הבלוג של חיים ישראל

Life

אוהב בעיקר אטרקציות ופעילות בארץ. אבא לשלושה ילדים, בנים. ביום אב משפחה במשרה מלאה, ולאחר מכן צד אחר אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2018

מיומנה לילדים וקרן פלס במופע פסח 2018 כרטיסים: המופע מדבר את “שפת מיומנה”, שפה המבוססת על אינספור יכולות וכשרונות, על תנועה, קצב, הומור, סקרנות, שובבות, מוסיקה, אינטראקציה ותזמון. שפת מיומנה מאפשרת לכל אחד להביא את עצמו לידי ביטוי באופן אישי וייחודי, ולממש פוטנציאל של כישרון ויצירה. אנחנו מקווים ששפת מיומנה תהפוך לכלי ביטוי עבור כולכם, אנחנו כבר לא מדברים אף שפה אחרת.

מחירים הכרטיסים נעים בין עשרות למאות שקלים, המופע יתקיים בתל אביב יפו, פתח תקווה, כינרת ובאר שבע. רכישת כרטיסים מתבצעת דרך האתר הבא.

מחירים הכרטיסים נעים בין עשרות למאות שקלים, המופע יתקיים בתל אביב יפו, פתח תקווה, כינרת ובאר שבע. לאור ההצלחה בחנוכה האחרון, המופע “מיומנה לילדים מארחת את קרן פלס”, חוזר בפסח להופעות ברחבי הארץ בין 1-7 באפריל 2018. קרן מנגנת, שרה וחוברת לאנרגיה של חברי קבוצת מיומנה, בין היתר עם הלהיטים שלה “מבול” ו”נובמבר” בעיבודים מיוחדים שנוצרו עבורה בשפת מיומנה. עוד במופע – ביצוע מיוחד לשירו של עוזי חיטמן “תזמורת של ממש” לצד שירים מקוריים בעיבודים ייחודיים המבוצעים על ידי הצוות. בנוסף, טבעות עשן, בועות סבון ובלוני ענק הנשלחים אל הקהל, משלימים את החוויה והופכים אותה לחוויה אחת גדולה.

מימונה לילדים פסח 2018 עם קרן פלס, במוקד המופע מארחים חברי הקבוצה את הזמרת קרן פלס ל”דו קרב” מוזיקלי משעשע. בתחילה קרן מפקפקת (בהומור) בלגיטימיות של כלים מוזיקליים כמו פח אשפה, סנפירים, צינורות וגוף, אך מיד נשאבת גם היא לצלילים ולקצב של מיומנה. בסוף המופע נרקמת הרמוניה מושלמת בין הקלידים והשירה של קרן לבין מכונת הקצב האנושית.

מיומנה לילדים וקרן פלס במופע פסח 2018

 

עוד מהבלוג של חיים ישראל

פעילויות ואטרקציות לפסח 2018 לילדים וכל המשפחה

מה עושים בפסח? אטרקציות לפסח 2018 עם הילדים ופעילויות לפסח 2018 מוצעים לקהל הרחב ברחבי הארץ. פסח בישראל הוא כנראה הגדול והמוכר ביותר בכל החגים היהודיים , וכתוצאה מכך, אין ספור דברים נפלאים לבדוק את החג. עשרות מוזיאונים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שאקירה מגיעה להופעה בישראל 2018

שאקירה בישראל 2018 זו הולכת להיות הופעת השנה של הקיץ הישראלי: שאקירה מגיעה להופעה כחלק מסיבוב הופעות עולמי ותנחת בישראל בחודש יולי 2018. כרטיסים לשאקירה ינועו בן כמה מאות שקלים, בהתאם לבחירת כרטיס לשאקירה. ההופעה של שאקירה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג מביא את הסיפור הנודע של המפצח והעכבר. ביתו של שטאלבוים. חג המולד מגיע בקרוב. משפחתו וחבריו של סטאלבוים מתכוננים לקראת הלילה החגיגי, מקשט את עץ חג המולד. הילדים מצפים לתחילת החג. לבסוף עץ חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה