הבלוג של עידית דרור

סיפורי הדרור

היי אני עידית חזרתי עכשיו ממסע משנה חיים (מקווה ) חברותי למסע אמרו לי את רוצה שישמעו את סיפורייך ספרי אותם פה . אז הנה אני ירושלמית בנשמה מחפשת את עצמה בונה מחדש אחרי 42 שנה פותחת את עצמי לעולם

עדכונים:

פוסטים: 109

החל מיולי 2014

16/01/2016

דור תסגור.docx

דור ? דור רפאלי? אתה ישן ?  הבנתי שאני יכולה לדבר איתך כאשר אתה ישן. אני לא כל כך מבינה את זה כ אני יחדשה פה, הגעתי רק לפני שבועיים. אבל במשרד הקבלה אמרו לי שזו זכותי לרדוף אותך בחלומות.

בסך הכול מאוד נחמדים פה, למרות מה שעשיתי קיבלו אותי ממש יפה . אני כרגע במרכז התאקלמות, יש לי חדר נחמד ושותף לחדר (פה ממש לא משנה המגדר איזה הקלה) שגם הוא רוצה לדבר איתך בהזדמנות . האוכל פה פשוט גן עדן , כל מה שאני רוצה פשוט מופיע על מגש עם השם שלי ליד הדלת של החדר. ואני בפעם הראשונה מזה הרבה מאוד זמן ישנה פשוט נהדר . אני מחכה פה לאישור מעבר סופי, ובינתיים מעבירה את הזמן שלי בכל מיני דברים. למשל הלכתי לראות את ההלוויה שלי…… כל כך כאב לי לראות את אבא שלי בוכה, ואת אמא שלי לא מסוגלת לדבר. ואת אחותי הקטנה מחזיקה את הדובי מהמיטה שלי , לא רוצה ללכת הביתה להשאיר אותי שם באדמה. עליהם הכי כואב לי עכשיו, זה הכאב היחיד שאני יכולה להרגיש וזה קשה, אבל לפני שבועיים שם מול הים והגלים לא הרגשתי שיש לי ברירה . רציתי רק דבר אחד שזה יפסיק. אז בלעתי את כל הכדורים של אמא מהמגרה הסודית שלה וצעדתי בשמלה הכי יפה שלי לתוך הים . (כן אני מלודרמטית תמיד הייתי)

הכל בעצם התחיל לפני חודש וחצי, כאשר אור סיפרה לי בסוד על אפליקציה חדשה , מזה מגניבה, כזו שהמבוגרים ממש לא אוהבים “בליינדספוט”  “את יכולה להגיד את כל מה שאת רוצה לכל אחד בפרצוף בלי שהוא ידע מי אמר לו את זה” אור חייכה “בדיוק מה שרצית, ככה תוכלי לענות לכל הדפוקים האלה שצוחקים עלייך כל הזמן”  מודה הורדתי את האפליקציה , רציתי להחזיר לעומר, לגל, ותמר. על מה שהם אמרו אלי מאחורי הגב. רציתי להשפיל אותם כמו שהם השפילו אותי כשהגעתי אחרונה בשיעור ספורט, אז הורדתי את האפליקציה מודה, טעות שלי ואויי לי איזה טעות .

לקח לילדים בבית הספר שלי יומיים להבין שהורדתי את האפליקציה. הספקתי לכתוב לגל ” אתה מכוער”  ולתמר “חחחח איזה ציון גרוע קיבלת במבחן בלשון”  והם עלו עלי . והם לא הירפו, לא הם ולא חבריהם. קיבלתי עשרות הודעות ביום “שמנה” “מכוערת”  “את הכי גרועה בעולם”  ” גם עם מקל לא הייתי נוגע בך” ……די לא רוצה לחזור על זה …….. ניסיתי להחזיר להם להגיב אבל מה זה תגובה אחת מול עשרות . אור ביקשה ממני התחננה שאמחק את האפליקציה, אבל סירבתי “כאילו הם יפסיקו אם אמחק אותה” אמרתי לה , כבר לא בכיתי אפילו , הנשמה שלי הייתה כל כך מצולקת שלא הרגשתי דבר מן עמימות כזו . פיתחתי מן אובססיה כזו להסתכל כל שעה ולראות כמה הודעות קיבלתי . הפסקתי לאכול , לא רציתי לצאת מהחדר, אבל גם שם הם לא הניחו לי המשיכו להפגיז אותי בהודעות . ולא יכולתי לעשות כלום כי בעצם זה אף אחד לא אמר לי, לא יכולתי לבוא ולהגיד למורה למנהלת בבית הספר “ניקול, ונטע, ואורן, וניתאי אמרו לי כך וכך”  כי לא ידעתי מי כתב מה . 

בשבוע האחרון לא הצלחתי לישון בכלל, לא יצאתי מהחדר לשום דבר רק בלילה לשירותים. אור ניסתה לבוא אבל אמרתי לאמא שלא תיתנן לה להיכנס. וצעקתי עליה שתפסיק להטריד אותי. אמא ואבא ניסו את הכול אבל זה היה כבר מאוחר מידי אני כבר החלטתי ידעתי מה צריך לעשות בשביל להפסיק את האימה הפרטית שלי . אז בלילה של יום שני כאשר כולם ישנו  התגנבתי החוצה (את התרופות של אמא גנבתי כבר קודם כאשר היא הייתה בסופר) והלכתי לים לסיים את הכול.

ועכשיו נשאר לי רק לחכות לקבל את אישור המעבר לגן העדן האישי שלי ,ובינתיים המליצו לי לרדוף אותך. לבקר אותך בחלומות ולא להרפות להציק לך כמו שהציקו לי שתוריד כבר את האפליקציה המשוקצת שלך . שתדע איך זה מרגיש…. אז דור תסגור .  

עוד מהבלוג של עידית דרור

תצוגה מקדימה

שמרתי על כבודי "כבוד הרב"

בעקבות דבריו של הרב יוסי מזרחי שמטיף מוסר לנשים חילוניות שכביכול לא שמרו על כבודן (למרות רצונם של נאצים ) לאור המוות הקרב . פוסט שכתבתי בנשימה אחת , כמעט ללא...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

טרנסג'וניירית

  שלושה ימים אחרי יום הולדתו הרביעי נעמד נירי שלנו במטבח ביתנו ואמר. ״אני יהלי,אני  בת!!״.  ואני רוצה את השמלה הוורודה של דפי״.  אני ובעלי עמדנו שם מביטים האחת בשני ולא יודעים איך להגיב. היה משהו כל כך נחרץ כל כך החלטי במה...

תצוגה מקדימה

אוי ניר, ניר, ניר

אוי ניר ניר ניר, ולחשוב שנתתי לך את קולי, שבטחתי בך, שלא תיכנע. חבל, חבל שזה ככה. כי עכשיו חייבים לצאת למאבק . אני אוהב את העבודה שלי . את הדוכן הקטן שמתקלף בפינות, את המדפים,...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה