הבלוג של חיים ישראל

Life

אוהב בעיקר אטרקציות ופעילות בארץ. אבא לשלושה ילדים, בנים. ביום אב משפחה במשרה מלאה, ולאחר מכן צד אחר אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2018

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג מביא את הסיפור הנודע של המפצח והעכבר. ביתו של שטאלבוים. חג המולד מגיע בקרוב. משפחתו וחבריו של סטאלבוים מתכוננים לקראת הלילה החגיגי, מקשט את עץ חג המולד. הילדים מצפים לתחילת החג. לבסוף עץ חג המולד הוא מוכן – הוא נוצץ עם האורות. צעדה מתנגנת. מכירת כרטיסים למפצח האגוזים החלה, והמחירים נעים בין מאות שקלים.

להזמנת כרטיסים וללוח הופעות של מפצח האגוזים – באתר הבא.

תקציר מופע הבלט: פעם חיו המלך, המלכה והנסיכה הקטנה פרליפט. מלך העכבר הרע חי במערות של הטירה המלכותית. ברגע שהנסיכה הקטנה התחילה להקניט את מלך העכברים. הוא כעס והפך אותה לכוערת. רק הנסיך היפהפה, שהיה מסוגל לפצח את האגוז הקסום קראקאטאק, יכול היה לפטור אותה.

בלט סנט פטרסבורג: מפצח האגוזים – כרטיסים

לאחר נסיך סדוק את האגוז, ואת נס קרה – הנסיכה הפך יפה שוב, אבל מלך העכבר הרשע קילל הנסיך והפך אותו מפצח האגוזים. בהשראת מפצח האגוזים, מאשה קושרת לו את הפס הכחול שלה, מה שהופך אותו למרשל. פריץ, אחיה של מאשה, מופיע בטרקלין. הוא מתעניין גם בבובה החדשה. מאשה לא נותנת לו את מפצח האגוזים. ילדים נלחמים, שוברים את הצעצוע. מתקן את מפצח האגוזים, מאשה סלעים הצעצוע לישון.

זה לילה. החדר, שבו עומד עץ חג המולד, מלא באור הירח. מאשה מתעוררת בגלל הקול הגבוה. פתאום היא שומעת את רשרוש העכברים. מאשה מפחדת. היא רוצה לברוח, אבל השעון מצלצל והחדר נעשה טיפש. הם מנסים להרוס את עץ חג המולד.

פתאום … מפצח האגוזים מתעורר. הוא מתחיל להילחם עם העכברים. החדר משתנה. מלך עכבר הוא ראש העכברים. מפצח האגוזים עומד בראש צבא חיילי הצעצוע. מפצח האגוזים מתחיל להילחם עם מלך העכבר. רגע אחד – ואת מלך העכבר ינצח. מאשה מיואשת! היא משליכה את הנר לעבר מלך העכברים. בעוד הוא מסתכל אחורה לעבר מאשה, מפצח האגוזים הורג אותו. העכברים נעלמים. אין שדה קרב – רק מפצח האגוזים, שוכב עדיין על הרצפה.

הנס קורה – מאשה הופכת למבוגרת, מפצח האגוזים הופך לנסיך היפה. הוא מתקרב אליה. הקירות נעלמים, והם מתחת לכוכבים. יורד שלג, פתיתי השלג רוקדים.

חוק מס ’2.

מאשה ו מפצח האגוזים מגיעים ארמון הקסם הפיה דראגי והנסיך אורצ’אד עם הפמליה מברכים אותם.

כולם מודים למאשה, שהציל את מפצח האגוזים. פיה דראגי מכריזה על תחילת הכדור. מאשה ו מפצח האגוזים מעריצים את הכדור לכבודם. הכדור מסתיים. מאשה ו מפצח האגוזים לעזוב את ארץ הקסם.

זה שוב חדר עם עץ חג המולד. מאשה מתעוררת ומבינה שזה היה חלום. היא שוב ילדה, אוחזת בובת מפצח האגוזים בידיה.

כרטיסים למרינסקי ולמיכאילובסקי הם הנדיר ביותר, יקר ביותר והיקר ביותר. אם יש לך מזל מספיק כדי לקנות כמה כרטיסים לבלט מפצח האגוזים במרינסקי או בתיאילובסקי – הוא באמת יכול להיות בטוח, יהיה לו ניסיון חיים. למרבה הצער, בלט בתיאטרוני מרינסקי מבוצע רק תריסר פעמים בשנה, בעיקר במהלך עונת חג המולד, ו ענק של הטוב ביותר להציג את הכרטיסים הטובים לראות מיד משווקים בשוק השחור, שם הם נמכרים לפחות פעמיים יקר יותר. זה לגמרי חסר תועלת כדי לקוות לקבל כרטיסים למפצח האגוזים במרינסקי או תיאטרון מיכאילובסקי ביום הופעה. כרטיסים אלה יש לרכוש מוקדם מראש, או להיות זמן רב נרדף על השוק השחור.

עוד מהבלוג של חיים ישראל

פעילויות ואטרקציות לפסח 2018 לילדים וכל המשפחה

מה עושים בפסח? אטרקציות לפסח 2018 עם הילדים ופעילויות לפסח 2018 מוצעים לקהל הרחב ברחבי הארץ. פסח בישראל הוא כנראה הגדול והמוכר ביותר בכל החגים היהודיים , וכתוצאה מכך, אין ספור דברים נפלאים לבדוק את החג. עשרות מוזיאונים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות איבה 2018

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות איבה 2018 הוא יום הזיכרון הרשמי של ישראל לנפילותיה ולקרבנותיה. יום הזיכרון הוא זמן במיוחד ומסומן בטקסים ובצפירה ברחבי הארץ. יום הזיכרון 2018 לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות...

אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג

אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג מופע המחול של התיאטרון הרוסי מגיע לישראל להופעה מיוחדת מאת המלחין הרוסי הנודע צ’ייקובסקי. התסריט המקורי של המופע התבסס על אגדות על הנסיכה אודט, שהפכה לברבור על ידי קללה מרושעת וזוכה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה