הבלוג של נבחרת הרצות של סלונה

רצות על הכל

100 נשים, 10 שבועות ו-4 בלוגריות רצות. על הכל! רעות חוצה, מורן מישל, ריי שגב ורוני כהן הצטרפו לאתגר קבוצות הריצה לנשים בלבד של adidas וסלונה. בדרך הן מגלות לא מעט על המרוץ של החיים. Findyourmore#

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2015

בשבוע השני לאתגר פרוייקט קבוצות הריצה של adidas וסלונה – findyourmore, מגלות הרצות שלנו את הכוח הגדול שיש לריצה ביחד. וגם – שרירים תפוסים זה יופי! זה אומר שיש שרירים

23/12/2015

בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015 קבוצת  findyourmore_ADHD# ברגע של אקסטזה 

רוני כהן

התמסרתי רשמית!

יום שני בערב, בדרך לאימון, כולן שואלות אותי אם אני מתרגשת. ״ברורררר״ אני עונה בקול גדול, הרי איך אפשר שלא? ואז מגיעה השאלה: ״אז מה את לובשת?״ ואז אני קולטת שהן מדברות על החתונה שלי שמתקרבת! ושבמקום להיות ברידזילה, הפכתי בין לילה לספורטי ספייס!

התמסרתי רשמית. קבוצת adivas השתלטה לי על החיים ואני אוהבת את זה! הווטסאפ לא מפסיק לצרצר, אני לא מפסיקה לצלם, לא נגמר אימון אחד וכבר מגיע השני, יש לי מיליון חברות חדשות ורגע לפני שאני נרדמת בלילה רון אהובי שואל אותי: ״את מי את אוהבת יותר, אותי או את הדיוות?״

בזכות 24 הנשים שרצות איתי, פחדים וחששות הפכו להתלהבות ואתגרים. ממש עד לפני דקה לא הכרנו, כל אחת מאיתנו הייתה יותר מידי עמוסה או שחוקה או מחוייבת לשגרה שלה בכדי לעצור רגע ולהתחיל לרוץ על החיים שלה.

ואני מוצאת את עצמי רצה (גם) בשבילן. זה עלול להשמע קלישאתי או אולי אפילו מתנשא, אבל זה ככה. לירית מחמיאה לי על האאוטפיט וגורמת לי להרגיש הכי מושלמת בבגדי ספורט, שלי רצה מאחוריי וצועקת לי ״יו רוני, ממש התחטבת!״, רותם עושה לי תאבון לחיים, רוחלה שולחת לי sms ומסבירה לי ש״צריך אותך בשישי״, אז ברור שאני מגיעה, ובריצה הגשומה והכה לא פשוטה, כשאני כמעט מוותרת, דיתי מחזקת: ״רוני, אל תורידי דופק, תרוצי!״. ואלו הן אנחנו, שממש עד לפני רגע היינו זרות מוחלטות.

נא לא לטעות, זה עדיין ממש לא קל להרים את עצמי, בכל זאת אני קבב בדימוס, יש לי מיליון תירוצים למה לא לעשות את זה וכולם ממש מעולים, אבל בלי ששמתי לב אני רוצה לעשות את זה. אני רוצה שחווי תגיד לי ״וואו רוני, את טובה!״, אני רוצה לנעול את נעלי ה- ULTRA BOOST החדשות שלי ולהזיע ולרחף ולנצח וגם קצת לרוץ על הדרך.

BOOST השבוע: זוג נעלי ספורט חדשות נשלפו מתוך קופסא מושלמת והתווספו לאוסף הפרטי שלי, אני עוד עלולה להרגיש מהממת יום אחד בלוק ספורטיבי.

נשמתי עמוק: השעון המעורר מצלצל, יום שישי 6:45 בבוקר, גשם וקר לי, אלוהים, למה את עושה לי את זה??? איך אני אמורה לרוץ בקור הזה?

findyourmore#:  בגיל 33 אני מופתעת לגלות איזה כוח יש לקבוצה, לדחוף להניע, לחזק. 24 נשים זרות הופכות בשבוע להיות המנוע של חיי.

תראו אותי! מתרגשות מהנעליים החדשות שלנו.

 בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015

ריי שגב

נשארתי עם טעם של עוד

מה משותף לשרירים תפוסים, כדור פורח ומבול? לא מנחשים? אז אני אספר לכם: השבוע הראשון של האימונים בפרויקט findyourmore#. ידעתי שיקרה לי משהו משמעותי בהצטרפות לאימונים האלה אבל לא תיארתי לעצמי שכל מערך חיי יתהפך לחלוטין. אחרי האימון הראשון נתפסו לי השרירים עד כדי כך שרק האימון ביום שישי הצליח טיפה לשחרר אותם. אני מרגישה את הגוף שלי במקומות שלא זכרתי שקיימים. אבל שרירים שנתפסו תוך כדי פעילות גופנית ועל ידי עבודה טובה של השרירים- משמחת אותי!

לכן ביום רביעי גררתי את הגוף הדואב שלי בשמחה להשקת נעלי ה- ULTRA BOOST החדשות. מעבר לבופה באירוע המפנק זכינו גם להתעופף בכדור פורח, אני לגמרי נשארתי עם טעם של עוד.

הגעתי אפילו לאימון של יום שישי (האימון השלישי לאותו שבוע. כבוד!). איך שהתחלנו לרוץ השמיים נפתחו (לא מאמינה יותר לשום תחזית מזג האוויר בחיים!). זו היתה חוויה די מעוררת, אולי יותר מדי. מרוב התלהבות, ניסיתי לרוץ, לצלם ולפנות שמאלה באותו הזמן. לא מומלץ בכלל. אבל הבנות לא נתנו לי להתמהמה, ידיים הושטו לעברי ומיד הייתי בחזרה במסלול.

BOOST השבוע: המאמנת מיטל פרגנה כשהופתעה לגלות (כמוני) שאני לא פדלאה כמו שחשבתי. מסתבר שריצה באה לי די בטבעיות ואני אפילו נהנית ממנה. (יש מצב שזה גם בזכות הנעליים החדשות).

נשמתי עמוק: כשכמה חבר’ה עברו בנמל בזמן האימון כשכולנו היינו על הריצפה ב”פלאנק” והתחילו לרדת עלינו, סוזי המלכה מהקבוצה שלנו החזירה להן בלי להתבלבל. מזל שיש סוזי!

findyourmore#: ככל שאני מכירה יותר את בנות הקבוצה ואת המאמנת שלנו אני יותר מאושרת מהדבר המדהים הזה שאני חלק ממנו. כולן מהממות ומפתיעות אותי בנחישות, הרצינות וההתלהבות שהן משקיעות בפרויקט. לא סתם קוראים לנו Girlsonfire#

תראו אותי! מיטל המאמנת מורידה אותנו לפלאנק (סוג של שכיבת סמיכה). קשה באימונים קל בקרב.

בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015

מורן מישל

10 ק״מ – Here I Come!

כשנכנסתי לקבוצת adidas שמתאמנת לריצת 10 ק״מ במרתון תל אביב, לא לקחתי בחשבון שאדרש גם לדברים שהכי מפחידים אותי – צלמים, אנשים חדשים, מינגלינג. בתוך שבועיים נדרשתי לעמוד מול מצלמות יותר זמן מכלה ממוצעת, להכיר צוות מאמנים ועשרות נשים לרוץ איתן, וזה עוד לפני שדיברנו על המספר ׳10׳ שמופיע לפני המילה ׳קילומטר׳.

בשבוע שעבר, הוזמנו לאירוע חגיגי. לא ידעתי מה מחכה לנו, אבל כשהגעתי לפארק, למקום שבו כדור פורח מתנוסס מעל תל אביב, התחלתי לזהות סימנים לכך שהשמים הם הגבול. במקום המפגש, בשמש החמימה של דצמבר, חיכה מתחם מעוצב, מזמין ומפנק, שהצליח להפיג את החששות. מה כבר יכול להשתבש כשכדור פורח ממתין לקחת אותנו טרמפ לנקודה הכי גבוהה בעיר? (פחד גבהים, הזכרתי?)

התברר שהריחוף עם הראש בעננים היה רק המתאבן. כשירדנו חזרה אל הקרקע חיכו לנו נעלי ה- ULTRA BOOST המהממות, שהשכיחו את הדאגות ועשו לי חשק לקחת אותן לסיבוב מבחן מיידי. אמנם באותו בוקר ויתרתי על התענוג, אבל ביום שישי בבוקר, קצת לפני הציפורים, קמתי ויצאתי לפגוש את עשרות הנשים המדהימות והמאמנים המעולים, ומפה לשם – רצתי יותר מ-4 ק״מ בגשם ושרדתי כדי לספר.

זהו, אני כבר בעניין, מכאן והלאה אני ממוקדת בשיפור מאימון לאימון, צמודה לנעליים החדשות ולמדי הנבחרת הזוהרים. (גם כדי שהבנות שלי לא יחמדו אותם לעצמן). 10 ק״מ –  Here I Come!

