להראות כעס, אסור להביע את האש הזו החוצה מתוכנו. כעס הוא תחפושת של כאב לב שלא...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה