הבלוג של florasapir44

florasapir44

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מדצמבר 2016

לירון דואב שיפוצניק בירושלים חברת אריאל

 

לירון דואב שיפוצניק בירושלים חברת אריאל הוא האיש שלכם בנוגע לכל דבר שקשור לשיפוץ ועיצוב הבית. שיפוץ הבית הוא דבר שהרבה חולמים עליו. עם זאת, לאף אחד אין באמת זמן וכוח להתחיל עם מלאכת השיפוץ הארוכה והמייגעת. יתר על כן, שיפוץ הוא תהליך ארוך ומורכב וכל טעות בו עלולה לגרום לעלויות יקרות והארכתו. לכן, את תהליך השיפוץ כדאי להשאיר לחבר’ה המקצוענים. קבלו מאיתנו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור קבלן שיפוצים לשיפוץ הבית שלכם.

רישיון קבלן השיפוצים

בראש ובראשונה, כאשר בוחרים קבלן שיפוץ לשיפוץ הבית חשוב לברר שהקבלן מחזיק ברישיון המתאים. המון שיפוצניקים מכריזים על עצמם כקבלני שיפוצים אך אלה שני דברים שונים לגמרי. לא זאת בלבד שהחוק מחייב להעסיק קבלן שיפוצים כאשר עלות השיפוץ עוברת תקרה מסוימת, קבלן שיפוצים יעניק לכם שירות יותר אמין ומקצועי. בנוסף לרישיונו של קבלן השיפוצים חשוב לברר שהקבלן מחזיק בכל התעודות הנדרשות כגון תעודות ביטוח על העובדים ועל הרכוש. במידה והקבלן אינו מחזיק בתעודות הנדרשות ואחד העובדים נפצע או הרכוש ניזוק אתם תהיו חשופים לתביעה.

ניסיונו של בעל המקצוע

שיפוצים הוא מקצוע שלומדים דרך הידיים ולכן הניסיון והוותק בתחום הזה הוא חשוב מאוד. כאשר בוחרים קבלן שיפוצים חשוב לברר כמה שנות ניסיון יש לו בתחום וכמה בתים הוא שיפץ בזמן הזה. ככל שקבלן השיפוצים שיפץ יותר בתים כך הוא יותר מנוסה ומיומן. כתוצאה מכך, השירות שתקבלו יהיה הרבה יותר יעיל, מהיר ומקצועי.

עבודות אחרות של הקבלן

כאשר אתם בוחרים בקבלן שיפוצים מומלץ ללכת לבקר בבתים של לקוחות אחרים. בשלב זה אתם רואים את סגנונו של בעל המקצוע ואת איכות עבודתו. כמו כן, כאשר אתם מבקרים בביתם של לקוחותיו אתם יכולים לבקש מהם חוות דעת על שירותיו באופן כללי. כמו כן, במידה וראיתם משהו שלא מצא חן בעינכם אל תתביישו ותשאלו את הקבלן אם ניתן יהיה לעשותו אחרת בביתכם. ברוב הסיכויים הקבלנים ילכו לקראתכם וישנו את עיצבם היכן שצריך.

עוד מהבלוג של florasapir44

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

שיפוץ בירושלים

שיפוץ בירושלים   גרים בבירה של ישראל וחולמים לשפץ את הדירה שלכם? חולמים להפוך את הדירה שלכם לדירת הפאר שתמיד רציתם? הפכו את החלום שלכם למציאות ותעשו שיפוץ...

תצוגה מקדימה

חשמלאי בפסגת זאב ירושלים   במידה ואתם גרים בפסגת זאב באזור ירושלים ונתקלתם בבעיות חשמל, בטח שאלתם את עצמכם אי פעם כיצד מוצאים חשמלאי בפסגת זאב ירושלים. אבל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה