הבלוג של fitzone

fitzone

FITZONEהינו סטודיו המבצע כיוון והתאמת אופניים הסטודיו קיים כבר תקופה ארוכה בענף, והמתודולוגיה בו הוא משתמש מתפתחת ומתקדמת כל הזמן. אם בעבר עבדו עם מדידות גוף וטבלאות בלבד, הרי שהיום נכנסים אמצעים מדויקים להקלטת תנוחת הגוף,... +עוד

FITZONEהינו סטודיו המבצע כיוון והתאמת אופניים הסטודיו קיים כבר תקופה ארוכה בענף, והמתודולוגיה בו הוא משתמש מתפתחת ומתקדמת כל הזמן. אם בעבר עבדו עם מדידות גוף וטבלאות בלבד, הרי שהיום נכנסים אמצעים מדויקים להקלטת תנוחת הגוף, ולמדידת השפעת השינויים ותוצר הכיוון.

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מדצמבר 2016

התאמת אופניים

הידעת? בכל שעת רכיבה שלך אתה מסובב את רגלייך כ-5400 פעמים.
אז נכון שרכשת את האופניים היקרים והטובים ביותר שעמדו בקדמת החנות שאתה כל כך אוהב לבקר בה ולשוחח עם עובדיה על הרכיבות הארוכות והקשות שלך.

אך אבוי… כחצי שעה לאחר תחילת הרכיבה, כפות הידיים התחילו להירדם. לאחר כשעה הברכיים כבר החלו ללחוץ, והדובדבן שבקצפת, פתאום הגב התחתון צועק וזועק למנוחה.

התאמת אופניים לרוכב היא כבר לא נחלתם של המקצוענים בלבד. התאמת אופניים לרוכב חשובה ביותר לשמירה על גוף הרוכב והרוכבת, שיפור היעילות על האופניים, ולחוויית רכיבה מהנה.

מניעת פציעות

התאמת אופניים חשובה מאוד לשמירה על גופך למניעת פציעות, אשר לעיתים יהיו בלתי הפיכות. תוך כדי הרכיבה הרוכב מסובב את רגליו אלפי פעמים, שפירושן עשרות אלפי חזרות בתנועות המפרקים בפלג גופו התחתון של הרוכב.

באדיבות סטודיו פיטזון התאמת אופניים לרוכב

עוד מהבלוג של fitzone

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

התאמת אופניים

התאמת אופניים אל התאמת אופניים הרוכב מגיע עם אופניו האישיים וביגוד רכיבה מלא אל הסטודיו מכנס, חולצה ונעלי רכיבה. שלב הראשון - עובר הרוכב ראיון מעמיק לגבי עומק עיסוקו בתחום,...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

התאמת אופניים

התאמת אופניים בשנים האחרונות התאמת אופניים נהיית פופולרית הרבה יותר, קיימות מספר שיטות להתאמת אופניים לרוכב, חלקן עובדות בצורה דומה וחלקן בצורה שונה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה