הבלוג של flyhigh

flyhigh

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מינואר 2015

אתם שמים לב שבזמן האחרון, אתם נוטים לסבול יותר ויותר מכאבי גב מוזרים. לא נפלתם, לא הרמתם חפץ כבד במיוחד לאחרונה, ולא התכופפתם יותר מידי. אז מהיכן כאבי הגב המסתוריים הללו צצו לפתע? הפתרון הוא כנראה במזרן שלכם. ככל הנראה, הגיע הזמן להחליף אותו, ובמקומו לרכוש מזרון איכותי. אולם, איך אנו יודעים שהבעיה היא באמת במזרון? הנה כמה סימנים לכך שהבעיה היא במזרון, ומכאן גם החלו להופיע כאבי הגב המטרידים.

 

כך תדעו שהגיע הזמן להחלפה של המזרון

  • יש שקעים במזרון – אחת הדרכים להבין שהגיע הזמן לקנות מזרון איכותי חדש, היא שבמבט חטוף על המזרון הישן שלכם, אתם רואים שיש בו כל מיני שקעים. זה אומר שבעצם, המזרון קיבל את הצורה של הגוף שלכם. כתוצאה מכך – הוא כבר לא באמת תומך בגוף שלכם, כי הגוף פשוט “שוקע” לתוך המזרון, במקום שהמזרון יתמוך בו כמו שצריך. במקרים כאלו, הגב לא מקבל את התמיכה המתאימה, וכמובן שמכאן הכאבים שלכם, וגם הצורך ברכישת מזרון חדש.
  • שינה במקום אחר – לא מעט אנשים שהבעיה היא במזרון הקיים שלהם, רק אחרי לילה שבו הם ישנו על מזרון איכותי באמת – כך למשל ברוב המקרים, אנחנו קצת מתקשים להירדם בבית מלון, באכסניה, אצל חברים או אצל קרובים במיטה נפתחת, אולם לפתע בבוקר אנו מגלים – שישנו מעולה! כעת מובן לנו גם מה הבעיה – הבעיה היא במזרון שקיים בבית שלנו, שכבר לא מספק לנו את התמיכה המתאימה וראוי להחליף אותו.
  • כמה זמן עבר? – כדאי לזכור שלכל מזרון יש תקופה שבה הוא יהיה טוב יותר, אבל מקץ זמן מה הוא עלול כבר להיות בעייתי יותר – והתקופה הזו כמובן משתנה בהתאם לאיכות הראשונית של המזרון. למשל, אם עבר כבר יותר מעשור – יש סיכוי לא רע, שהמזרון פשוט כבר לא מתפקד היטב והוא נשחק מאד.

 מזרון

ולא כדאי לקחת סיכון עם מזרונים

אם אתם ממשיכים לסבול מכאבי גב, למה בעצם להמשיך ולישון בצורה גרועה כל כך? רכשו לעצמכם מזרון איכותי, ותיהנו מתמיכה מעולה לגב שלכם, והכאבים ייעלמו.

עוד מהבלוג של flyhigh

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...