BOOST השבוע: הרגע שהאפליקציה דיווחה לי על השלמת 4 קילומטר, בדיוק כשכבר עמדתי להישבר.

.
נשמתי עמוק:  שישי בבוקר, קור אימים, גשם זלעפות ועינב המאמן מחכה בנמל. רק נשימה עמוקה מאוד עזרה לי להתעלות על הקושי לצאת מהמיטה והרצון לוותר על הכל.
.

findyourmore#: שרירים תפוסים זה יופי! זה סימן שיש לי שרירים.
.

.תראו אותי! ארבעתנו בכדור הפורח. רואים שאנחנו מרחפות?

בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015

 בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015 וככה זה נראה מלמטה

רצות על הכל פוסט 2 דצמבר 2015 עם היפות שלי

רעות חוצה

כבר מפנטזת על האימון הבא

התחלנו לרוץ. אחרי הכל, בשביל זה הגענו לא? אנחנו נפגשות בתחילת השבוע עם רני המדריך, הקור מקפיא אבל האנרגיות בשיאן ויש אווירה מחשמלת. הפארק יחסית ריק אבל אנחנו, ורודות וזוהרות, בולטות ומושכות מבטים של רצים ושבים.

שריקת הפתיחה מזניקה אותנו לאימון ראשון: שלוש דקות ריצה ושתי דקות הליכה בחמישה סבבים. הנשימה נעשית מהירה, הדופק עולה וכבר לא קר. שריקה נוספת ואנחנו מתחילות ללכת, מתנשפות. סיבוב ראשון עבר.

חשבתי שריצה היא ספורט בודד כזה, במילא אי אפשר לדבר ולרוץ והכי כיף הרי להתקדם לבד, בקצב שלך. אבל זה לא נכון. דווקא תוך כדי ריצה, בחצאי משפטים מתנשפים את מכירה את הנשים שאיתך הכי טוב.

נעלי ה- ULTRA BOOST שקיבלתי מ-adidas קלות כמו גרב, אני מרגישה איך בכל צעד הן מחזירות אותי לקצב. סיבוב רודף סיבוב, אנחנו כמעט מסיימות. ‘היה לי קשה?’ אני חושבת לעצמי, ומבינה, ‘היה לי כיף!’

האמת, אני כבר לא יכולה לחכות. בא לי. בא לי להתחיל לרוץ ולא לעצור. לא אחרי שלוש דקות, גם לא אחרי עשר. הגוף שלי, שעד עכשיו היה בתרדמת מנומנמת בשלל תנוחות ספה, התעורר ורוצה עוד. נראה לי שאני אזרום איתו.

אחרי אימון שחרור ומתיחות, כל השרירים תפוסים וההרגשה בלב מנצחת. אני חוזרת לחמימות של האוטו ולמקלחת משחררת. צולעת קלות (בכל זאת, כל התחת שלי תפוס) לספה שעדיין שומרת לי אמונים, וכבר מפנטזת על האימון הבא. מי היה מאמין?!

BOOST השבוע: להתחיל לרוץ! שריקת הפתיחה של האימון הזניקה אותנו לריצה של 3 דקות ולמסע של עשרה שבועות.

נשמתי עמוק:  בסוף האימון. נשמתי עמוק, מהר, הרבה. רציתי עוד ועוד אוויר כדי להחזיר לעצמי את יכולת הדיבור.

findyourmore# הנשים שאיתי בקבוצת הריצה, כל אחת היא משהו אחר, לכל אחת יש סיפור, וכולן ביחד הופכות לכוח החזק שמשאיר אותנו במירוץ.

תראו אותי!   חיוך גדול מקפיא שיניים, רץ לפניי ומחייך מחשבות טובות

בלוג רצות על הכל מס' 2 - דצמבר 2015

עוד מהבלוג של נבחרת הרצות של סלונה

תצוגה מקדימה

רגע לפני: מכאן והלאה אנחנו ממריאות

רעות חוצה מניחה את חרדות הגוף והתסביכים מאחור, ורצה...

תצוגה מקדימה

אחת בשביל כולן, כולן בשביל אחת

מורן מישל לא סופר וומן הנטייה שלי לוותר לעצמי היא סוד די...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

10 מעלות לא יצליחו לכבות אותי

מורן מישל את אף פעם לא מסיימת כמו שהתחלת כבר 37 שנים שיום...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה