הבלוג של חיים ישראל

Life

אוהב בעיקר אטרקציות ופעילות בארץ. אבא לשלושה ילדים, בנים. ביום אב משפחה במשרה מלאה, ולאחר מכן צד אחר אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2018

אגם הברבורים של בלט סנט פטרסבורג מופע המחול של התיאטרון הרוסי מגיע לישראל להופעה מיוחדת מאת המלחין הרוסי הנודע צ’ייקובסקי. התסריט המקורי של המופע התבסס על אגדות על הנסיכה אודט, שהפכה לברבור על ידי קללה מרושעת וזוכה לאהבתו של הנסיך זיגפריד. מכירת והזמנת כרטיסים לארגם הברבורים כבר החלה, ומחיר כרטיס נע בין כמה מאות שקלים.

להזמנת כרטיסים וללוח המופעים של אגם הברבורים – באתר הבא.

אגם הברבור מבוים בכל בתי הקולנוע הגדולים: תיאטרון מרינסקי, תיאטרון מיכאילובסקי, תיאטרון הרמיטאז ‘, תיאטרון אלכסנדרינסקי, אולם הבאלט אורורה ואת ארמון הבלט הרוסי הקלאסי.

בלט סנט פטרסבורג: אגם הברבורים – כרטיסים

תיאטרון מרינסקי הוא הבמה ההיסטורית, שבה הגרסה המתוקנת של מריוס פיטיפה של אגם הברבור, שנחשבה לקלאסית עולמית, הוצגה לראשונה ב -1895. לא ניתן לזלזל במובן של תיאטרון מרינסקי להיסטוריית הבלט הרוסית ולביצועי אגם הברבור. הראשון, הטוב ביותר והגדול ביותר – המאפיינים המתאימים ביותר לתיאטרון מרינסקי והוא מופע של אגם הברבורים, בבימויו של מאסטרו ולרי גרגייב.

הגרסה של אגם הברבור, שהועלתה כעת בתיאטרון מרינסקי (גרסתו של קונסטנטין סרגייב, המבוססת על גרסתו של מריוס פיטיפה), הוקרנה לראשונה ב -8 במרץ 1950 ולא שונתה עד כה.

אם יש לך מזל מספיק כדי לקנות כמה כרטיסים לבלט אגם הברבור בתיאטרון מרינסקי – הוא באמת יכול להיות בטוח, יהיה לו ניסיון חיים. למרבה הצער, בלט אגם הברבור בתיאטרון מרינסקי מבוצע רק תריסר פעמים בשנה, ו ענק של מיטב להציג טוב להציג כרטיסים מיד הולך משווקים בשוק השחור, שם הם נמכרים לפחות פי שניים יקר יותר.

תיאטרון מיכאילובסקי הוא אחד מבתי האופרה והבלט הוותיקים ביותר של רוסיה. הוא נוסד בשנת 1833 והוא ממוקם בבניין היסטורי בכיכר האמנויות בסנט פטרבורג. הבכורה של הייצור הנוכחי של אגם הברבור על ידי מיכאיל מסרר, מבוים בתיאטרון מיכאילובסקי, התקיים ב -15 בספטמבר 2009. החשש העיקרי של היוצר היה להימנע חוזר על הפקה מבריק על ידי קונסטנטין סרגייב. זו הסיבה גרסתו של מסרר מבוסס על הייצור של אלכסנדר גורסקי של אגם ברבור. גירסת תיאטרון מיכאילובסקי של אגם הברבורים היא קצרה ב -10 דקות, מזו של גרסת תיאטרון מרינסקי. כמו כן יש סוף טוב.

“לדעתי, הייצור מתאים לחברה המודרנית: כולם רוצים סוף טוב היום, ואת אגם הברבור שלנו יספק את זה”, אומר מיכאיל מסרר.

האווירה האינטימית של תיאטרון הרמיטאז ‘ , שהיה בעבר תיאטרון ארמון לפני מאות שנים, היא כנראה המקום הטוב ביותר לראות את אגם הברבור בסנט פטרבורג.

הבלט מבוצע עם התזמורת הסימפונית כאן. הכוריאוגרפיה המקורית הקלאסית נשמרת, ועיטורים ססגוניים ותלבושות הופכים את הבלט לתיאטרון הרמיטאז ‘עוד יותר אטרקטיבי.

הפיקוליות של התיאטרון הוא האולם הקטן ללא הקטגוריות של המושב, כך שאם אתה רוצה לקנות את הכרטיסים הטובים ביותר עבור בלט אגם הברבור בתיאטרון, אתה צריך לעשות את זה מראש, במיוחד אם שיחות של ספינות שייט גדולות צפויים בנמל סנט פטרסבורג.

תיאטרון אלכסנדרינסקי היה בעבר התיאטרון החביב על משפחת המלוכה. חללי הפנים המדהימים שלו עם מרפסת מדהימה, שנפתחה בעונת הקיץ, הם באמת מלכותיים. חברות בלט מקומיות שונות, כולל תיאטרון קונצנטין טאצ’קין, מופיעות כאן. אגם הברבורים בתיאטרון אלכסנדרינסקי הוא תמיד קלאסי, שהוא קצר בהרבה מבתי הקולנוע האחרים. למרבה הצער זה לא כל כך קל לקנות את הכרטיס עבור אגם הברבור בתיאטרון אלכסנדרינסקי, כמו החברות, המופיעות כאן, להשתמש כדי לצאת לחו”ל לטיולים בלט, ולכן כל הופעה בלט כאן הוא בהחלט אירוע.

למרות אולם בלט אורורה ממוקם בבניין המודרני הוא-באולם קונצרטים יותר, מאשר בתיאטרון, במחירים ללא תחרות אותה איכות של בלט, המבוצעים על ידי להקת בלט רוסית – אחד הידוע ביותר בעיר. אגם הברבורים באולם הבלט של אורורה יש מגע של מודרניזם, עם זאת, הכוריאוגרפיה היא עתיקה, שנוצרה על ידי מינקוס במאה ה XIX. אולם הבלט, הממוקם על הסוללה היפה של נהר נבה, גדול יחסית, כך שאם אתה רוצה לקנות כרטיס של הרגע האחרון לבאלט בסנט פטרבורג, אולם הבאלט של אורורה עשוי להיות אופציה כלכלית טובה.

רוסית קלאסית בלט ארמון, הממוקם בכיכר האמנויות המפורסמות, יש בהחלט אחד הפנים היוקרתיים ביותר בעיר, אז אם אתה רוצה להרגיש את המותרות של תיאטרון הבלט הרוסי, זו תהיה האפשרות הטובה ביותר. המופע של אגם הברבור ברוסית הקלאסית של ארמון הבלט הוא תמיד מיוחד עם תלבושות יפות וסצינה רומנטית מדהימה בסוף המופע.

עוד מהבלוג של חיים ישראל

פעילויות ואטרקציות לפסח 2018 לילדים וכל המשפחה

מה עושים בפסח? אטרקציות לפסח 2018 עם הילדים ופעילויות לפסח 2018 מוצעים לקהל הרחב ברחבי הארץ. פסח בישראל הוא כנראה הגדול והמוכר ביותר בכל החגים היהודיים , וכתוצאה מכך, אין ספור דברים נפלאים לבדוק את החג. עשרות מוזיאונים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות איבה 2018

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות איבה 2018 הוא יום הזיכרון הרשמי של ישראל לנפילותיה ולקרבנותיה. יום הזיכרון הוא זמן במיוחד ומסומן בטקסים ובצפירה ברחבי הארץ. יום הזיכרון 2018 לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות...

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג מביא את הסיפור הנודע של המפצח והעכבר. ביתו של שטאלבוים. חג המולד מגיע בקרוב. משפחתו וחבריו של סטאלבוים מתכוננים לקראת הלילה החגיגי, מקשט את עץ חג המולד. הילדים מצפים לתחילת החג. לבסוף עץ חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה