הבלוג של סיוון צברה

הפייה

יזמית בדם, פרוייקטורית בהווייתי, אוהבת אוכל (רואים?) ומכורה להתפתחות אישית ולכל מרחב דיגטלי שמאפשר לי ביטוי. האמא של פיות הפיות, וגם פיית העסקים שמלווה פרפקציוניסטיות, וגם אמא של אורי ודור, התאומים הכי פושטקים שתפגשו.... +עוד

יזמית בדם, פרוייקטורית בהווייתי, אוהבת אוכל (רואים?) ומכורה להתפתחות אישית ולכל מרחב דיגטלי שמאפשר לי ביטוי. האמא של פיות הפיות, וגם פיית העסקים שמלווה פרפקציוניסטיות, וגם אמא של אורי ודור, התאומים הכי פושטקים שתפגשו. אוהבת הגדרות. כי ככה אפשר לשנות אותן.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2017

מכתב לעצמאיות פרפקציוניסטיות שלא אוהבות שיווק

21/06/2019

כבר כמה שנים שאת בעסק ועברת דרך, התפתחת, דייקת את עצמך. אבל שוב, את מרגישה שהדברים קצת חורקים. שלא הכל זורם כמו שרצית, ובעיקר שאת מותשת מהמרדף אחרי הלקוחות והשיווק הבלתי פוסק.
זה מורגש בעיקר לקראת החופש הגדול ובזמנים כאלה של חוסר פעילות, שאז הזיגזג הזה בדוחות העסקיים של העסק תנודתי עד בלתי נסבל. בימים האלה בשקט בלילה, את שוקלת אולי לחזור להיות שכירה, כי מי צריך את כל הכאב ראש הזה והדאגות??
אבל בבוקר זה עובר, ואת שוב נזכרת למה בכלל התחלת. אני מרגישה את הכיווץ הזה שלך ובא לי לחבק אותך. שתדעי שאת לא לבד בזה ועוד המון עצמאיות כמוך, זורמות עם מה שבא ולא מרגישות שהן מנהלות את העסק שלהן. עוד אני רוצה להגיד לך, שלהוביל את הספינה שלך, לא אומר שאת צריכה לו”ז קשוח ופוסטים לשנה קדימה. זה בסך הכל אומר לשנות תפיסה ולהתחיל להתייעל, כדי שתוכלי קצת יותר לנשום וקצת פחות לפחד. לשנות תפיסה ולהבין שמה שאת מביאה לעולם הוא חשוב ועוד אנשים צריכים לשמוע עליו, כי זה עוזר להם בחיים שלהם.

אולי עד היום רק שמעת על יועצים עסקים שמלמדים אותך איך לשרוד בתוך הג’ונגל, איך להיות יותר, להשיג יותר. אבל אני יודעת עד כמה זה מתיש, וזה בסופו של יום לא המירוץ שהיית רוצה לחיות בו. בכלל המילים הזו יועץ, מנטור, יש בהן משהו נורא מתנשא. קחי מילה של פייה, ובחרי בדרך אחרת. בדרך שלך.

זה נכון. כנראה שיש עוד מליון נשים אחרות בתחום שלך, במקצוע שלך, בעסק ממש ממש ממש דומה לשלך. אבל כמוך? יש רק אחת, וזו ההיא שיושבת בכסא שלך עכשיו. זה אומר שאולי אפשר להעתיק ממך, לפנות לקהל כמו שלך, ליצור מוצרים דומים לשלך, אבל אי אפשר להעתיק אותך! אין עוד כזה כמו שאת. זו ידיעה שמאוד הרגיעה אותי, כי כשהבנתי אותה באמת, הפסקתי להשוות. התחלתי לחפש פנימה מה בא לי? איזה ערכים בוערים בי? מה חשוב לי ממש להעביר הלאה? התחלתי לאפשר לעצמי להיות בביטוי מלא ואותנטי.

הפלא ופלא, זה בדיוק הדבר שהתחיל למשוך אלי את הלקוחות המדוייקות לי, כאלה שאני רוצה לשכפל עוד ועוד.
ויש לי סוד, זה יכול לעבוד ככה בעסק שלך, גם עכשיו לקראת החופש הגדול עם הילדים על הראש.

בזמן שאת שוקעת בין המשימות, ומפנטזת על חופשה ארוכה וקוקטייל בתוך אננס, אני רוצה לקחת אותך עם הפנטזיה קדימה ולהציע לך לפנטז על פייה שבאה להגשים לך משהו אחד משמעותי וחשוב בעסק שלך. מה היית מבקשת מהפייה עכשיו בעסק?

צילום unsplash

צילום unsplash

יותר לקוחות?
שתבנה איתך את המוצר הדיגיטלי הזה שיכניס לך כסף כשאת ישנה?
שתעזור לך להגדיל הכנסות?
שתעשה את השיווק במקומך או שתהפוך אותך לחיית שיווק?
שתבנה לך סיסטם שיווקי שמביא לידים ואת כבר תמכרי להם?
שתהפוך אותך לאפקטיבית?
שתעזור לך לעשות שיחות מכירה בלי להתכווץ? אולי שתעשה את השיחות במקומך?
שתבנה לך ערוץ הכנסה שלא קשור ישירות בזמן שלך?
שתעשה כלים?

כל אלה, אולי חוץ מהאחרון… יכולים לקרות לך, אפילו יותר מהר ממה שחשבת כבמטה קסם. ואני הפייה שלך :)

כולם כולם נעוצים באותו המקום. וזה המקום הפשוט של להסכים להיות אני. להבין שזה כבר המון ומספיק טוב כדי לתת את המתנות שלי לעולם. זו הסיבה שאני כל כך אוהבת שיווק. זה המקום שלי לבטא את מי שאני. אני יודעת שעבורך שיווק אומר להחשף, להתחיל לכתוב, ללמוד איזה 2300 מערכות שונות ולעבוד בזה. אבל האמית היא, שזה יכול להיות עוד ערוץ שמשרת את מי שאת, עוד מקום בעולם להיות בביטוי מלא. לעזור לאנשים, לעשות את אותו הדבר שבגללו בכלל פתחת את העסק.

בנקודה הזו שבה העסק שלך כבר רץ מספיק זמן, שאת מאוהבת בעשייה שלך בתוכו, אבל פחות מאוהבת באין סוף המשימות, אולי הגיע הזמן להתייעל, לנקות רעשים ולפתוח מבערים? לפני שאת מתייאשת ממאמצי השיווק שלא מספיק עובדים, אולי תסכימי לראות עוד דרך אחת לעשות שיווק ולא להרגיש מותשת מזה?

זה מה שקורה בתהליכי הליווי שאני מלווה. נעים מאוד, אני סיוון פיית העסקים. ואני מזמינה אותך לפגישת סדר שיווקי שתכניס לך המון מיקוד ובהירות לעסק, ויש סיכוי שתחזיר לך את החיוך. משם תוכלי לבחור אם להמשיך ביחד לליווי שיגידיר את המטרות שלך, יסלול את הדרך להשיג אותן ובשורה התחתונה גם יכלול את הכי תכלס’- מה עושים עם זה מחר בבוקר. זה נכון שבעלת העסק חייבת לעבור התפתחות כדי שהעסק יתפתח. עם זאת, מה שלא תכלס’, לא נכנס.
קורץ לך לשמוע על הפגישה הזו? תציצי פה (אבל לא בזמן שאת עובד על השיווק, אה?)

סיוון צברה

מעבר להזמנה לפגישה, אחרי לבטים וחששות החלטתי להקים קהילה לעצמאיות שלא אוהבות שיווק. נשים סופר מקצועיות, שעושות דברים עד הסוף, או שלא עושות (וזה קורה לא מעט). קוראים לקהילה הזו פרפקציוניסטיות משווקות ואני לגמרי מזמינה אותך להצטרף אלינו לשם. יש שם עצאמיות בדיוק כמוך, יש כאלה צעד לפנייך או צעד אחרייך שתמיד אפשר ללמוד זו מזו. ובעיקר יש שם מלא תוכן מעמיק במנות קטנות, כדי שתוכלי לחוות יותר הצלחות בעסק שלך, לעשות שיווק מקורי, בלי לאבד את עצמך בדרך.

מוזמנת להצטרף ולתייג עצמאיות שעונות על ההגדרה הזו.  יש מצב שבקרוב גם את תהפכי למכונת דפי נחיתה משומנת, לכותבת מרגשת ולדוברת הכי טובה של העסק שלך. והכי חשוב- שתתחילי ליהנות מכל זה.
נראה אותך שם?

צילום- שולמית בושינסקי

צילום- שולמית בושינסקי

 

באהבה,

עוד מהבלוג של סיוון צברה

תצוגה מקדימה

החג של הקיבוצינקים

היא היתה בת 6, אולי 7. ילדה בכתה א, עם תלתלים שחורים קופצניים ורווח של שיניים חסרות. זה היה הרבה לפני שהיו באופנה חדי-קרן, משחקי מחשב וסליים. גם הרבה לפני שלילדים היה בכלל טלפון סלולרי. בעצם, באותה תקופה, גם להורים לא היו...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

החזקה החדשה

החיים לימדו אותי שכדאי להיות חזקה. שצריך להיות חזקה. ועצמאית. זה לא ההורים, לא איזו גננת, או מורה. אלא החיים עצמם. ככה יצא שהילדה המאוד עצמאית בקיבוץ, הפכה להיות אשה חזקה. כזו שיודעת לתת לכולם, עד שלא נשאר לה לעצמה. שיודעת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה