הבלוג של חיים ישראל

Life

אוהב בעיקר אטרקציות ופעילות בארץ. אבא לשלושה ילדים, בנים. ביום אב משפחה במשרה מלאה, ולאחר מכן צד אחר אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2018

שאקירה בישראל 2018 זו הולכת להיות הופעת השנה של הקיץ הישראלי: שאקירה מגיעה להופעה כחלק מסיבוב הופעות עולמי ותנחת בישראל בחודש יולי 2018. כרטיסים לשאקירה ינועו בן כמה מאות שקלים, בהתאם לבחירת כרטיס לשאקירה. ההופעה של שאקירה בישראל, מצטרפת לגל הלטיני ששוטף את המדינה ואיתה יגיעו גם מאלומה ואנריקה איגליסאס. מה מצפה לנו בהופעה הגדולה של השנה, בכתבה הבאה.

ללוח הופעות וכרטיסים של שאקירה בישראל 2018 – באתר הבא.

זה לא הביקור הראשון של שאקירה בישראל. היא הגיעה לארץ ב-2011 לויעדת השלום של הנשיא שמעון פרס ז”ל. בועידה, זמרת הפופ הקולומביאנית, שגרירת הרצון הטוב של האו”ם, אמרה כי “ארץ הקודש היא המקום המושלם לדבר על כמה דחוף להשקיע בחינוך”.

פרס החמיאה לזמרת ואמרה שהיא מייצגת “תקווה ותמימות” ומשמשת שגרירת צעירים לעתיד טוב יותר. לדברי פרס, הדור הצעיר של היום מקשיב לזמרים יותר מאשר לפוליטיקאים, והראשונים הם השליחים הטובים ביותר להעביר מסר.

הוא הוסיף כי הוא התרגש על ידי השיר שלה, “Waka Waka (זמן זה עבור אפריקה)”, אשר קרא “השראה”. שאקירה הייתה בישראל ביחד עם החבר שלה, נבחרת הכדורגל הלאומית הספרדית ומגן ברצלונה ג’ררד פיק.

שאקירה נולדה ב-2 בפברואר, היא זמרת קולומביאנית, פזמונאי, ורקדנית. נולדה וגדלה בברנקיה, החלה להופיע בבית הספר, מדגימה השפעות לטיניות באמריקה הלטינית, ערבית, רוק אנד רול ויכולות ריקוד בטן. שאקירה התחילה עם אלבומי אולפן  שלא הצליחו להשיג הצלחה מסחרית בשנות התשעים; עם זאת, היא עלתה לגדולה באמריקה הלטינית עם הופעת הבכורה הגדולה שלה ואת האלבום הרביעי שלה. החל מ-2001, מכרה יותר מ -10 מיליון אלבומים באמריקה הלטיני.

במהלך הביקור של שאקירה בישראל, ביקרה בכותל המערבי בירושלים, המקום הקדוש ביותר שבו יכולים יהודים להתפלל.

עכשיו, לאחר 7 שנים תחזור זמרת הפופ ותופיע מול קהל של עשרות אלפי מעריצים. מחכים להופעה? הגיבו כאן למטה בתגובות.

עוד מהבלוג של חיים ישראל

פעילויות ואטרקציות לפסח 2018 לילדים וכל המשפחה

מה עושים בפסח? אטרקציות לפסח 2018 עם הילדים ופעילויות לפסח 2018 מוצעים לקהל הרחב ברחבי הארץ. פסח בישראל הוא כנראה הגדול והמוכר ביותר בכל החגים היהודיים , וכתוצאה מכך, אין ספור דברים נפלאים לבדוק את החג. עשרות מוזיאונים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות איבה 2018

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות איבה 2018 הוא יום הזיכרון הרשמי של ישראל לנפילותיה ולקרבנותיה. יום הזיכרון הוא זמן במיוחד ומסומן בטקסים ובצפירה ברחבי הארץ. יום הזיכרון 2018 לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות...

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג

מפצח האגוזים של בלט סנט פטרסבורג מביא את הסיפור הנודע של המפצח והעכבר. ביתו של שטאלבוים. חג המולד מגיע בקרוב. משפחתו וחבריו של סטאלבוים מתכוננים לקראת הלילה החגיגי, מקשט את עץ חג המולד. הילדים מצפים לתחילת החג. לבסוף עץ חג...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה